Şimdi Ara

Hayalinizdeki Kızı anlatın beyler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
149
Cevap
2
Favori
4.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

165 boy ideal. Beyaz tenli hafif balık etli olsun. En yakın arkadasim gibi sohbet edebilmeliyim ortak alanlarimiz olsun. Ve en onemlisi bir hayat görüşü ve hedefleri olsun. Oyle tek zevki mal mal avm gezip alisveris yapan kizlardan nefret ederim.

"1.65 boy ve balık etli"
    Ben iptal beyler
    1.65 boylu kızın hayali olmaz olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

165 boy ideal. Beyaz tenli hafif balık etli olsun. En yakın arkadasim gibi sohbet edebilmeliyim ortak alanlarimiz olsun. Ve en onemlisi bir hayat görüşü ve hedefleri olsun. Oyle tek zevki mal mal avm gezip alisveris yapan kizlardan nefret ederim.
    En sinirli anımda bi laf edip de sırıtmama sebep olacak biri lazım bana da ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismaily465

Anlatmak bile hayal onu ...
    Sarah Rafferty

• Boyu benden kısa, beyaz tenli, kumral dalgalı saçlı, zeki ve terbiyeli bir kız.Hayalim değil bu, sevdiğim kız.Ama yüzüme bakmıyor hanımefendi
  • 160 - 167 boylarinda
    Uzun dalgali veya kivircik saçlı
    Balik etli
    Beyaz,kumral,bugday tenli veya sarisin olsun yeter
  • Bu konu sslerle desteklenmeyecek de hangi konu desteklenecek
  • Çok kısa olsun. 1.59 dan gün almasın minyon çıtı pıtı bi şey olsun. Beni etrafında mal etsin kılıbık etsin. (Tabi karıcım yaparım karıcım havasında olayım. Hayatımı ona ve birlikteliğimizin meyvelerine adamak istiyorum.) Dışarıda sessiz sakin biri olsun ama ev sınırlarına adım attığında benim sürtüğüm gibi olsun. Kelimenin tam anlamıyla ev içinde Çakallarla Dans'taki Servet'in motoru Fatma gibi olsun. Günün yorgunluğunu bir de onunla tamamlayıp camış gibi uyumak istiyorum. Ha bi de kara kaşlı, büyük büyük siyah gözlü, siyah saçlı, beyaz yüzlü olsun. Eğğğhh beeeee
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tipik 1 Doksanbesli

Çok kısa olsun. 1.59 dan gün almasın minyon çıtı pıtı bi şey olsun. Beni etrafında mal etsin kılıbık etsin. (Tabi karıcım yaparım karıcım havasında olayım. Hayatımı ona ve birlikteliğimizin meyvelerine adamak istiyorum.) Dışarıda sessiz sakin biri olsun ama ev sınırlarına adım attığında benim sürtüğüm gibi olsun. Kelimenin tam anlamıyla ev içinde Çakallarla Dans'taki Servet'in motoru Fatma gibi olsun. Günün yorgunluğunu bir de onunla tamamlayıp camış gibi uyumak istiyorum. Ha bi de kara kaşlı, büyük büyük siyah gözlü, siyah saçlı, beyaz yüzlü olsun. Eğğğhh beeeee
    bu

Hayalinizdeki Kızı anlatın beyler

bu

veya bu

şuan farkettim de minyon tiplerden hoşlanıyorum

• SSleri attıktan sonra konu bi sessizleşti, umarım eliniz yanlış yerlere gitmemiştir
  • pembe nüfus cüzdanı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

pembe nüfus cüzdanı olsun
    Beyaz tenli sıyah saçlı sıyah gozlu esprıden anlayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: veyseldln

Beyaz tenli sıyah saçlı sıyah gozlu esprıden anlayan

Alıntıları Göster
    şu karı tam hayallerimdeki karı.karıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ııııııııııııııııııııı karıııııııııııııııııııııııııııı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naberabi -- 5 Mart 2015; 2:15:17 >

• Heh tam böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnightOfCups -- 5 Mart 2015; 2:38:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: naberabi

şu karı tam hayallerimdeki karı.karıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ııııııııııııııııııııı karıııııııııııııııııııııııııııı

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Alıntıları Göster
    Benimle ayni boyda, ayni yasta, guzel ve kulturlu asik olacagim bir kiz. Guney koreli veya Japon olursa daha iyi olur gibi mi acep.

• Biraz kısa (1.65-1.67) kızıl veya sarı saçlı balık etli ama gobeksiz yanakları az tombul bu kadar aslında bu şekil bi kızı gördüm ve hergun görüyorum:(
  • O olsun bu olsun demem. Yaninda mutlu, huzurlu olayim yeter. Dis gorunuse cok takildigim zamanlar gecti. Belki sarisin olsun diyebilirim o kadar
  • Benimkisi güzel olmasın normal tipte olsun.Güzel olup normal kalabilen çok az.
    Zeki olsun.Çok şişman veya çok zayıf olmasın.
    Davranışlarıyla sahiplensin mesela kalabalık ortama girince koluma girsin veya saçlarımı bozsun vs.
    Aşırı kıskanç olsun ama biraz da güvensin.
    Diğer kızlardan düşünce olarak farklı olsun anlaşılması güç olsun.
    Yeri geldiğinde erkek çıkma teklifi eder falan demesin ben senden hoşlanıyorum diye söyleyebilsin toplumun normlarına uymasın.
    Çok şey mi istiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SüperEspri

Şu an dünyada mevcut.Ulaşması zor , elde etmesi imkansız.

Impossible is nothing
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forumun Veledi

Kendi tipinize gore yorum yaparsaniz guzel bir kizin sadece tirnagina sahip olabilirsiniz

Hayal demiş dikkat edersen bırak rahatça hayal etsinler gerçek olmayacağını zaten çoğu biliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.