Şimdi Ara

361. dönem (Kasım 2015) Kısa Dönem,Uzun Dönem ve Yedek subay aday adayları (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.456
Cevap
90
Favori
471.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-Mühendissen seçilebilirsin.Yüksk ihtimal.
    2-Meslekçi 1 ay,normal yedek subay 2,5 ay yapar.
    3-Ortalama 2500 -3000 arasıdır..Yerine göre değişir.
    4-Tsk ihtiyacına göre kısa dönem seçenleri de uzun yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quarell

361. dönem (Kasım 2015) Kısa Dönem,Uzun Dönem ve Yedek subay aday adayları

Bana verilen kağıtta sınıflandırma tarihi 28.10 olarak gözüküyor sizinkilerde böyle mi acaba ? ayrıca uzun dönem istermisin sorusuna evet demiştim bu uzun dönem bildiğimiz 12 aylık yedek subay değil mi yoksa er olarak yapmayalım oralarda gidip düzelteyim

357.dönemim
    bizim 24 ekimde açıklanmıştı..hatırlısı olsun kardeşim.şansın açık olsun

• Erken açıklanmasi daha iyi olur. Gideceğimiz yere son dakika araç bulmak çok zor olur.
  • Ben de bugün tecil bozdurttum, hayırlısı olsun

Tekrar tecil ettirmek istersem kaç gün kala yaptırabilirim?
  • mltfeyzo M kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler.. Peki Meslekçi yada normal yedek subay olma işi neye bağlı ? o dönemki ihtiyaca göremi ? birde eğitim suresince hiç bir para alınmıyomu ? 2.5 ay az değil yahu
  • Bende tecili bozdurup kasımda gitmek için başvurdum.Haydi bakalım
  • Büyük ihtimalle ben de kasım 2015 celbindeyim hayırlı olsun herkese
  • Şubeye gittin mi arkadaşım? Tahminen konuşma bence.
  • Ben de 15 temmuz da giderek tecilimi bozdurdum. Bolumum calısma ekonomisi ve endustri iliskileri. Bakalim nereye ve nasil gidecegiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasım 2015 şehirlere baktım izmir karşıyaka yazmıyor ben şimdi tecil bozdursam kasımda askerlik çıkmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

kasım 2015 şehirlere baktım izmir karşıyaka yazmıyor ben şimdi tecil bozdursam kasımda askerlik çıkmaz mı?

Kasım celbi için galiba Ağustos'un sonuna dek müddet var. ASAL'ın sitesine bakabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yaşadığım yer istanbul sarıyer. celp dönemi şubat 2015 diyor. Şimdi ben askere gidemeyecek miyim kasımda? Çoğu arkadar aynı şeyi sormuş.

Yarın sarıyer şubesine gidicem. Kasımda gidemezsin derlerse kasım yazan başka şubeye gidicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 19 Temmuz 2015; 20:11:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

kasım 2015 şehirlere baktım izmir karşıyaka yazmıyor ben şimdi tecil bozdursam kasımda askerlik çıkmaz mı?

Kasım celbi için galiba Ağustos'un sonuna dek müddet var. ASAL'ın sitesine bakabilirsiniz.

anladım teşekkür ederim yardım için yarın şubeye gidip askerliğe başvurucam galiba
  • O listedeki yerler muhtemelen askerlik yapacağımız yerler. Şubeye gidince lütfen ASAL'ın sitesinde celp dönemlerine göre yazan ilçeler ne için olduğunu sorun. Benim kütüğümün de, adresimin de kayıtlı olduğu yer Kasım 2015 celbinde yazmıyor. Hatta Ankara'da gittiğim şube dahi listede yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

O listedeki yerler muhtemelen askerlik yapacağımız yerler. Şubeye gidince lütfen ASAL'ın sitesinde celp dönemlerine göre yazan ilçeler ne için olduğunu sorun. Benim kütüğümün de, adresimin de kayıtlı olduğu yer Kasım 2015 celbinde yazmıyor. Hatta Ankara'da gittiğim şube dahi listede yok.

arkadaşlar celp dönemlerine göre yazan ilçeler galiba tecil bozmadan yaşa göre gidenlerin dönemlerini belirlemek için kullanılıyor
  • Yarın ben de başvuru yapacağım yedek subaylık için askerlik şubesi yaşadığım ilçeden farklı bir ilçede.Sağlık raporunu gitmeden kendi ilçemden alabilir miyim?Yoksa gittiğim ilçede herhangi bir sağlık ocağından alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YEK

Yarın ben de başvuru yapacağım yedek subaylık için askerlik şubesi yaşadığım ilçeden farklı bir ilçede.Sağlık raporunu gitmeden kendi ilçemden alabilir miyim?Yoksa gittiğim ilçede herhangi bir sağlık ocağından alabilir miyim?

Gitmeden evvel şubeyi arayıp öğrenin. Tüm belgeler hazır olursa işlemler çabuk biter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bursa için yüksek lisansa başvurdum. çıkmazsa tecili bozucam. son tarih nedir arkadaşlar?
  • 31 Ağustos fakat son güne kalmayın.
  • Arkadaşlar merhaba,

Tecil belgemde Kasım 2015 celp dönemine tabi olduğum yazıyor. Ağustos dönemi geçti sanırım tecili bozdurup daha erken gidemem değil mi? Kasım dönemi için hangi tarihler arasında başvurmam gerek? Belgede 1-30 Eylül yazıyor, bazı arkadaşlar 31 Ağustos son tarih yazmış kafam karıştı.

Yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.