Şimdi Ara

★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.614
Cevap
54
Favori
213.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Khnan

sag ve soldakı tusların işiği ekrana yansıyor orta tusunki yansımıyor. sende de oyle mı ?

Hocam arkadaşa özel bi soru mu bilmiyorum ama o dediginizden bende de var ama sadece ekran siyahken belli oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortadaki yansimiyor sag ve sol.isik yansıyor bukadar basit telefon olmaz bence.

• benimkinde yansıma falan yok.. bence müşteri hizmetleriyle bir görüşün
  • morbaga M kullanıcısına yanıt
    Benim ilk cihazında vardı o sorun sonra başka bi sıkıntıdan telefonu garantiye gönderdim değişim yapıldı yeni cihazimda yok.

• Sag soldaki tuslar siyah.ekrand ekkran isigi kisik iken ekrana yansima yapmiyormu

• hayır hocam ozel bır soru değil aynı sorun bende de oldugu ıcın sordum ayrıca evet basıt bır telefon ekran sıyahken bellı oluyor asırı bellı oluyor.
    bende bıde oyun oynarken ısına ve ardından kıtleme soırunu var su an servıste bu 2.kez servise gonderısım aldım alalı yaklasık 2 ay olucak alalı...
    bu ekrana ısıgın sızmasıda servısten geldıkten sonra oldu zaten... lenovo yuda aradım teleservıce gonderın dedıler zaten kvk dan cekıyorum bıde teleservıce den de cekmıyeyım al bırını vur otekıne...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khnan -- 15 Mayıs 2015; 0:36:05 >
  • Ekran siyah ve ekran parlaklığı kısıkken alttaki ışıklar bende de yansıyor ekrana garantiyede vermek istemiyorum beklememek için, bu yüzden o ışıkları kapattım öyle kullanıyorum telefonu
  • sizde gps bağlantı hızı nasıl.bni en son sürümde epeyce bekletiyor.
  • Son güncellemeden sonra ısınmayan telefon ısınır oldu :)
  • kudak. kullanıcısına yanıt
    güncellememi geldi
  • irf1603 kullanıcısına yanıt
    geçen ay gelen güncellemeden sonra olmaya başladı ısınma, 10 gün sonra lollipop geliyor zaten bakalım neler değişicek
  • Arkadaşlar telefona rom attım.. ama telefon kafayı yedi lenovo yazısı geliyor ekrana sonra ışığı sönüp titriyor ve aynı şekilde devam ediyor.. Bi fikri olan varsa bilgilendirirse çok güzel olacak
  • lenovist L kullanıcısına yanıt
    Dostum romu yeniden atmaya çalış yada bulabilirsen stock ROM at
    Ben de pek anlamıyorum ama

• quote:

Orijinalden alıntı: lenovist

Arkadaşlar telefona rom attım.. ama telefon kafayı yedi lenovo yazısı geliyor ekrana sonra ışığı sönüp titriyor ve aynı şekilde devam ediyor.. Bi fikri olan varsa bilgilendirirse çok güzel olacak

Stock rom bulup Flash tool ile flashlayacaksiniz .Endişelenmenizi gerektiren bi durum değil hocam .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun beyler bir kaç kez denedikten sonra düzeldi.

İlginiz için teşekkürler
  • Arkadaşlar, 27 Mayıs'ta Android 5.0 güncellemesi gelecek. Bu konuda iyi bir haberim var. Sanıyorum Android 5.0 güncellemesi ile Z2 Pro'daki gibi stock android arayüzünü de seçebileceğiz. VibeUI sevmeyenler için iyi bir seçenek.

Bekleyip görelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdinç B.

Arkadaşlar, 27 Mayıs'ta Android 5.0 güncellemesi gelecek. Bu konuda iyi bir haberim var. Sanıyorum Android 5.0 güncellemesi ile Z2 Pro'daki gibi stock android arayüzünü de seçebileceğiz. VibeUI sevmeyenler için iyi bir seçenek.

Bekleyip görelim.

Benim de tahminim o yönde ama ne fark eder ki isteyen zaten Google playden Google Now olmak üzere yüzlerce launcher yükleyebilir .

Benim beklentim 5.0 yerine 5.1.1 sürümüne yükseltmeleri sonuçta en güncel yazılım şuan 5.1.1 .

Ayrıca klavyede çift tıklama olayını çözerlerse çok daha iyi olacak .

• nomox1 kullanıcısına yanıt
    İnşallah dediğiniz gibi olur hem en güncel hem de 5.0 in Bugsız hali deniliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdinç B.

Arkadaşlar, 27 Mayıs'ta Android 5.0 güncellemesi gelecek. Bu konuda iyi bir haberim var. Sanıyorum Android 5.0 güncellemesi ile Z2 Pro'daki gibi stock android arayüzünü de seçebileceğiz. VibeUI sevmeyenler için iyi bir seçenek.

Bekleyip görelim.

hocam z2 proda Android 5.0 güncellemesi ile batarya yönünden bir değişme oldu mu?
  • Satılıyor hocam.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.