Şimdi Ara

Sigara İçiyormusunuz? (Değerlendirme) [Anket Eklendi] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
6
Favori
19.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
153 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki

Sigara İçiyormusunuz? (Değerlendirme) [Anket Eklendi]

(En Son Oy Tarihi: 4.2.2019)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yas 24 icmiyorum. Universitede 4 kisi evde kaliyoruz, diger 3 arkadas kullaniyo. Bi tanesi sabah kalkar kalkmaz sigara pesine dusuyor. Kahvaltimi yaparken yanimda sigara icilmesi berbat bi durum. Kac kere kavga ettik sigara yuzunden. 3 kisinin sigara ictigi evin kokusunu siz hayal edin ve tek icmeyen kisinin siz oldugunu dusunun. Anlamiyorum neden birakamiyor insanlar, ama bir arkadasin dedigi gibi sigara icenler genelde sinir sistemleri hasarli insanlar galiba. Bizim bu sabah kalkar kalkmaz icmeye kosan arkadas biraksa saga sola saldirir saniyorum. Yanlis anlasilmasin insanlari yargilamadim herkesin kendi hayati, ama insan birseyi kafaya koyduktan sonra basarir. Birakicam derse birakabilir. Bahane ureterek kendinizi kandirmayin.

• 23 yaşındayım. 1 ya da 2 kere içtim o da arkadaşlarımın zoruyla. Hayatta gereksiz bulduğum şeylerin en başında geliyor. İçen arkadaşlarımın çoğunu zorda olsa bıraktırana kadar çabalıyorum. Haftada 3 gün fitness yapıyorum gerçekten insan vücudundaki gücü hissedince çok farklı oluyor.
  • 24 içmiyorum içen kızlar benden uzak durun
  • 17 yaşındayım, ağzıma dahi sürmedim, içmiyorum, bulunduğum ortamdada içirttirmiyorum.

Ek: Sigara içen kızlar çok itici. Hatta erkeklerden bile çok içenleri var, 5 metre öteden alıyorum soba gibi kokuyor.
  • İçmiyom yaş 17 çünlü iğrenç ve malca, bana göre içen sorunludur

• 8-9 senedir sigarayı bıraktım, sigara içen biri bile yanıma gelince çok kötü kokuyor.
    Sigara içienlerin elbiselerine bile sigara kokusu siniyor.
    Arkadaşımın babası günde iki paket sigara içiyordu, bir ay kadar evvel akciğer kanseri teşhisi konmuş, şimdi kemoterapi tedavisi görüyor. Artık korkudan sigara içmiyormuş ama kanser üçüncü evredemiş..
    İşişten geçmeden bırakın şu zıkkımı..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bi sigara içmeye dışarı çıkayım
  • 21 yaşındayım içmiyorum ve asosyal değilim
  • Aktif olarak değil ama pasif olarak maalesef içiyorum Allah şu aktif içicilere de tiksinti versin de biz de şu pasif içicilikten kurtulalım
  • yaş 22 içmiyorum ve icmeyecegim

İçenler niye başladiklarini da dürüstce yazarsa guzel olur.

Bkz. Beni cool gösteriyordu o yuzden basladim ama simdi birakamiyorum ,pismanim.

• Yaş 18 içiyorum sinirimden stresimde sarılıyorum gereksiz mi evet ama bağlandık bir kere.
    Başlama nedenim arkadaş ortamı malesef başlamayanlara tabiki önermiyorum denemesinler bile

• 21 yaşındayım bir kez bile merak etmedim evde de içilmez hiç zaten küçük kardeşim var bundan önce de kardeşim vardı sadece ağbi olduğım için bile inanılmaz içmek istesem de içmezdim çok şükür hiç böyle bir istek olmadı ne su anki iki kardeşim de ne de vefat eden kardeşim de

• Gian Carlo39 kullanıcısına yanıt
    Valla doğru demişsin sigara içmeyen az kazanan adamın her yaptığı harcamayı düşünmesine bir mantığa oturtmasına gerek yok. Senin elinin titreye titreye gideceği mouse'u gider rahat rahat alır. Öğrencilikte,askerlikte para yok para yok diyen yediğinden içtiğinden kesen tipler hep sigara içenlerdi. Onlar için cepteki 50lira kırmızı alarmken benim için sarı alarm bile olmadı.
  • Sigara icmiyorum, kadin erkek farketmez icenlerin hepsi itici. Dun otobuste kultablasi gibi kokan biri oturunca yanima kalkip yerimi degistirdim.

• yaş 20. İçmiyorum. Gereksiz zarar. Hem sağlığa hem cebine

• 34 yaşındayım bu yaşıma kadar hiç merak etmedim. Denemek bile istemedim. Ailemde içen maalesef var. Bir mantığı yok sigara içmenin. Sıkıntı, stres deniyor sebeb için fakat sigara stres ve sıkıntının kaynağı.. Birşeye çare olmadığı gibi çaresizlik girdabında Alışkanlık yapıp kendini tekrar eden manasız bir durum. İçmeyin. İçirmeyin. İçiyorsanız kendinize bir iyilik yapın ve bırakmanın bir çok yolundan birini seçin. Nefsinize hakim olamıyorsanız bir uzmana gitmekten çekinmeyin. Bir düşünün uzmana gitmeye çekiniyor veya utanıyorsanız bu yaptığınız şeyin doğru olmadığını bilmenizden kaynaklanıyor. Doğruyu seçin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçmiyorum içilen ortamda bulunmuyorum. Kokusundan, üzerine sinen kokudan bile nefret ediyorum. Kızlar icinde denilen gayet dogru cok igrenc görunuyor...
    edit: Bildiğin israf ve vucudana zarar veriyorsun, harama yakin denmistir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lnsane -- 25 Mart 2015; 14:13:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sigara içen adam değildir özetinin tekidir 14 yaşındaki çocuğun elinde sigara var

• 5 kişilik aileyiz, benim dışımda herkes içiyor, düşünmüyorum içmeyi, içmiş kadar oluyorum zaten,yaş 18.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.