Şimdi Ara

★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.614
Cevap
54
Favori
213.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: denizlion

hocam kolay gelsin.telefonu rootladım şimdi room iniyor room atıcam amma velakin root tamamlandı demesine rağmen super su indirdim ama telefonu sanki rootlanmamış gibi.göümülü şeyleri kaldıramıyorum.telefonu takınca ama root programında root tamamlandı diyor.nasıl anlarım tam root olup olmadığını

Super Su indirmene gerekyok indirsen bile çalışmaz :) Şöyle ki; Ekteki resimde bulunan Superuser programını kendi kuruyor ve bunun haricinde bir programla yetkilendiremiyorsun :) eğer bunu uygulama yöneticisinden devre dışı yaptıysan tekrar etkinleştir. Birde play store dan root checker indir görürsün rootlandığını.
     ★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: eczaci20

Vibe x2 kullanıp Turkcell hat sahibi olan var mı aranızda

var da benim x2 eu. ama yinede sana yardımcı olmak için ekteki resimleri koydum inşallah işine yarar.
     ★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ ★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ ★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempoo

quote:

Orijinalden alıntı: eczaci20

Vibe x2 kullanıp Turkcell hat sahibi olan var mı aranızda

var da benim x2 eu. ama yinede sana yardımcı olmak için ekteki resimleri koydum inşallah işine yarar.
     ★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ ★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ ★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★

Tercih edilen bağlar içindeki ayarları verebilir misiniz
  • Bu arada vibe x2 im antutu rekorlarına ilk sıralardan giriş yaptı :)
  • eczaci20 E kullanıcısına yanıt
    50000 bende hiç o kadar olmamıştı :). Birde atutu ya işleyemiyorsunuz skorunuzu anlamış değilim.

Sanırım şunu demek istediniz
  • denizlion kullanıcısına yanıt
    System update tabiki çalışmaz.
    Kazara system update yaparsanız telefon ingilizce/çince ye dönüşür. O yüzden bilerek kapatıyorlar o kısmı.

%60 ı Türkçe demişsiniz, bendeki X2-CU da hemen heryer Türkçe idi, lenovoya özel menüler hariç. %80 deseniz hadi anlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dynner

valla eu versiyonda ilk başlarda aslında şarj inanılmaz hızlı bitiyordu, 6-7 kere %100 den 0 a indirdim ve kesnlkle sarj ederken cıkarmadım. şu na sarjı acıkcası cok guzel sabah 8 de cıkarıorm akşam 8-9a kadar kalıyor. tabi bu kullanımla lakalaı ancak benm net ve 3g full acık ekran otomatıkte whatsapp trafiğimde inanılmaz yogun. telefona alışmaya başladım diyebilirim, benim merak ettiğim 5.0 lollipop guncellemsı geldkten snra telefonu root oldugu için güncelleyemeyecekmiyiz ? yani unroot yapmamız gerkeiyor sanırım anladığım kadarıyla. Bu arada su an telefonun tek eksik yani kamera kaldı bitek lollipop ile kamerayı düzletirlerse muazzam olur

Kameranın nesini beğenmediniz sorabilir miyim?

Birde telefonun rootlu olması Android 5.0 almasına engel değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempoo

50000 bende hiç o kadar olmamıştı :). Birde atutu ya işleyemiyorsunuz skorunuzu anlamış değilim.

Sanırım şunu demek istediniz

İşte bu sayfa bende yok.acaba neden çıkmıyor ki :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratai

quote:

Orijinalden alıntı: dynner

valla eu versiyonda ilk başlarda aslında şarj inanılmaz hızlı bitiyordu, 6-7 kere %100 den 0 a indirdim ve kesnlkle sarj ederken cıkarmadım. şu na sarjı acıkcası cok guzel sabah 8 de cıkarıorm akşam 8-9a kadar kalıyor. tabi bu kullanımla lakalaı ancak benm net ve 3g full acık ekran otomatıkte whatsapp trafiğimde inanılmaz yogun. telefona alışmaya başladım diyebilirim, benim merak ettiğim 5.0 lollipop guncellemsı geldkten snra telefonu root oldugu için güncelleyemeyecekmiyiz ? yani unroot yapmamız gerkeiyor sanırım anladığım kadarıyla. Bu arada su an telefonun tek eksik yani kamera kaldı bitek lollipop ile kamerayı düzletirlerse muazzam olur

Kameranın nesini beğenmediniz sorabilir miyim?

Birde telefonun rootlu olması Android 5.0 almasına engel değil.

kameranın focuslaması cok dar bi alanı focusluyor, herhangi biyeri çekerken ekranın 4/1 i net diğer kalan ksıımlar cogu blur şekilde ayrıca loş ışıkta kalite hiç kalmıyor resmen odaklama yapamıyor. çekerken de güzel gornuor çektikten sonra galeride fotolara baktıgınızda keskinlik düşmüş oluyor cogu fotograf blur kalıyor bende, LG G2 den geçtim bu telefona belkide o yüzden bana cok kotu gelıyordur
  • dynner D kullanıcısına yanıt
    Bence sizin telefonun lensinde sorun var.
    Bir kaç örnek hatalı fotoğraf paylaşın anlaşılır.
  • quote:

Bence sizin telefonun lensinde sorun var.
    Bir kaç örnek hatalı fotoğraf paylaşın anlaşılır.

siz şu an güncel x2 kullanıyorsanız sizde loş ışıkta bi foto paylaşırmısınız bence şimdi çekip paylaşacağım burda
    Elimde şu an x2 yok. Gelince loş ışık deneme fotoğrafı koyarım konuya. Ama benim çektiklerim gayet başarılıydı.
  • bunlar benm cektğim fotolar

• Arkadaşlar tanıdık vasıtasıyla Avrupa üzerinden bu telefondan getirmek istiyorum ama Aliexpress'te Eu versiyonu satan satıcı bulamadım.Güvenilir bir satıcı biliyorsanız paylaşır mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Backfocus yapiyor sanirim optigi, sorunlu yani. Foto net degil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Backfocus yapiyor sanirim optigi, sorunlu yani. Foto net degil.

Sizce garantiye gönderiyimmi ?Sizce garantiye gönderiyimmi ?
  • Arkadaşlar ben 2 gündür uğraşıyorum cu benim model rootlayamadım denemediğim yol kalmadı ankarada şunu root yapacak kimse yokmu hayrına
    Servis arizayi kabul edermi bilmiyorum. Gunduz foto cekincede ayni sorun varmi? Yoksa sadece gece cekimlerimi boyle?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rawesandratana

Arkadaşlar ben 2 gündür uğraşıyorum cu benim model rootlayamadım denemediğim yol kalmadı ankarada şunu root yapacak kimse yokmu hayrına

yanlış hatılamıyorsam cu rom u yukarda verdiğim root programı rootlamıstı bi onu dene istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnnKlnc

Arkadaşlar tanıdık vasıtasıyla Avrupa üzerinden bu telefondan getirmek istiyorum ama Aliexpress'te Eu versiyonu satan satıcı bulamadım.Güvenilir bir satıcı biliyorsanız paylaşır mısınız?

Eu orada satılmıyor. Biz kendimiz EU yapıyoruz :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.