Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.108
Cevap
243
Favori
426.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozan_k

quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

Yok ne yazık ki, apple iadesi 4-5tl kadar, 20tl civarı bi psn iadesi bekliyordum.

Buarada konuyu açan ve bilgilendiren arkadaşlara cidden teşekkürler. Sayenizde Türkiyeye göre çok uyguna oyunlar alabiliyoruz, plus da cabası..

Bugün de kontrol edin. Olmazsa mh.ni arayın. Müş.hizmetleri fena değil enparanın

Ben aradım kayıt açtılar. Mh sandığımdan hızlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar UAE Psn de Fifa 2016 Önsipariş le yaklaşık 170 TL ye geliyor.
    Türkçe dil seçeneği olacakmış dediler.
    Bölge koruması var mı, encardımızla Endonezyadaki gibi iadelerimizi alabilir miyiz, bilgisi olan var mı?
  • husgs kullanıcısına yanıt
    Hocam slm,

%10-20 indirim derken örnek olarak yazmıştım.

US PS da bazen deals yada discounts başlıkları açılıyor. Orada bazı oyunlara indirim uyguluyorlar.
    Örneğin vakti zamanında

FARCRY 4 35 dolar
    TOMB RAIDER 14 dolar
    Shadow of Mordor 25 dolar'a almıştım.

Endonezya PS dede buna benzer şeyler var mı merak ettim.

Sormamım nedeni şu aslında;

US PS a girdiğinizde bahsettiğim Deals yada Discounts başlıkları genelde hep oluyor ve içindeki oyunlar zaman zaman güncellenip oyununa göre belli indirimlerle satın almaya sunuluyor.

Endonezya PS da ben böyle bir başlık göremedim hiç. Siz böyle bir başlık yada benzeri birşey gördünüz mü hiç?
  • Arkadaşlar , metal gear solid 5
    Ne kadara geliyor kardeşlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperyaman

Arkadaşlar UAE Psn de Fifa 2016 Önsipariş le yaklaşık 170 TL ye geliyor.
    Bölge koruması var mı, encardımızla Endonezyadaki gibi iadelerimizi alabilir miyiz, bilgisi olan var mı?

Onu da araştırdım, enpara geçiyormuş hocam, oyun 135 liraya geliyor

Edit: UAE psn ana konu'da ilk mesajda okuduğumu yazdım. Enpara ininal vs geçiyormuş. 3 eksi atmışlar bir de, ayıp be, orada okudum yazdım eksi atıyorsunuz. Ayıp be. Bir daha ... yardımcı olmam bu konuda kimseye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilter -- 10 Ağustos 2015; 13:50:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: merakli oyuncu

quote:

Arap psn de Türk kredi kartları geçmiyor nasıl enpara geçiyor? Siz kendiniz denediniz mi yoksa başkasından duyum mu aldınız bilgi kirliliği olmasın.

• benim bildiğim para kartı alıp alışveriş yapılıyor hiç bir yerde duymadım tr kredi kartlarının geçtiğini
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

quote:

quote:

Arap psn de Türk kredi kartları geçmiyor nasıl enpara geçiyor? Siz kendiniz denediniz mi yoksa başkasından duyum mu aldınız bilgi kirliliği olmasın.

UAE psn ana konu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

quote:

quote:

UAE psn ana konu

UAE Playstation Store ödeme yöntemleri

*Türkiye den kredi kartı - (Denemek lazım)
    *Türkiye den ön ödemeli kartlar (enpara, ininal, paypal, vb.) - (Denemek lazım)
    *Playstation Network Card (Geçiyor)

------------------------------------------------------------------------

Ana konuda yazan bunlar denediniz mi siz geçtiğini enpara nın???

• ozan_k kullanıcısına yanıt
    Aynen, aradım.

Çok hızlı bir şekilde müşteri hizmetleri cevap verdi, sistemsel bir arıza olabileceğinden ve iade işlemi için gerekli birimlere sorunun bildirileceğini söyledi.

Yardım için teşekkür ederim
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Öner abi yok valla ya. Halbuki maas hesabim var finansbankta basvursam alirim. Hatta birazdan disari cikicam başvuru yapayim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Öner abi yok valla ya. Halbuki maas hesabim var finansbankta basvursam alirim. Hatta birazdan disari cikicam başvuru yapayim ben

başvuru net'den de yapılabiliyor fakat biraz geç geliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Şube olayı yok Enpara.com dan başvuru yapıyorsun 2-3 içinde ayağına getiriyorlar kartı imza atıp alıyorsun aynı gün içinde kartın internetten alışverişe açılıyor

• İadeler geldi herkese hayırlı olsun mutlu oyunlar :)))))
  • Arap emirliklerinde enpara veya Turkiyeden kredi karti gecmiyor. Kesin bilgi. Bizzat denedim.

Tek yontem uae gift card. O da pahaliya geliyor.

Turkce oyun icin Avrupa Psn cardlarini kovalayin. Ucuza avrupa psn cardlari bulunabiliyor zaman zaman.

• Beyler oyun alacaktim ödeme ekraninda bilgiler doğru değil dedi 50 tlyi çekmedi ama 3 tl para dönüşümne kesmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Les Vertiges

Beyler oyun alacaktim ödeme ekraninda bilgiler doğru değil dedi 50 tlyi çekmedi ama 3 tl para dönüşümne kesmiş

Bilgiler doğru değil olayı adresle alakalı banada olmuştu. Daha sonra kartı eklerken aşağı kısımdaki adresi 1.sayfadaki yazan adresi girdim , kabul etti. Otomatik doldurunca o hatayı veriyor. Bu arada hangi oyunu alıyorsunuz , bunaldım oyunsuzluktan
  • quote:

Beyler oyun alacaktim ödeme ekraninda bilgiler doğru değil dedi 50 tlyi çekmedi ama 3 tl para dönüşümne kesmiş

bloodborne mu alıyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: LadyAmerica

quote:

Bilgiler doğru değil olayı adresle alakalı banada olmuştu. Daha sonra kartı eklerken aşağı kısımdaki adresi 1.sayfadaki yazan adresi girdim , kabul etti. Otomatik doldurunca o hatayı veriyor. Bu arada hangi oyunu alıyorsunuz , bunaldım oyunsuzluktan

Secondary alırım diyosan bloodborne alacağım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LadyAmerica

quote:

Secondary alırım diyosan bloodborne alacağım

Abov 25 gb , 5 günde indiririm artık GTA V almayı düşünüyordum internet hızı yüzünden elim ayağım bağlı şuan :D Kutuluda 2 katı fiyat çekiyorlar. Netces bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.