Şimdi Ara

Neden AKP? (2. Bölüm) (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.589
Cevap
23
Favori
125.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

Orijinalden alıntı: Lavagespar

Öncelikle medyayı biraz takip ederseniz askeri açıdan milli helikopter, piyade tüfeği, tank ve diğer askeri araçları ürettiğimizi görebilirsiniz. Hava araçlarından uzaya fırlatılan uydumuz ve insansız hava aracımız Anka'nın savaş uçaklarınında üretilmesinin fazla uzun sürmeyeceğini göstermektedir.

Konu başlığına cevap vermek gerekirse CHP zamanında bu millet çektiğini bilir mantıklı düşünürsek aynı günlere geri dönmeyi hangi akıla mantığa sığdırabiliriz. Zamanında yanlış hatırlamıyorsam SGK'yı %150 zarara uğratıp iflasın eşiğine götüren adama Savaş AY tarafından yöneltilen SSK hastanelerindeki sorunlara Kemal KILIÇDAROĞLU'nun savunması "Her hastanede görülebilecek türden." olduğu cevabıda bu millete acı bir tecrübe oldu. Hadi bunları unuttuk herşeyi hazmettik diyelim CHP bugün bile seçmen karşısına bir proje sunarak bile çıkamıyor aldığı o kadar oy çok bile kazandığı belediyelerdeki hizmetde gözler önünde. Ayrıca CHP geçmişten bu yana dine ve başörtüsüne takıntılı bir parti olduğu için bu imajla daha çook seneler bu kervan böyle gider. Yorumları okurken bir arkadaşın AKP'lilerin tek sorununun geçmişle şimdiki zamanı karşılaştırması olduğunu söylemiş böyle düşünüyorsa eğer CHP'lilerin neden %90'ı M.Kemal ATATÜRK ile Recep Tayyip ERDOĞANI neden karşılaştırdığı tartışılır. Ben yanlış anlamışsam eğer geçmişteki hizmetle şimdiki hizmeti karşılaştırmaktan bahsediliyorsa maalesef karşılaştırılacak kadar çok büyük bir fark var arada. Bir çok yorumda gazete linkleri gördüm ve hepsi sol görüşü destekleyen gazetelerin internet sitesinden alıntı yapılmış kısacası kendi kendinizi kandırıyorsunuz bu medyadan duyulan yok şu saraya bu kadar para harcanmış yok temizliği şu kadar milyonmuş bunlarla değil belgelerle gelin. Neyse CHP'nin derinlerine dalarsam daha çıkamam yüzden geçelim Kemal KILIÇDAROĞLU'nuda ALLAH CHP'nin başından eksik etmesin gelelim MHP'ye.

Son zamanlarda özellikle son seçimlerde ittifak kurmadığı parti kalmayan MHP sağ sol olayını bitirdi sağ sol olaylarında okadar ölen gidende öldüğüyle kaldı. Hadi sağı solu birleştirdiniz HDP ile birleşme nedir bu kadar milliyetçi geçinen parti daha birşey demeye lüzum görmüyorum. Konuşmasını bilmeyen adamıda partinin başına geçirmişler Devlet BAHÇELİ'yide ALLAH MHP'nin başından eksik etmesin.

Saygılarımla.

anka ya savaş uçağı diyen birisine ne anlatacağız :)

ayrıca her şeyiyle bize ait tek bir tane bile teknolojik ürünümüz yok

anlatmaktan dilimizde tüy bitti

hadi o zaman bana bir tane uçak yada helikopter motoru üreten yerli tesis getir de görelim

hdp. ile ittifak yapan akp. ,hadi cemaati başkalarına yamadınız da her gün görüştüğünüz hdp. nasıl mhp. ile ittifak yapsın

iki parti birbirine düşmandır ,insaf ya hu

Sen önce bir yazdığımı doğru oku.

HDP ile kimin ittifak yaptığı cumhurbaşkanlığı seçimlerinde açık bir şekilde ortadaydı.

• quote:

Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

Alıntıları Göster
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazilari neden savas ucagi alinmiyor diyor biraz arastirin kardesim. Paran olmasi hic bir seyi yansitmiyor adam satmiyor sana ama bir asker olarak 2002 den sonra aselsan olsun bir cok askeri sirket gelisti

• kozmik oda hakkında konuşun. kozmik odaya giriş emrini kim vermiş ? yukarda mesajım var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

Siz böyle beyin, makarna, kömür, koyun vs gibi cümleler kurmaya devam ederseniz. Bu insanlarda inadına AKP'ye oy vermeye eder. AKP'den soğutacak sadece bir yazı dizisi var, oda konuyu açan kişinin yazdıkları.
    Diğer yazılan yorumlarda %50 60 beyin, makarna, kömür, koyun vs cümlelerden oluşuyor. Belki bu insanlara hakaret etmek yerine, onlarım suyuna gidin, fikirlerini değiştirebilirsiniz. Ama bakıyorum, CHP'li arkadaş AKP'liye hakaret etmiş. Oda buna hakaret etmiş. Birbirinizden farkınız kaldığını düşünmüyorum.
    Seçimlerde Chp'ye oy veririm ama siz böyle yaptıkça oynarım boşuna gidiyor. Biraz efendi olun, birbirinize saygılı olun, birbirnizi ikna etmeye çalışın, doğru yolu hakaret ederek değil de güzel dille anlatın. Ama yok arkadaş, sen ona hakaret o sana hakaret, bilmem kaç yıldır durum böyle..
    Bu senede Chp'ye vereceğim ama bu kafayla giderseniz. İnat vermeye devam ederler.

onların ikna olma istekleri çok var da sanki

aylardır anlatıyoruz da ikna oldum diyen bir kişi çıktı mı ?

Cahille girme münakaşaya; Ya Sinirini zıplatır Havaya , Yada yazık olur Adabına - Mevlana

Bunları ikna edemezsin boşuna uğraşma

• Yorumların hepsini okuyamadım ama AKP'ye oy vermemek için binlerce sebep var. Adamlara oy vermemek için şu zamana kadar o kadar çok olay oldu ki artık bundan sonra da pek bir şey değişeceğini sanmıyorum. Düşünüyorum bu insanların bu partiye oy vermemesi için daha ne olabilir diye. Ülkeyi söküp götürse yine buna oy verecekler o yüzden umudum yok benim. Önce oy vermenin amacını ve neden oy verdiğimizi düşünmenizi isterim AKP'li arkadaşlarım. Hepimizin oy verme amacı güzel ülkemizin kalkınmasını sağlayıcı adımları atan ve ülkemizin insanlarının huzurunu sağlayan adamları seçmek olmalı.
    Bi de sunu izleyin. Adam tam bi dönek. Bunun gibi bir sürü video var izleyebilirsiniz.
    http://www.cumhuriyet.com.tr/video/video/217656/Erdogan_in_paylasim_rekoru_kiran_videosu.html

Ayrıca AKP yi desteklemediğim için başka partileri desteklediğim anlamı çıkmasın. Hiçbiri iyi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhendis Hanim -- 14 Mart 2015; 21:27:03 >

• @LiLaLo

SÖZCÜ=CUMHURİYET=ZAMAN=BUGÜN=TARAF

Hürriyet ve Milliyet bile bunlar kadar yandaş ve safdaş olamıyor. Sırf bu kirli ittifaka karşı Ak Parti'ye oy verilir

Ha, bir de niye hiçbir muhalefetin sesi Okyanus Medyasına ve Fethullah Gülen'e çıkmıyor? Sırf muhalefet, Fethullah Gülen'in oyuncağı olduğu için Ak Parti'ye oy verilir.

Ak Parti'ye karşı olanlar, yapılanları görmediği için Ak Parti'ye oy verilir. RTE'ye karşı olanlar, tümden karşı olduğu için, RTE'nin eskiden başbakanı olduğu Ak Parti'ye oy verilir.

Cumhurbaşkanının partisi olmaz diyenler için Ak Parti'ye oy verilir.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi için Ak Parti'ye oy verilir.

Gezi, 6-8 ekim vandalları, 17-25 aralık ve ESED destekçileri için Ak Parti'ye oy verilir.

Ak Parti'ye oy veren ülkesine katkıda bulunur, oy vermeyen katkıyı azaltır. Ancak hem oy vermeyip hem de küfredenler hem yüzsüz hem de arsızdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dehaxtor

http://www.izlesene.com/video/dugunde-apaci-dansi-yapan-tesetturlu-kiz/7591214#

dahada buraya yazmam zihniyetinizi

ahlak din ve akp

bu zihniyetin köküne kibrit suyu
  • Sen ne düşünüyorsun akp dışında hangi partinin bu ulkeyi yonetebilir

• Şırnak'ın Cizre ilçesinden, Diyarbakır'a kadar 'Öcalan'a Özgürlük' yürüyüşü başlatıldı.

Cizre PKK kontrolünde olduğundan ilçede yarın YGS sınavı yapılmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayoki

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler ne derseniz diyin bu forum tarafsız bir bölüm değil formun yüzde 60 70 i sol görüşe sahip yani her türlü konuda ak partı kötülencek ha kötülencek kısmı yokmu var ama yapıtıklarınıda görmemek kördür chp 10 15 sene yönetti istanbula ankaraya bir şey getirmişliğimi varmı çoruma yozgata yatırım yapmalı demiş ben çorumluyum her yerde yol var adamlar geçen sene kargı tarafından sinop yolunu tamamladı ama diyen arkadaş buların neresi olamadığını bildiği için devlet istediği gibi yatırım yapmıyo desin

chp en son ne zaman iktidar oldu bir araştır istersen ?

Tam 27 sene yönetmiş.Bak dediğimdende çok çıktı.Hadi 5-6 yılı savaşa say geri kalan 20 21 yılda ne yaptı.O zaman en gelişmis şehirlerin metrosu vardı londra metrosu moskova metrosu ve benzerleri ama diyceksin daha yeni çıktık savaştan.Ama osmanlının borçlarını ödedik demeyi bu kadar fabrika açtık demeyi çok seviyosunuz olan uçak fabrikasınıda ismet reis kapattı

yahu onların iktidarda olduğu dönem galübela zamanı ,aradan 10 larca yıl geçmiş ve iktidara getirilmemiş bir partiyi icraat yapmamakla suçlamak nasıl bir iştir ?

ha iyiler demiyorum ama adamlar iktidar yüzü görmemişken onları suçlamak biraz komik olmuyor mu ?

sonra bu ülke her 10 yılda bir darbe gördü ve dengeler hep altüst oldu

son 28 şubat olmasaydı RTE diye birisinin bb. lığı ve c.başkanlığı hayal olurdu

Abi konu açtım 2 gündür cevap gelmedi ne hızlılık .Hocam siz sağa bu kadar yüklenirseniz sağda size oy vermez

ne sağı ne oyu anlamadım ?

benim tarafım belli ,ben sadece zulüme karşıyım ,yalana -iftiraya karşıyım

ve bağlı olduğum hiçbir parti yoktur

• quote:

Orijinalden alıntı: atrkky1

Sen ne düşünüyorsun akp dışında hangi partinin bu ulkeyi yonetebilir

AKP şu anda bu ülkeyi yönetemiyor işte tek sorun bu !
  • quote:

quote:

quote:

Öncelikle medyayı biraz takip ederseniz askeri açıdan milli helikopter, piyade tüfeği, tank ve diğer askeri araçları ürettiğimizi görebilirsiniz. Hava araçlarından uzaya fırlatılan uydumuz ve insansız hava aracımız Anka'nın savaş uçaklarınında üretilmesinin fazla uzun sürmeyeceğini göstermektedir.

Konu başlığına cevap vermek gerekirse CHP zamanında bu millet çektiğini bilir mantıklı düşünürsek aynı günlere geri dönmeyi hangi akıla mantığa sığdırabiliriz. Zamanında yanlış hatırlamıyorsam SGK'yı %150 zarara uğratıp iflasın eşiğine götüren adama Savaş AY tarafından yöneltilen SSK hastanelerindeki sorunlara Kemal KILIÇDAROĞLU'nun savunması "Her hastanede görülebilecek türden." olduğu cevabıda bu millete acı bir tecrübe oldu. Hadi bunları unuttuk herşeyi hazmettik diyelim CHP bugün bile seçmen karşısına bir proje sunarak bile çıkamıyor aldığı o kadar oy çok bile kazandığı belediyelerdeki hizmetde gözler önünde. Ayrıca CHP geçmişten bu yana dine ve başörtüsüne takıntılı bir parti olduğu için bu imajla daha çook seneler bu kervan böyle gider. Yorumları okurken bir arkadaşın AKP'lilerin tek sorununun geçmişle şimdiki zamanı karşılaştırması olduğunu söylemiş böyle düşünüyorsa eğer CHP'lilerin neden %90'ı M.Kemal ATATÜRK ile Recep Tayyip ERDOĞANI neden karşılaştırdığı tartışılır. Ben yanlış anlamışsam eğer geçmişteki hizmetle şimdiki hizmeti karşılaştırmaktan bahsediliyorsa maalesef karşılaştırılacak kadar çok büyük bir fark var arada. Bir çok yorumda gazete linkleri gördüm ve hepsi sol görüşü destekleyen gazetelerin internet sitesinden alıntı yapılmış kısacası kendi kendinizi kandırıyorsunuz bu medyadan duyulan yok şu saraya bu kadar para harcanmış yok temizliği şu kadar milyonmuş bunlarla değil belgelerle gelin. Neyse CHP'nin derinlerine dalarsam daha çıkamam yüzden geçelim Kemal KILIÇDAROĞLU'nuda ALLAH CHP'nin başından eksik etmesin gelelim MHP'ye.

Son zamanlarda özellikle son seçimlerde ittifak kurmadığı parti kalmayan MHP sağ sol olayını bitirdi sağ sol olaylarında okadar ölen gidende öldüğüyle kaldı. Hadi sağı solu birleştirdiniz HDP ile birleşme nedir bu kadar milliyetçi geçinen parti daha birşey demeye lüzum görmüyorum. Konuşmasını bilmeyen adamıda partinin başına geçirmişler Devlet BAHÇELİ'yide ALLAH MHP'nin başından eksik etmesin.

Saygılarımla.

anka ya savaş uçağı diyen birisine ne anlatacağız :)

ayrıca her şeyiyle bize ait tek bir tane bile teknolojik ürünümüz yok

anlatmaktan dilimizde tüy bitti

hadi o zaman bana bir tane uçak yada helikopter motoru üreten yerli tesis getir de görelim

hdp. ile ittifak yapan akp. ,hadi cemaati başkalarına yamadınız da her gün görüştüğünüz hdp. nasıl mhp. ile ittifak yapsın

iki parti birbirine düşmandır ,insaf ya hu

Sen önce bir yazdığımı doğru oku.

HDP ile kimin ittifak yaptığı cumhurbaşkanlığı seçimlerinde açık bir şekilde ortadaydı.

ya kardeşim ne kadar kötü varsa başkasına yüklemekte tam profesyonel oldunuz

c.başkanlığı seçiminde parti başkan mı seçildi ?

sadece 2 tane aday vardı ve millet ikisinden birini seçti ,oh ne ala herkes RTE ye oy versin yoksa hdp. ye ortak olur ,güzel kafaymış

• Boşuna yazıyorsunuz hiçbir akp li ikna olmaz. Ama kul hakkı yiyenin ve ona destek veren her zaman kaybeder ya bu dünyada yada öbür dünyada.

• quote:

Orijinalden alıntı: ariftanis

Bazilari neden savas ucagi alinmiyor diyor biraz arastirin kardesim. Paran olmasi hic bir seyi yansitmiyor adam satmiyor sana ama bir asker olarak 2002 den sonra aselsan olsun bir cok askeri sirket gelisti

o zaman ha bire de biz ürettik ,milli milli diyeceklerine yol köprü sarayla uğraşmayıp biraz teknolojiye yatırım yapsalardı ya

al bak beğenmediğin İran yine ne üretmiş

İran, 'Kadir' füzesinde seri üretime başladı

• Üretmiyormi saniyorsun kardesim siz herseyi boyaci kupu saniyorsunuz bunlarin argesi sadece 4-5 yil suruyor. Onuda gecelim kime verelim oyu soyle ona veregiz akp liler olarak

• sen kimsin de bana babacan diyosun yavru kurt?saçma sapan nickinle ve 10 saat önce açtığın hesabınla kime laf çarpıyosun?
    cemaatin de akp'nin de cehennemin dibine kadar yolu var.anladın umarım.
  • Akp kurmayları tilki gibi kurnaz insanlar.israilin filistine zulmünü karşı durmayı gösteriş için tekellerine alıp başka kimseye fırsat vermezler.ama ne gariptir ki incirlik üssünden bağdata bomba yağarken,kaddafi ve esad yönetimini devirmeye uğraşırken, büyük orta doğu projesine eşbaşkanlık yapıcam düşüncesiyle yarattıkları kaos ortamında onbinlerce müslümanın ölümüne neden olurlar.bunların üzerine bir caanım filistin derler ve herşeyin üzeri örtülür.

• quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

Sokağa çıkıp baktığınızda cevap o kadar net belli ki görmemek için kör olmak lazım.Etrafınızdaki okul,hastane,yol,havaalanı,iş merkezi,avm,spor tesisi vs. vs. vs. yapılma tarihlerine bakın yeterli...Bizim için de onlar yapılırken "Ya Allah Bismillah" denmesi yeterli dahasına da gerek yok zaten konunun özü o "Ya Allah Bismillah" biz nasıl bundan oy veriyorsak sizin çoğunuz da bundan oy vermiyorsunuz.

peki hiç şöyle bir şeyler görüyor muyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

quote:

Orijinalden alıntı: Seaside Rendezvous

quote:

Orijinalden alıntı: -Mustafa

Saraylar mı? ona göre Beyaz Saray da var ona Amerikalılar bir şey dedimi? Ayrıca hatırlatırım Atatürk Dolmabahçe Sarayında yaşıyordu yani Saraylar Devlet Büyükleri için gerekli bir şey

Lütfen sen çok zorunlu olmadıkça yazma

Haha, adam haksız olabilir ama ancak böyle eleştirirsiniz. Diyecek bir şey bulamayınca ancak hata karşınınmış gibi gösteriyorsunuz. Bunun yüzünden 10 yıldan fazla süredir iktidar olamıyorsunuz.

Bu cevaptan "10 yıllık iktidar olamıyorsunuza bağladınız" ya ne diyeyim ki . Bu konuyu gidip beyaz saray'a bağlayıp türkiyeyi amerikayla karşılastıran ve osmanlı döneminde yapılmış bir saray olmasına rağmen sanki sarayı atatürk yaptırmış gibi " Atatürk dolma bahçe sarayında yaşıyordu" diyen birine ne anlatabilirsin ki? Ki bunu diyen kişinin diğer konudaki cevaplara bakarsan trollediğini görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-197DACAA4 -- 14 Mart 2015; 22:50:08 >

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.