Şimdi Ara

Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
1
Favori
14.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ywizzle

quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Dragon ' lar mı geliyor şimdi?

Blackrock Mountain, warcraftta bir bölge. Bir tarafını Neferian ve onun tarafında olan orclar, diğer tarafını Ragnaros ve onun tarafında olan dark iron dwarflar kuşatmıştır.
    Burayıda açacak olursak, Neferian, Deathwingin oğludur, Onyxianın kardeşidir. Oyunda 5 büyük ejderha vardır, bu 5 ejderhanın her biri, bir şeyi simgeler. Deathwing ölümü sembolize ettiği için, onun takipçileride Deathwing e hizmet ederler, yani Onyxia, Neferian ve çoğu siyah ejderha Azeroth a ölüm getirmeyi hedeflemektedir.
    Azeroth da dört element vardır ve her elementin bir lideri bulunur. Ateş elementinin lideri Ragnarosdur. Ragnaros, Blackrock Mountain de yenilir ve elementler dünyasına gönderilir. Elementler dünyası, bir nevi hapishane gibidir, sadece elementlerden oluşur ve dış dünyaya bağlantısı yoktur. Ragnaros, Deathwing ile bir anlaşma yapar ve tekrar Azerotha saldırmayı planlar. Bu kez ise, elementler dünyasında yenilir ve ölür.

Çok kısa özetiyle hikaye böyle. Henüz kartlar açılmamış olsada, ejderhalar, elementler, orclar ve cücelerle ilgili içerik bekleyebilirsiniz. Ayrıca goblinlerinde hatrı sayılır bir yeri olabilir, zira goblinler para için ölümü bile göze alan canlılardır ve teknolojik olarak üstün bir ırktır. Yani para karşılığında istenilen yerde taraf olabilirler.

Ek olarak, tahminde bulunacak olursam, gelecek kartlar içerisinde Neferian (legendary minion), Majordomo Executus (legendary minion), Sulfuras (epic veya legendary silah), ateş temalı speller ve minionlar ağırlıklı olacaktır.

Warcraft oyun olarak hiç ilgimi çekmemişti, hs ile ısınmaya başladım, şimdi warcraft' ı da merak eder oldum, verdiğiniz linkteki hikaye ile harika oldu, bitirdiğimde olayı azda olsa kavrayacağım sanırım.
    Warcraft' ı da kursam mı acaba ama öğrenebilir miyim emin değilim.

Böyle başka kaynaklar(tr) olursa beklerim hocam.

• dedehakan D kullanıcısına yanıt
    Nakit enpara daha karlı elbet ama birde ücretsiz leg bekliyordum ben oysa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klar -- 8 Mart 2015; 18:56:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu deal 2 damage to all undamaged minions kartının warriorda aggro decklere karşı op olacağı konuşuldu mu,geç mi kaldım
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    Warrior kullanabilse güzel olurdu cidden aoe clear açısından ama malesef rogue minionı :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deal 2 damage Undamaged minions dengeleri bozacak bir kart değil mi? Bu kart ile mech ve face Hunter in sonu gelmiş olabilir mi?
    Yeni oluşacak meta da öne çıkacak sınıf kim olacak?
    Cw için neler getirecek bu paket, deck e girecek kartlardan bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 9 Mart 2015; 10:07:06 >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Neutral bir kart olmadığı için, genel bir etkisi olmayacak. Evvela şu an için tüm kartlar belli de olmadığından, oluşacak meta hakkında hiçbir şey söylemek mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -S2K-

Warrior kullanabilse güzel olurdu cidden aoe clear açısından ama malesef rogue minionı :/

aynen,warriora gelmeliydi ilk gördüğüm andan beri diyorum
  • Harbi Rogue'a özel bir kartmış o yav.Yeni farkettim.Rogue'un hiç ama hiç gerek duymayacak bir kart olmuş.Rogue'unda aeo clear gayet iyi.Ne diye böyle kart getirmişler.
  • Fujitora kullanıcısına yanıt
    Adamlar düsünmüs backstab zaten op bunun bide minionlı ve aoelisini yapsak ne kadar güzel olur diye....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -S2K- -- 9 Mart 2015; 13:07:01 >
  • 30 kartın yarısı çöp ölüyor genelde en azından naxxramasta öyleydi.Sludge Belcher gibi op kartlarda vardı tabiki ama suanki gösterilen legendary hiç iyi değil bence rare kart açısından önemli beklentilerim var silence dahada önem kazanıcak gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skalter

30 kartın yarısı çöp ölüyor genelde en azından naxxramasta öyleydi.Sludge Belcher gibi op kartlarda vardı tabiki ama suanki gösterilen legendary hiç iyi değil bence rare kart açısından önemli beklentilerim var silence dahada önem kazanıcak gibi duruyor

Naxx'ın yarısı çöp falan değildi.5-6 kart hariç bütün kartlar metada yer edindi.Naxx'la gelen kartların neredeyse hepsi iyiydi.İşte sadece Feugenn ve Staalag kartları kötü çıktı.
  • Şu blackwing technician doğruysa eğer sonunda oyuna yugioh gibi stratejik derinlik katacak güzel bir kart gelecek, Loatheb gibi birçok destede banko gibi birşey olabilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

quote:

30 kartın yarısı çöp ölüyor genelde en azından naxxramasta öyleydi.Sludge Belcher gibi op kartlarda vardı tabiki ama suanki gösterilen legendary hiç iyi değil bence rare kart açısından önemli beklentilerim var silence dahada önem kazanıcak gibi duruyor

Naxx'ın yarısı çöp falan değildi.5-6 kart hariç bütün kartlar metada yer edindi.Naxx'la gelen kartların neredeyse hepsi iyiydi.İşte sadece Feugenn ve Staalag kartları kötü çıktı.

Metada yer edinmesi kötü olmadığı anlamına gelmez.Burda tüm kartları açıklayacak değilim ama senin sadece Feugenn ve Staalag'ın kötü olduğunu düşünmen .... ilginç

• quote:

quote:

quote:

Metada yer edinmesi kötü olmadığı anlamına gelmez.Burda tüm kartları açıklayacak değilim ama senin sadece Feugenn ve Staalag'ın kötü olduğunu düşünmen .... ilginç

Metada yer edinen kötü kart söylermisin bana ? Kart iyi olduğu için metada yer ediniyor zaten.Decklerinde magma rager,Frostwolf grunt falan varsa bilemem tabi.

Feugenn ve Staalag gayet kötü kartlardı.Maexxna'da eklenebilir buna.Bu oyunun birde arena tarafı var.Rouge'un naxx kartı decklere bile giremezken arenada deli iş yapıyor.Keza Avenge'de öyle.Weblord,Gargoyle bunlarda arenada tercih edilen kartlar.Bouldfist Ogre,Venture gibi kartları decklere almazken Arenada kaçırmıyoruz.Bu naxx kartlarıda onlar gibi işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

Videoda şu 2 kart da çıkıyor,arkadakinin statları doğru 8-4 bunların da doğrudur bence. Ama battlecryleri yada deathrattleları ne belli değil ama böyle 5 mana 10-2 gibi kartlar gelirse herkes warrior oynar.Ver chargeı vur yüze
     Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu

Bence o kart cant't targeted by spells olacağı için ordaki hali ile kalacak

Silence atar arkasına charge atarım

• Naxx'ı başarısız bulanlar olmuş bence naxx çok iyiydi gelen 30 kart belli destelerde hepsi kullanıma girdi.GvG ise bence tam bir rezaletti naxx 30 kartla geldi GvG ise çok fazla kart ile gelmesine karşın hemen arkasından daha yeni gvg gelmişken bu eklenti geliyor çünkü o kadar işe yaramaz kart varki GvG de şahsen arena atmayı bıraktım classic pack açıyordum düne kadar GvG 'de bir kaç legend harici kimse legend çıksın bile istemez sanırım.Bu açıdan bakarsak naxx baya bi iyiydi umarım o şekilde olur.
  • Naxxramas açmayı düşünüyorum da bi 60 lira daha verip bunu da hemen acayim mi sizce?

• LePortaBim kullanıcısına yanıt
    Ben bu oyunu oynuyorum diyen herkes için Naxx şart, bu expansion hepten şart. İmkanınız varsa açılmalı.
  • Yeni 2 Class kartı açıklandı.

Shaman

Warrior

• quote:

Ekleyelim, bu kart hem o turun hem de gelecek turun overload kilitlerini açıyor. Diğer bir deyişle o an mana barında görülen tüm kilitler açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokg -- 10 Mart 2015; 21:22:24 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.