Şimdi Ara

Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
1
Favori
14.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Ön siparişe açıldığı gibi vericem parayı

Ön Siparişe özel birşey var mı hocam?

card back var daha ne olsun

Olmayan bir legendary verse hora geçerdi hocam, yanında da card back :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ön siparişe açıldığı gibi vericem parayı

Ön Siparişe özel birşey var mı hocam?

card back var daha ne olsun

Olmayan bir legendary verse hora geçerdi hocam, yanında da card back :)

Blizzard cimri hocam bu konuda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• UlmoBlack kullanıcısına yanıt
    Bu adventure modu olacak curse of naxxramas gibi. Goblins vs Gnomes ek paketti, bu sebeple gvg ile karşılaştırmak doğru olmaz, naxx ile karşılaştırılması gerekir. Büyük ihtimalle gelecek olan 31 kart paketlerden çıkmayacaktır, adventure modlarını tamamlayınca açılacaktır naxx da olduğu gibi.

Bu mod gelince mech mage nin bütün büyüsü bozulacaktır. Mage i 48 levele kadar getirmiştim, gelene kadar 60 yapayımda, sırada priest, warlock veya paladin üçlüsünden birisini 60 a getirme planım var
  • quote:

özel bir kart filan verseydi keşke veya bir tane legendary :)

Golden ETC ve Gelbin'e çok tepki geldiğinden sanırım vazgeçti o fikirden Blizzard yaklaşık bir sene önce falan. Oyun çıktığından beri gerçek para harcamanın veya belirli bir dönemde oynamış olmanın gameplay'e etkisinin olmamasını istiyorlar gibi görünüyor. Tabi her ek içerikte bundan daha çok uzaklaşıyorlar o ayrı
  • Ywizzle kullanıcısına yanıt
    Ben de ondan yakınıyorum zaten.

hadi ek paket olsa yine iyi herkesin kartları toplaması zaman alacak fark çabuk açılmayacak. Ayrıca ek paket, arenada da kart toplamaya olanak sağlıyor. Ama şimdi parası olan açacak kartları direk. Parası olmayan da belki metaya damga vurmuş, son wingdeki tek bir kart için 3.5k gold biriktirecek. 3.5k golda 35 classic pack alınıyor. Ki benim classic kartlarda çok eksigim var. Bari arenaya classic packleri de ekleseler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UlmoBlack -- 7 Mart 2015; 19:58:46 >
    Bu oyun tam olarak free to play bir oyun değilki, parası olanın önde olması gayet normal bir durum. Piyasadaki diğer benzer ödeme sistemini kullanan oyunlara baktığınızda hearthstone içlerinde en iyisi denilebilir. Oyuna harcanan gerçek para, kartları biriktirme hızını artırıyor, buda çok absürt karşılanmaması gereken bir durum. İkinci olarak, benim gibi oyunu beta döneminden beri oynayanların, oyuna yeni başlamış olanlardan önde olması gerekiyor ki bu her oyunda vardır.
  • arkadaşlar parası olan tamam önde olabilir ama şuan parası olanda olmayanda cancer deckler kullanıyor face hunter mech mage zoolock vs vs hatta cancer olmayan oil rouge bile pahalı bir deste degil bunlarla cok rahat galibiyet alıyorsunuz oyuna gram para yatırmayan biri olarak pay to win yeaaa diye ağlmanın mantığı yok arkadaşlar
    ayrıca şu yeni gelen blackrock da pek güzel bir şeye benzemiyor gerçi daha açıklanmayan 26 tane kart daha var ama marta kadar hergün görev yapıp 5 6 oyun atsanız 1 haftada cok rahat 1 k gold biriktirirsiniz zaten en azından ben öyle yaptım naxx da
  • Ywizzle kullanıcısına yanıt
    HerrKetzer H kullanıcısına yanıt
    Tabi ki para kazanacak yerler arar oyun firmaları. Ama Blizzard'ın hareketleri tamamen "Nasıl soyabilirim ben bu insanları" tarzında. Bu gün dota da para kazanıyor mesela. Counter strike global offensive de. Ama oyuna etki etmiyor harcamalar.

Hadi öyle yapamayız, bu yetmez daha fazlası lazım dediler kabul ettim, biraz akla mantığa uyan ve sadece "hızlandırır" fikri etrafında yapsalar bari işleri. Örneğin knight online daha sonra ne oldu bilmiyorum, 2005'te premium alınca yanlış hatırlamıyorsam %10 hızlandırırdı. Ama bunlarınki öyle değil ki. Örneğin 2 ay önceki metayı düşünün. Sadece undertaker ı çıkardığınızda, kaç deste iptal oluyor. Nax için konuşayım 3.5k gold için, her gün ortalama 2 saat oynasanız o goldu toplamak için 1 ay geçirmeniz gerekiyor. Ki siz o goldu toplayana kadar da yeni paket çıkar.

Ne bileyim 20 dolar çok büyük bi para da değil. Ama Arena'dan sadece gvg kartların çıkması, bu eklentinin adventure şeklinde gelmesi... Bunlar gibi, daha fazla nasıl soyabilirim ben bu insanları stratejisi beni çok rahatsız ediyor. Daha kartları açıklamadan ücretleri açıkladılar. Sipariş alıyorlar. @Ywizzle

Olay başarılı veya başarısız olmak değil. Ben oyundaki 2. haftamda arenada 12 yaptım. 2. ayımda rank 1, 3. ayımda #111 yaptım. Kart eksiğime rağmen yeterince başarılı sayılırım. Sanırım 20 milyon kullanıcıda 110 kişi dışında benden geride para ödemiş çok kişi vardır. Pay to win diye ağlamıyorum. Sadece sinir bozucu. @HerrKetzer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UlmoBlack -- 8 Mart 2015; 0:04:43 >

kaç ayda 12 win yaptığınızı veya kaç ayda legend olduğunu sormamıştım ama paylaştığınız için teşekkürler doğuştan yeteneklisiniz bu oyun için 2 haftada 12 win yaptığınıza göre oyuna para vermediğinize göre basic kartlarlada rank 1 olmuşsunuz tebrik ederim
  • HerrKetzer H kullanıcısına yanıt
    Pay to win'le benim anlattığım şey arasındaki farkın altını çizmek ve itiraz ettiğim şeyin ne olduğunun anlaşılması için istatistiklerimi belirttim. Ne kadar iyi olursanız olun () yine de sinir bozucu bu para politikası.

Bu arada eksikleri olan bir zoo destesiyle rank 1 olmuştum. İltifatlar için de teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UlmoBlack -- 8 Mart 2015; 14:35:22 >
  • türk lirası olarak hepsi ne kadar oluyor arkadaşlar? Daha nax kartlarının hiç birini almadım ben
  • NaneLimoni kullanıcısına yanıt
    Toplamda 5 bölüm var, her biri 7$ veya 6€ olacak. Naxx da ilk bölüm 1 ay boyunca ücretsizdi, bunda öyle bir durum yok, yani bölümler teker teker alındığında 35$ veya 30€ ya denk gelecek. Ama bölümlerin hepsini birden alacak olanlar için fiyat 25$ veya 22€ olacak. Avrupa hesapları bilgisayar üzerinden euro ile ödeme yapıyor ama iPad ile dolar üzerinden yapılıyor. Apple store da 1 dolar 1.8 tl fiyatında değer görüyor, uzun zamandır düzenleme gelmedi ama her an gelebilir, 1 dolar 2.5 tl den değerlendirilebilir. Düzenlemenin gelmeyeceğini düşünürsek 1 bölüm 12.6 lira, teker teker alınırsa 63 lira, toplu alımda 45 lira oluyor. Andorid mağazasındaki kur ve fiyatlandırma hakkında bilgim olmadığı için bir şey diyemiyorum. Apple store üzerinden alındığında pc ye göre daha kârlı oluyor.
  • Dragon ' lar mı geliyor şimdi?
  • on siparis 19-20 mart (bolgeye gore 19 yada 20) basliyor. ilk wing ise nisanin ortalarina dogru gelecekmis

simdiden biriktirmeye baslarsak goldlari.bi hesap yaptim. nisanin ortalarinda cikacak yani 40 gun var diyelim.

gunde 40 altinlik gorevlerden ciksa.
    40*40=1600 altin

3 winde 10 altin veriyor bu 40 gun icerisinde, gunde 6 win aldigimizi varsayalim. gunde 20 altin yani
    40*20=800 altin

minimum 2400 altin ediyor. hadi her gorev 40 altinlik degilde 10 sefer 60 altinlik gorev ciksin. oda 10*20 altin(60-40=20) ediyor
    yani ortalama olarak 2400+200=2600 altin ediyor... geriye 900 altin eksik kaliyor...

ama nax gibi olacak her hafta acilacak dedigi icin buda bize ekstra zaman veriyor... yastik altina altin koyma zamani:D

On siparis konusunda da on siparis ile tum wingler 25$/euro (10 $/euro indirim) ve bir cardback veriyorlar. bunu da enpara ile alirsak....
    AppStoreda bu 40 tl fiyatta olur. enparada %50 iade veriyor. yani bu pack'i 20TLye almis oluruz... Sizce 20TL mi 3500 altin mi? :D

• Ben yine gold ile wingleri açacağımdan şimdiden başladım birikirmeye.Hiç arena yapamayacağımdan sıkıntılı bir süreç olacak.Hadi hayırlısı.

Naxx varken her hafta 700 gold biriktirebilmiştim.Bu sefer hazırlıklı olucam bu mod'a.En azından ilk 3 wing'i falan alabilecek goldu hazırlayayım.
  • quote:

Dragon ' lar mı geliyor şimdi?

Blackrock Mountain, warcraftta bir bölge. Bir tarafını Neferian ve onun tarafında olan orclar, diğer tarafını Ragnaros ve onun tarafında olan dark iron dwarflar kuşatmıştır.
    Burayıda açacak olursak, Neferian, Deathwingin oğludur, Onyxianın kardeşidir. Oyunda 5 büyük ejderha vardır, bu 5 ejderhanın her biri, bir şeyi simgeler. Deathwing ölümü sembolize ettiği için, onun takipçileride Deathwing e hizmet ederler, yani Onyxia, Neferian ve çoğu siyah ejderha Azeroth a ölüm getirmeyi hedeflemektedir.
    Azeroth da dört element vardır ve her elementin bir lideri bulunur. Ateş elementinin lideri Ragnarosdur. Ragnaros, Blackrock Mountain de yenilir ve elementler dünyasına gönderilir. Elementler dünyası, bir nevi hapishane gibidir, sadece elementlerden oluşur ve dış dünyaya bağlantısı yoktur. Ragnaros, Deathwing ile bir anlaşma yapar ve tekrar Azerotha saldırmayı planlar. Bu kez ise, elementler dünyasında yenilir ve ölür.

Çok kısa özetiyle hikaye böyle. Henüz kartlar açılmamış olsada, ejderhalar, elementler, orclar ve cücelerle ilgili içerik bekleyebilirsiniz. Ayrıca goblinlerinde hatrı sayılır bir yeri olabilir, zira goblinler para için ölümü bile göze alan canlılardır ve teknolojik olarak üstün bir ırktır. Yani para karşılığında istenilen yerde taraf olabilirler.

Ek olarak, tahminde bulunacak olursam, gelecek kartlar içerisinde Neferian (legendary minion), Majordomo Executus (legendary minion), Sulfuras (epic veya legendary silah), ateş temalı speller ve minionlar ağırlıklı olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ywizzle

quote:

Dragon ' lar mı geliyor şimdi?

Blackrock Mountain, warcraftta bir bölge. Bir tarafını Neferian ve onun tarafında olan orclar, diğer tarafını Ragnaros ve onun tarafında olan dark iron dwarflar kuşatmıştır.
    Burayıda açacak olursak, Neferian, Deathwingin oğludur, Onyxianın kardeşidir. Oyunda 5 büyük ejderha vardır, bu 5 ejderhanın her biri, bir şeyi simgeler. Deathwing ölümü sembolize ettiği için, onun takipçileride Deathwing e hizmet ederler, yani Onyxia, Neferian ve çoğu siyah ejderha Azeroth a ölüm getirmeyi hedeflemektedir.
    Azeroth da dört element vardır ve her elementin bir lideri bulunur. Ateş elementinin lideri Ragnarosdur. Ragnaros, Blackrock Mountain de yenilir ve elementler dünyasına gönderilir. Elementler dünyası, bir nevi hapishane gibidir, sadece elementlerden oluşur ve dış dünyaya bağlantısı yoktur. Ragnaros, Deathwing ile bir anlaşma yapar ve tekrar Azerotha saldırmayı planlar. Bu kez ise, elementler dünyasında yenilir ve ölür.

Çok kısa özetiyle hikaye böyle. Henüz kartlar açılmamış olsada, ejderhalar, elementler, orclar ve cücelerle ilgili içerik bekleyebilirsiniz. Ayrıca goblinlerinde hatrı sayılır bir yeri olabilir, zira goblinler para için ölümü bile göze alan canlılardır ve teknolojik olarak üstün bir ırktır. Yani para karşılığında istenilen yerde taraf olabilirler.

Ek olarak, tahminde bulunacak olursam, gelecek kartlar içerisinde Neferian (legendary minion), Majordomo Executus (legendary minion), Sulfuras (epic veya legendary silah), ateş temalı speller ve minionlar ağırlıklı olacaktır.

Hikaye kısmı ilgimi çekti bunun gibi hikayeleri okuyabileceğim yerler var mı :)

• dsaewq D kullanıcısına yanıt
    http://forum.blizzardturk.com/threads/warcraft-hikayesi.2/

Burdan baslayabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Nef farkli konu olur bununla gelmez, ama ragnarosun silahi gelebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eğer ingilizcen varsawww.wowwiki.com sitesinin arama yerinden istediğin kişiyi, yeri, ırkı, silahı vs. araştırıp, hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilirsin. Türkçe kaynaklarda istediğini bulamayabilirsin, belli başlı olayları, kişileri bulsanda, detaylı olarak araştırmak istediğinde ingilizce gerekecektir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.