Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
243
Favori
426.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eros God

quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Kart eklendiğinde provizyon çekiyor ondan dolayı kartta para olmazsa hata verir

Çok teşekkür ederim, umarım ben de artık sorunsuz şekilde yararlanırım. Sırf bu muhabbet için Enpara müşteri hizmetlerine telefonda ve kart tesliminde yüz yüze ifade verdim resmen, baya zamanımı çaldılar

Burayı okusan yada sorsaydın gerek kalmazdı :) Ama önce okumanı tavsiye ederim. Her türlü yaşanan sorun ve cevabı mevcut konuda.

Hangi konuda diyosunuz? Kartı teslim almak mı yoksa store dan oyun alma mı

Store'dan oyun alma konusunda :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok teşekkür ederim, umarım ben de artık sorunsuz şekilde yararlanırım. Sırf bu muhabbet için Enpara müşteri hizmetlerine telefonda ve kart tesliminde yüz yüze ifade verdim resmen, baya zamanımı çaldılar

Burayı okusan yada sorsaydın gerek kalmazdı :) Ama önce okumanı tavsiye ederim. Her türlü yaşanan sorun ve cevabı mevcut konuda.

Tamam kardeşim herhangi sorunda seni bulcam ilk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam kardeşim herhangi sorunda seni bulcam ilk

Önce oku :P

• Eros God kullanıcısına yanıt
    Kalem bayağı güzel , keşke bana da yüz yüze teslim etselerdi
  • Arkadaşlar şuan indirimdeki oyunlardan tercihiniz hangisi olurdu, second son mı? yoksa tomb raider mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zupervisor -- 6 Mayıs 2015; 12:38:21 >
  • zupervisor Z kullanıcısına yanıt
    Tomb raider'in bütün serisi kardeslikle yaklasık 45liraya geliyor bence en uygunu bu

Not: ben yanlış anlamışım tr kampanyasına gitti bi an aklım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vallex -- 6 Mayıs 2015; 12:40:30 >
  • Vallex kullanıcısına yanıt
    fiyat açısından sormuyorum aslında,
    Tomb raider'ın ilk serilerini 2000 yıllarda PC'den oynamıştım hoşuma gitmişti.
    Second son ile tomb raider oyun içeriği, görsellik ve oyun senaryosu açısından hangisini tercih etmeliyim sizce malum enpara indirimi maksimum 25 TL olunca iki oyundan birini almak mantıklı oluyor.
    Bence biraz sana kalmış bir şey o mesela ben infamous'un 3 oyununun beraber olduğu paketin indirime girmesini bekliyorum tr de eğer girerse kaçırmadan alıcam demosunu oynadım ve videolarını seyrettim oyun baya hoşuma gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: zupervisor

Arkadaşlar şuan indirimdeki oyunlardan tercihiniz hangisi olurdu, second son mı? yoksa tomb raider mı?

ikisini de oynayıp bitirdim valla imkanın varsa ikisini de al,second son u türkçe dublaj oynamak daha keyifli dublajı güzel yapmışlar onu göz önünde bulundur hocam istersen,endonezyadan alınca sadece ingilizce dil desteği oluyor.
  • Arkadaslar, @ExpendabLes sordum ama burayada yazmak istedim. Endonezya 'dan plus uyeligi alip ana hesap yaptiktan sonra alt hesap online olarak Tr psn ile devam edebiliyorum bunu biliyorum. Fakat kutulu oyun 2. Bolge oldugu icin Bf4 premium u Tr psnden alsam plus olmadan yine oynayabilirmiyim ?? Tr psnden ? Yani aldiktan sonra plus yok diye uyari verirmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zupervisor

fiyat açısından sormuyorum aslında,
    Tomb raider'ın ilk serilerini 2000 yıllarda PC'den oynamıştım hoşuma gitmişti.
    Second son ile tomb raider oyun içeriği, görsellik ve oyun senaryosu açısından hangisini tercih etmeliyim sizce malum enpara indirimi maksimum 25 TL olunca iki oyundan birini almak mantıklı oluyor.

Uncharted tadında ama yılların eskitemediği bi marka oldu Tomb Raider, bence her ps4 sahibinin oynaması gereken bi oyun
    Bende sorayım da alasım var acayip bir şekilde. 60 TL + en para indirimi valla süper oldu

Ayrıca arkadaşlar Endonezya PSN den aldığımız bir oyun sistem dilimizin Türkçe olması sebebiyle en azından TR altyazı gibi bir olayın olma şansı var mı ? Yoksa alırken yazdığı gibi English - ingilizce değişmeyecek mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murderuo -- 6 Mayıs 2015; 19:03:42 >
  • ben bugün en para encardımı ekledim önce kartı kabul etti ama sonra end. psn den gta 5 i almak isteyince hata verdi işte hesap bilgilerinizi güncelleyin falan gibisinden sonra bi kaç kere deiğişiklik yaptım yine olmadı bi baktım hesaba 3 kere 3 er liradan para çekmiş? Bunu geri yatırırlarmı ayrıca neden olmadı encard oluyo diye biliyodum.Yeterli bakiye yok diyemi çekmez parayı acaba ama vardı ilk seferinde..Böyle bişey yaşayan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: girice

ben bugün en para encardımı ekledim önce kartı kabul etti ama sonra end. psn den gta 5 i almak isteyince hata verdi işte hesap bilgilerinizi güncelleyin falan gibisinden sonra bi kaç kere deiğişiklik yaptım yine olmadı bi baktım hesaba 3 kere 3 er liradan para çekmiş? Bunu geri yatırırlarmı ayrıca neden olmadı encard oluyo diye biliyodum.Yeterli bakiye yok diyemi çekmez parayı acaba ama vardı ilk seferinde..Böyle bişey yaşayan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.

Hocam iade ediliyo ama iki hafta civari bi sureyi buluyo

• quote:

Orijinalden alıntı: KralYLMZ

quote:

ben bugün en para encardımı ekledim önce kartı kabul etti ama sonra end. psn den gta 5 i almak isteyince hata verdi işte hesap bilgilerinizi güncelleyin falan gibisinden sonra bi kaç kere deiğişiklik yaptım yine olmadı bi baktım hesaba 3 kere 3 er liradan para çekmiş? Bunu geri yatırırlarmı ayrıca neden olmadı encard oluyo diye biliyodum.Yeterli bakiye yok diyemi çekmez parayı acaba ama vardı ilk seferinde..Böyle bişey yaşayan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.

Hocam peki neden uc kere cekti uc kere kart bilgilerini tekrar girdigim icinmi...birde ben encard la end. Psnden yapamadim alisveris billing your account information falan yazdi yaaa ben oluyo saniyodum encardla.normak kredi kartini kabul edyomu peki..

• quote:

quote:

quote:

Hocam peki neden uc kere cekti uc kere kart bilgilerini tekrar girdigim icinmi...birde ben encard la end. Psnden yapamadim alisveris billing your account information falan yazdi yaaa ben oluyo saniyodum encardla.normak kredi kartini kabul edyomu peki..

simdi olus uyelik aldim kardesim bende oldu bilgin olsun.

• quote:

quote:

quote:

Evet hocam 3 kez cekmesinin sebebi o

alisveris yapamamana gelince karti normalde kullanabiliyosun ama bazen daha once alisveris yaptigin kartta bile hata verip blokluyo 5 gun sonra felan yeniden kullanabiliyosun ikinci bi durum ise gercekten bilgilerle ilgili sorun oluyo olabilir baska da aklima gelen bisey yok benim

• murderuo kullanıcısına yanıt
    hocam endonezyadan alınan oyun da türkçe destek olmuyor malesef, avrupadaki psnlerden alınan oyunlarda eğer oyunun kendisinde türkçe dil desteği varsa türkçe oynanabiliyor.

not : sistem dilinizin aldığınız oyuna etkisi olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikeMİller -- 7 Mayıs 2015; 0:20:12 >
  • Ne yapalım ucuz mucuz ingilizce oynayacağız :)

@girice

Öncelikle ödeme yaparken isminizi yazarken türkçe karakter kullanmayın. örneğn isminizde Ğ varsa G yazın , Ü varsa U yazın. 1.sebep bu olabilir
    2 .sebebi hesapta yeteri miktarda bakiye olmayabilir, bu yöntem işe yaramazsa karttan hesabınıza ERP yükleyip alın . Ben deneme olarak 10 TL lik ERP aldım hemde tek seferde. Bunları kotrol edin. Unutmadan yazayım, ödeme yaparken ki

Use My Residential Address başındaki tik'i işaretleyin. Adresinizi gözden geçirin.Olmadı size bir adres ayarlarız

• Endonezya store bakımda sanırım girilmiyor...
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.