Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ligtv Hd 77. kanalda mı 87 . kanalda mı izleniyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_cmlc

Ligtv Hd 77. kanalda mı 87 . kanalda mı izleniyor?

87 diye biliyorum Turksat 87 eutelsat 77.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blueman7 kullanıcısına yanıt
    benim 87. kanal açık sizlerde de aynı mı arkadaşlar?
  • quote:

benim 87. kanal açık sizlerde de aynı mı arkadaşlar?

Su an bende de acik.

• Hd mi aldınız hocam ?

• Arkadaşlar ben cihazı 1 ay önce aldım.Lig tv hd yi de açtırdım.İnternete bağlı olduğu için 5 TL ödedim ve aylık ödemeye devam edeceğim.Sorum şu:Eğer internetten çıkartırsak uyduyu(başka bir yere götürdüğümü varsarak) lig tv hd fiyatı artar mı yoksa aynı 5 TL den devam mı eder.Detaylı bilgi verecek olan arkadaş olursa sevinirim
    Herkese İyi Günler
  • arkadaşlar...digitürk play premium aboneliğim mevcut...samsung laptop bilgisayarımın ve schaub lorenz plazma televizyonumla next pandora uydu alıcımın üzerinden şifreli yayınlarını seyrediyorum...next üzerinden yayın izleyen aboneler görüntü kalitesinden memnunsunuz anlaşılan tahminim...
  • quote:

Hd mi aldınız hocam ?

Yok 7.5 demislerdi.Durduk yere uyeligimi kapatmislar aradilar sistemden dolayi kapanmis kendi kendine dediler 4 gundur izleyemiyordum.Ben de hd filan istemiyorum dedim ama su an acik.Zaman zaman bir sure aciyorlar.Gecenlerde de actirmadigim halde bir sure acikti.

• quote:

Orijinalden alıntı: ccecy

Bu cihazı aldım almasına da kanal arama yaptırıyorum bir çok kanal eksik. Ntv felan yok. Servis gelmeden önce nasıl bir güncelleme yapılmalı. Cihaz zaten güncel yazılım var diyor. 55 dk süren iş nasıl oluyor.

Daha onceki mesajimda dedigim gibi uyeligim aktif edilince Digiturk Turksat kurulumdan tekrar kurulum yaptim hd kanallar tekrar geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

Yayin kalitesi nasil acaba kutu cokmu dandik

Bende Samsung 117 ekran smart tv var.Bana goruntu kalitesi tatmin edici gelmedi.Özellikle lig tv ler.Biraz daha kucuk ekranda daha netlesebilir.

Ayrica Digiturk Turksat HD'leri Tivibu HD'lerinin yanindan bile gecemez.

• Hd başvurusu yapmadığım halde bende de dün Lgtv Hd açıktı online hizmetlerden şikayet yazmıştım belki ondan açıktır diye düşündüm ama arada bir açıp kapatıyorlar dediğinize göre güvenmemek lazım sonuçta digitürk
  • Benim sorum şu, bilmiyorum aynı problemi olan var mı..

Bende hem Dsmart ,hemde Next Digiturk var..

Dsmartta sorunsuz izliyorum fakat Next digiturk'te sürekli yayında kesintiler oluyor, sinyal zayıf vs diye ekranda yazı çıkıyor.. Çözümü için KOLAY kurulum vs diyor..

Bu şekilde problemi olan var mı?

Çözümü konusunda bilgi sahibi olan varsa paylaşabilir mi?
  • aL-Pi kullanıcısına yanıt
    Dün aynı sorunu ben de yaşadım 2 kere kurulum yaptım bütün kanallar gitti sadece digitürk kanalları vardı. Dsmartın bağlı olduğu kabloya taktım ilk açılışında yine aynı hatayı verdi ama sonraki denemem de tüm kanallar tekrardan geldi. Cihazdan mı yoksa anten kablosundan mı anlamadım. Digitürk kaynaklı bir durumda olabilir. Ben de sorunun çözümünü merak ediyorum
  • Morhipo son aktivasyon süresini 3 ağustos olarak güncellemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gürkanist34

Arkadaşlar ben cihazı 1 ay önce aldım.Lig tv hd yi de açtırdım.İnternete bağlı olduğu için 5 TL ödedim ve aylık ödemeye devam edeceğim.Sorum şu:Eğer internetten çıkartırsak uyduyu(başka bir yere götürdüğümü varsarak) lig tv hd fiyatı artar mı yoksa aynı 5 TL den devam mı eder.Detaylı bilgi verecek olan arkadaş olursa sevinirim
    Herkese İyi Günler

hocam internete kuruluma gelen arkadaslar mı baglıyor? kablo ile mi bagladınız yoksa başka bir cihazla mı? benim modem diğer odada
  • Jeff Abbott J kullanıcısına yanıt
    kablo ile bağlayabilirsin. kablosuz bağlamak için next usb wifi alman lazım
    Bana dedikleri aynen şu eğer cihazı internete bağlama sözü veriseniz ve cihaz en fazla bir günden fazla internetsiz kalmaz ise aylık faturanız 5tl olur dedi ama yok o sebepten yada bu sebepten ötürü cihaz bir günden fazla internete bağlı kalmaz ise o zaman ayklık faturanız 7,5tl ye çıkar dedi... aslında burada sorun şu ne tamam tesbit ettin ne zaman kadar 7,5tl olacak geri internete bağlayınca 5tl ye düşücekmi vs vs bunları sordum belki yapmamak içindir bilemiyorum ancak bana açıkcası bunun tam izahını veremedi sorun yaşarsınız öyle dedi internet sözü verip 5tl ye anlaşanlar siz yinede bu şekilde iseniz onu her ihtimale karşın 7,5tl olarak düşünün canınız sıkılmasın sonradan dt resmen cihazın başında modemin başında nöbet tutturuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuxeses -- 9 Temmuz 2015; 22:03:30 >
  • teşekkür ederim cevaplarınız için. Araştırmaya devam ediyorum
    sitede yazılar baya bi karıştırdı çok araştırma kaybolursun:) n11 takip et arada kampanyalar yapıyor gittigidiyorda para puan kullanabiliyorsun birde gelisimavm de bu forma özel indirim var bildiğim bunlar birde morhipo çıktı ama teslimat sorunlu diğerlerinde ürün aynı gün kargo yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dvrmbtl

quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

Yayin kalitesi nasil acaba kutu cokmu dandik

Bende Samsung 117 ekran smart tv var.Bana goruntu kalitesi tatmin edici gelmedi.Özellikle lig tv ler.Biraz daha kucuk ekranda daha netlesebilir.

Ayrica Digiturk Turksat HD'leri Tivibu HD'lerinin yanindan bile gecemez.

hocam eutelsat a göre Turksat hd nasıldır acaba? Samsung tvmin içinde hd uydu alıcısı var.Onun kadar göstersin yeter yani.Ekran bende 140 kötü olursa yandık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 9 Temmuz 2015; 18:31:42 >
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.