Şimdi Ara

Nokia'nın Android işletim sistemli tableti N1'i inceledik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia nın Microsoft la yaptığı marka kullanım anlaşması sadece telefonu kapsıyor aslında.

Detaylar için :http://allthingsd.com/20130903/microsoft-deal-could-mean-end-of-the-road-for-nokia-branded-smartphones/

Nokia N1 tablete gelirsek, bu tabletin Nokia firmasıyla pek alakası yok aslında. Sadece marka ve görünüş (look & feel) den ibaret ilişki. Tableti Foxconn üretiyor. Nokia ismini lisanslıyor. Başka alanlarda da bu lisanslama devam edebilir.

Detaylar için :http://www.fiercewireless.com/story/nokia-licenses-brand-and-ip-foxconn-made-n1-android-tablet/2014-11-18

• Kan emici MS olmasa şuan mükemmel ürünler çıkarabilirdi. Ancak bu tablet beni umutlandırdı. Belki nokia tablet saat vs gibi cihazlarla piyasaya geri dönüş yapar.

• nerelerden nerelere... günümüze ayak uydurmak dedikleri konunun onemı.

• Bence NOKIA'nın tableti SYMBIAN işletim sistemli olsaydı. yanında Java'yı çalıştırdığı gibi Android'i birden çalıştırsaydı süper olurdu. Birde bu kadar özellik yetmez gibi tüm işletim sistemlerdeki tüm yazılım biçimlerini açabilecek emülatörü olsaydı. Çok süper olurdu.

• Aslında nokia n serisi adı altında mobil cihaz uretimine başlasa yine lider ola bilir .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşletim Sistemi Ne

• androidi istemeyen nokia değildi ki trojan eloptu adam meego ve symbiani bile bitirdi

• Bu tabletin şarj girişi iPhone'daki gibi. Şarj aletini ister ters takın ister düz her türlü giriyor girişe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 5 Mart 2015; 15:03:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Bu tabletin şarj girişi iPhone'daki gibi. Şarj aletini ister terst takın ister düz her türlü giriyor girişe.

Galiba usb 3.1 kullanan ilk tablet cihazı bu oldu.

Nokia'nın Android işletim sistemli tableti N1'i inceledik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulabuneya -- 5 Mart 2015; 14:52:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamanında Windows diye ısrar etmeseydi şimdi daha farklı yerde olabilirdi

• çift tıkla uyandırma yalnız müthiş olmuş

• gayet güzel ve akıcı tablete benziyor. fiyatı ne olur acaba ?
  • Tabletci olsunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Nokia ölmüş bir firmadır. Kabul edin

Yiyosa eksileyin

Eksi

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Microsoft kimi çakala güvenirsen seni böyle yer yutar. O lafları bizim arkamızda microsoft var diye ettiler ama gördüler ki kazın ayağı öyle değilmiş.

Tabletin fiyatı makul olursa 500-600 tl civarı almayı düşünebilirim.

500-600 mü guldurdun. Diskoveri iyidir iyi diskoveri al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpad mininin çakması resmen. Ama güzel olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu nokia yı microsoft yerine google alsaydı nokia süper olurdu
    hala özlüyorum ahhh nokia ahh
    tableti begendim hoş ve akıcı duruyor

• tasarımın klona benzemesi neden eksi olsun ki? kalite varsa varsın klon olsun.
  • Nokia N1'in cazibesinin ciddi bir kısmı da fiyatından geliyor. Intel'in Atom çiplerini sübvanse etmesinin de rolü vardır Zenfone'lardaki gibi, ama benim markam Nokia istediğim fiyatı çekerim kibrinden kurtulmuş sanıyorum.

Android 5.0, ama Geekbench 3'te 32-bit olarak gösteriyor. Geekbench veritabanına baktığımız zaman 32-bit Android ile 930-940 civarı tek çekirdek skorları alırken 64-bit Android ile 1010-1020 civarı skorlar aldığını görüyoruz. Bu da Snapdragon 801'den ziyade 805'e yakın.

Akıllı telefonlarında Nokia markasını kullanma hakkını elde ettiğinde bu cihazda olduğu gibi fiyat performans oranı yüksek telefonları piyasaya sürebilirse markasının değeriyle de kısa sürede pazar payını arttırabillir.

Hazır Çinli Foxconn ile işbirliği yapıyorken oradan yükselen yeni trendi takip etmesi lazım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.