Şimdi Ara

Survivor İzlemeyenler Klubu [1000 KISI OLDUK ] YENI UYELER SONRA EKLENICEK (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
10
Favori
22.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
193 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla beni ekleme tam bir survivor hayraniyim sirf siz istiyorsunuz diye konumu kapatilsin zevkleri tartisamazsiniz burada bu konuyu acarak sacmalik etmissiniz siz istemiyorsunuz ama belki sevenler istiyor siz burada sohvet ediyorsunuz onlar nerede sohbet edecek rahatsiz oluyorsaniz bakmazsiniz o konuya olur biter ams boyle bir forumda bunu tartisamazsiniz

• Beyler adamsınızzzz Ben basın özgürlüğü öldüğünden beri cnbce, beşiktaş maçları ve discover national goe gibi kanallar hariç tv açmıyorum. Milletinin zekasını ve düşünmesine engel olmak için hazırlanan programlar bunlar, helal olsun
  • Hayatımda gördüğüm en saçma topluluk. Ne kadar boş adam varsa bu konuya toplanmış.

• Turabi'nin sms oylamasında birinci gelmesinden sonra ben de katıldım bu gruba

• ben
  • Ekle

• ekle bende buradayım (düzmece bir program )
  • Yaz kardeşim. Hiç sevmem.

• Ekle

• Niye sürekli farklı olma çabasındasınız anlamıyorum.Gayet güzel zaman geçirtiyor.Acunda olmasa ne izleyeceğiz bilmiyorum.Gidip kiraz mevisimi,medcezir mi izleyecez.
  • Ekleyebilirsin...

Halihazırda boş olan kafaların, boş olarak kalması için yapılan programları izlemeyin, izlettirmeyin. Açın gündeme bakın sörvayvır mörvayvır ile sizin kafanıza saman pompalanırken aynı dakikalarda meclisten hangi skandal kararnameler geçmiş, hangi özgürlüğünüzü bir adım daha kısıtlayan paketler kabul görmüş, kobay olarak girdiğin hangi sınavda ne değişkliği yapılmış, bakın ki görün. Tvnin kölesi olmaktan ziyade bi kitap okumak bi müzik aleti çalmak cehaleti alır. Embesil tv programlarının ve dizilerinin aksine öküz gelip öküz gitmeni engeller...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 4 Mart 2015; 19:16:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManyakFilozof

Hocam içimi okudunuz bende aynı videoyu atıcaktım mobilim diye atamadım

• Hayatım boyunca hiç izlemedim.

Ekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zenci Forvet -- 4 Mart 2015; 19:10:44 >
  • Ekle

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemaho

Niye sürekli farklı olma çabasındasınız anlamıyorum.Gayet güzel zaman geçirtiyor.Acunda olmasa ne izleyeceğiz bilmiyorum.Gidip kiraz mevisimi,medcezir mi izleyecez.

niye? zamanını bosa harcamak zorundamisin.

• Kardeşim beni ilk 3 yaz o zaman ben televizyon izlemiyorum.

• benide ekle hocam
  • Ekle bakalım benide
  • yaz beni
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.