Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihazı aldım almasına da kanal arama yaptırıyorum bir çok kanal eksik. Ntv felan yok. Servis gelmeden önce nasıl bir güncelleme yapılmalı. Cihaz zaten güncel yazılım var diyor. 55 dk süren iş nasıl oluyor.
  • teşekkür ederim kızılok...anladım....fazla pahalı değildir sanırım bu T aparat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: penky

teşekkür ederim kızılok...anladım....fazla pahalı değildir sanırım bu T aparat...

Rica ederim 2-3 tl birşey... Bu arada cihazları kapatacaksın derken kumandadan kapatman yeterli fişten çekmene gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccecy

Bu cihazı aldım almasına da kanal arama yaptırıyorum bir çok kanal eksik. Ntv felan yok. Servis gelmeden önce nasıl bir güncelleme yapılmalı. Cihaz zaten güncel yazılım var diyor. 55 dk süren iş nasıl oluyor.

Cihazi aldiktan sonra kurulum yaptim ilk once versiyon guncelledi butun kanallar geldi.55 dakika suren bu islem.Daha sonra nextin bizim ildeki yetkili servisini aradim.Cihazi ona goturdum.Teknosa'dan almistim NX2 kodu gelecekmis yarina hazir olur dedi ertesi gun gidip aldim.Taktim acilmisti.

Ancak bugun sinyal zayif uyarisi alinca tekrar kurulum yaptim HD kanallarin hicbirisi yok.Sanirim uyeligimin iptal edilmesinden dolayi diyorum yanilabilirim de.Turksat modunda sifreli olan HD kanallar haric diger HD'ler var.

Bende Tivibu var.HDMI3 'e kurdum onu izliyorum su an.

• Ben kurulum yaptım ama versiyon güncellemedi. Kanalları hangi transponder dan arattınız? Hiç dokunmadan direkt taramamı yaptınız bilmiyorum ama ne kadar uğraşsamda bazı kanalları kuramıyorum. Servisin gelmesini bekleyeceğim. Ben şimdilik beğenmedim. Aslında bir çok dandik cihazla rahat rahat kurulum yaparım ama bundan bir şey anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilok

quote:

teşekkür ederim kızılok...anladım....fazla pahalı değildir sanırım bu T aparat...

Rica ederim 2-3 tl birşey... Bu arada cihazları kapatacaksın derken kumandadan kapatman yeterli fişten çekmene gerek yok

selam hocam bu t aparatını takınca sinyalde azalma gibi bir durum söz konusu olur mu
  • Arkadaşlar memnun musunuz siz hd olayı dışında ben de düşünüyorum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ccecy

Ben kurulum yaptım ama versiyon güncellemedi. Kanalları hangi transponder dan arattınız? Hiç dokunmadan direkt taramamı yaptınız bilmiyorum ama ne kadar uğraşsamda bazı kanalları kuramıyorum. Servisin gelmesini bekleyeceğim. Ben şimdilik beğenmedim. Aslında bir çok dandik cihazla rahat rahat kurulum yaparım ama bundan bir şey anlamadım.

Ben hicbirşey yapmadim ilk kurulumda ileri ileri deyince kendisi kurdu.

Simdiki dediginiz durum tekrar kurulum yapinca bende de oldu su an Lig Tv HD haric hicbir Hd kanal yok.Uyeligimi durduk yere iptal etmisler.Bundan olabilir diyorum ama bunu da aklim almiyor.

Sizin de aktivasyon olunca belki çikar tekrar kurulumda.

• ben ligtv bağlatmayı düşünüyorum ama hala karar veremedim. Süperonline internet abonesiyim ve bu aboneliği kullanarak uygun bir paket fiyatı bulabilir miyim?

Yoksa bu next kampanyasına mı yönelmeliyim? açıkçası hd olayı kafamı cok kurcalıyor 500 + 30 ( aktivasyon) + 180tl(Hd) 700 tlyi buluyor ve bence hiç uygun değil. ağustosa kadar beklemeli miyim yoksa iyi bir kampanya cıkar mı o döneme kadar?
  • Alt lisanslama olursa uygun kampanyalar cikabilir. Bence beklemek lazım biraz daha dsmart aboneleri ve tivibu aboneleri için beklemekte fayda var diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xlarge

Alt lisanslama olursa uygun kampanyalar cikabilir. Bence beklemek lazım biraz daha dsmart aboneleri ve tivibu aboneleri için beklemekte fayda var diye dusunuyorum.

Transferlerden sonra ben zam bekliyorum.Bakalim neler olacak.3 agustostan sonra sekillenir durum.

• Yayin kalitesi nasil acaba kutu cokmu dandik

• quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

quote:

Orijinalden alıntı: kizilok

quote:

selam hocam bu t aparatını takınca sinyalde azalma gibi bir durum söz konusu olur mu

Yok olmaz dediğim gibi sadece bir cihazı kullanırken diğerini kumandadan kapatacaksınız

• arkadaşlar bu pakete premier lig, tbl ve euroleague maçlarını da ekletmek istersek aylık kaç lira fark eder.
  • Aylık 13 tl farl oluyor

• Jeff Abbott J kullanıcısına yanıt
    700 lirayı bulmuyor. Biraz takiple 450 liraya cihaz alınabiliyor. 30 lira aktivasyon. Hd farkıda aylık 2 tl den 24 liraya geliyor. Toplamda 504 liraya bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuzeydebiryer

700 lirayı bulmuyor. Biraz takiple 450 liraya cihaz alınabiliyor. 30 lira aktivasyon. Hd farkıda aylık 2 tl den 24 liraya geliyor. Toplamda 504 liraya bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

HD farkı 5 tl, 7,5 tl ve 15 tl arası değişiyor.Ücretsiz alanda var ama en büyük ihtimal 7,5 tl den toplam 90 TL.Morhipoda kampanya vardı.Bana 385 TL ye geldi.90 TL hd farkı ödesem bile 475 TL ye izleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuzeydebiryer

hocam bu konuyu mu takip etmeliyim?

Üstte teknosa yazmıslar acaba aksam 10 da teknosaya falan mı gitmeliyim yoksa pusuda mı beklicem :D kafam cok karısık

bu arada siz cihazı indirimle mi aldınız acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeff Abbott -- 9 Temmuz 2015; 13:12:40 >
  • 12 Ay tahütlü 13₺, tahütsüz 20₺
    http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalar/spor-extra
  • teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.