Şimdi Ara

Saçımı kestirdim, sakal traşı oldum ve yüz maskesi yaptırdım. (SS'li) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
3.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kilo verin bahane aramayın ,sağlam bir irade lazım bunun için bahanelerden vazgeçin.
  • Omq kullanıcısına yanıt
    hadi söyle de yapalım bakalım neymiş yolu hadi söylesene? hadi?
  • Boğazını tutacaksın biraz. Abur cubur yemeyeceksin. Öyle diyete başladıktan sonra "ben yapamıyorum ya" deyip de gece yarısı dolaba saldırmayacaksın. Her şeyin başı azim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: og

quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

kilo ver diye ezberden boşuna yorum yapmayın.

verilmiyor işte anlamıyorsunuz. adamın metabolizması yavaşsa ne yapsın. zorunda mıo kilo vermeye. ne insanlargün de kolalar hamburgerler yiyorlar almıyorlar. kaderin bir oyunu. size olmadı ya da dünyadaki 100000 obezden 1 i kilo verdi diye insanlraa aynı şeyi deyip durmayın.

normal şartlar altında kilo almış birinin vermesi tekniken ve mantıken imkanszıdır.

ben mesela 135 kiloyum veremiyorum çünkü spor yapamıyorum. diyet yapıyorum o da ancak 135 de tutuyor. spor yaparsam kalbim sıkışacak vek alp krizi geçirme ihtimalim var

insanların durumunu anlamadan ezbere konuşmak ne kadar kolay

zaten kilo ver demek saçmadır. çünkü kilo 10 üzeri 3 demektir. başlı başına boy, hacim kütle gibi birşey değildir. kilogram demediğiniz sürece başlı başına 4 kilo verdiğinizde 4000 ver demeiş oluyorsunuz. 4000 ne verecek? önce kilo terimi nedir nasıl kullanılır onu bilin de ondan sonra konuşun tavsiye verin oturduğunuz yerden

135 kiloya gelene kadar hiç ben neydim ne oldum demedinmi?

ben 6 yıl boyunca akciğer hastalığıma bağlı olarak günde 3 ünite kortizon 135 mg tedavi edildim 7 yaşımdan 13 yaşıma kadar. 13 yaşımda zaten 95 kiloydum. 6 yıldır kola içmeyen , cips yemeyen abur cubur yemeyen, sabah normal kahvaltısını yapan 2 dilim ekmek yiyen, akşam 2 tabak yemekten fazla birşey yemeyen, ve yılda en fazla 2-3 kere fast food yerine gidip yemek yiyen biriyim

öyle ezberden konuşursan lafı bi tarafına böyle takdim ederim. hadi sana iyi forumlar

• ameliyat olacaktın en son ne oldu usta?
  • İstedikten sonra olur. Ayda 20 kilo versin demiyoruz. Yediklerinize dikkat edip her gün tempolu yürüyüş yapın mesela. Zamanla o tempoyu arttırırsınız. Böyle böyle illa ki kilo verilir. Yukarıda bir arkadaş imkansız demiş ama yok öyle bir şey.
  • hocam kortizon kadar illet birşey yok geçmiş olsun akciğer hastalığınız için
    aşırı iştah açan ve kilo aldıran birşey şu kortizon
  • Yanakların benim çataldan etli.

• Ben sana depar at ediyorum ki. Abur cubur yemiyormuşsun zaten, günde 1-1,5 saat yürüyüş de yaparsan yavaş yavaş başlarsın kilo vermeye.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: og

quote:

verilmiyor işte anlamıyorsunuz. adamın metabolizması yavaşsa ne yapsın. zorunda mıo kilo vermeye. ne insanlargün de kolalar hamburgerler yiyorlar almıyorlar. kaderin bir oyunu. size olmadı ya da dünyadaki 100000 obezden 1 i kilo verdi diye insanlraa aynı şeyi deyip durmayın.

normal şartlar altında kilo almış birinin vermesi tekniken ve mantıken imkanszıdır.

ben mesela 135 kiloyum veremiyorum çünkü spor yapamıyorum. diyet yapıyorum o da ancak 135 de tutuyor. spor yaparsam kalbim sıkışacak vek alp krizi geçirme ihtimalim var

zaten kilo ver demek saçmadır. çünkü kilo 10 üzeri 3 demektir. başlı başına boy, hacim kütle gibi birşey değildir. kilogram demediğiniz sürece başlı başına 4 kilo verdiğinizde 4000 ver demeiş oluyorsunuz. 4000 ne verecek? önce kilo terimi nedir nasıl kullanılır onu bilin de ondan sonra konuşun tavsiye verin oturduğunuz yerden

135 kiloya gelene kadar hiç ben neydim ne oldum demedinmi?

ben 6 yıl boyunca akciğer hastalığıma bağlı olarak günde 3 ünite kortizon 135 mg tedavi edildim 7 yaşımdan 13 yaşıma kadar. 13 yaşımda zaten 95 kiloydum. 6 yıldır kola içmeyen , cips yemeyen abur cubur yemeyen, sabah normal kahvaltısını yapan 2 dilim ekmek yiyen, akşam 2 tabak yemekten fazla birşey yemeyen, ve yılda en fazla 2-3 kere fast food yerine gidip yemek yiyen biriyim

öyle ezberden konuşursan lafı bi tarafına böyle takdim ederim. hadi sana iyi forumlar

terbiyeni takın. hem 135 kilosun hemde hala alıntı yapıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

ameliyat olacaktın en son ne oldu usta?

Mayıs'a erteledik, eğer 130 kiloya düşebilirsem iptal ettireceğiz ve normal yollarla kilo vermeye devam edeceğim.

Benim durumum belli. Otur otur otur ve çikolata ile sıvıları çok tüket. İşte bu yüzden kilo veremiyorum. Yoksa cips falan yok bende. Alsam da ayda 1 alırım. O da belki.

Ondan sonra, spor yapmam lazım. Her gün 3 km yürüyüş ve 15 dakika eliptik bisiklet. Bunlar yetecektir. Ekmeği tam buğdaylı alırsam, yemeğimi normal ölçüde yersem, biraz da sıvıları kesersem ilk ay 10 kg gider. O kadar da iddialıyım. Lisede 85 kiloya düştüğümü çok iyi biliyorum çünkü. Hızlı verince sonra fersah fersah aldım ama ne yaparsın, iradesizlik işte.

İrademe bir kere hakim olduktan sonra bir daha asla geri dönüşü olmamalı bunun. Ben 85 kiloya da düşsem, tekrar yemeye başladığım anda bu sefer 200 kg olurum. Öyle bir bünyem var. Aslında ameliyat şart da... Neyse. :D

İlaç kullanımı da kiloyu etkiliyor olmalı, katılırım buna. Benim ilaçlarım bünyeye pek etkimiyor gerçi ama yine de bünyem doğuştan yavaş.

• quote:

Aynı fikirde değilim.Kendine hakim olursan çok rahat verirsin.Ben eylül ayında 105 iken şuan 87'yim.Hedef yaza kadar 80 olmak.Kısaca iradene bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unreachable Dreams

Eski halimden bir parça daha iyiyim. Halen yakışıklı değilim, belki de hiçbir zaman olamayacağım ama yeni halimi sevdim.

Saçımı kestirdim, sakal traşı oldum ve yüz maskesi yaptırdım. (SS'li)

Bu da gözüm, gözümü severim;

Kilo ver kardeşim kilo ver

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kilo versende bu tipten bişey olmaz maalesef arkadaşım

• Joe* kullanıcısına yanıt
    nerde ne zaman ne koşullarda nasıl koşu ypaacağız? ben bu konuda da yardım alamıyorum ki hiç biyerden.

herkes tutturmul yürüyüş koşu. yemekten sonra mı önce mi ne zaman.

zaten günde 5 saat yol gidiyorum üniversiteye. sabah 5 kalkış akşam 6 da ancak eve dönüyorum. ben ne ara yürüyüp te koşup da ders calisip da oyun oynayacam?
  • Çok güzel hareketler bunlardaki pelin bayagi Kilo vermiş ameliyatla sende o yolla verebilirsin araştır

• Bir zahmet oyun oynama da yürüyüşe çık. Tamam yine zamanım yok diyorsan, evde ip atla, egzersiz yap. Yapmak istemeyene bahane çok ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unreachable Dreams

Eski halimden bir parça daha iyiyim. Halen yakışıklı değilim, belki de hiçbir zaman olamayacağım ama yeni halimi sevdim.

Bu da gözüm, gözümü severim;

Forumun asosyal profilini oluşturmamıza bir katkı yaptığınız için teşekkür ederlz.

• quote:

nerde ne zaman ne koşullarda nasıl koşu ypaacağız? ben bu konuda da yardım alamıyorum ki hiç biyerden.

herkes tutturmul yürüyüş koşu. yemekten sonra mı önce mi ne zaman.

zaten günde 5 saat yol gidiyorum üniversiteye. sabah 5 kalkış akşam 6 da ancak eve dönüyorum. ben ne ara yürüyüp te koşup da ders calisip da oyun oynayacam?

Oyun oynayacam

• bence kilo verme böyle sempatikliğin var hocam ortamların sevilen abisi olabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.