Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin adınıza sevindim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan3454

Sizin adınıza sevindim.

Allah razi olsun sagolun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yalnız telefon Iphone sony samsung karışımı gibi bişey olmuş.

Samsung kendi sonunu hazırlıyor bence.

Düzenleme : Bu mesajı ne niyetle yazmışım bilmiyorum ama şu anda tam tersini düşünüyorum. Param olsa s6 edge alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deleted_User-04 -- 2 Temmuz 2015; 10:31:36 >
  • Genelde her tarafta S6 modeline olumlu mesaj veriliyormuş herkes heyecanla bekliyor diyorlar falan ama sonuçta samsung bu işi belli olmaz :)
  • muratt45 kullanıcısına yanıt
    Çıkarılabilir batarya ile 3 saat kullanımını aşamayan bir marka çıkarılamaz batarya ile 6 saat sunarsa hiçbir müşterisini kaybetmez. Ayrıca sd kart da gereksiz. 32 GB varsa sd kart da artık eski moda oldu. Dahili hafızası düşük cihazlara fazladan mp3 yükleyebilmek için motorola tarafından geliştirilmiş bir şeydi sd kart. Artık gerekli oluğunu hiç sanmıyorum. Çok düşünüyorlarsa genişletilebilir hafızayı usb 3 ve 5 v akım destekleyen bir adet fazladan micro usb girişi koyarlar kökten çözülmüş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthkn -- 13 Şubat 2015; 22:28:30 >
  • Koca koca şirketlere dandik bilgisayar ve internet hizmetiniz üzerinden ölüm senaryoları hazırlamaktan vazgeçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthkn

Koca koca şirketlere dandik bilgisayar ve internet hizmetiniz üzerinden ölüm senaryoları hazırlamaktan vazgeçin.

Bu benim şahsi görüşüm
  • Kesinlikle şahsi görüşün değil. Popüler ve kitlesel taklide dayalı bir düşünce. Başkaları öyle söylüyor sen de öyle söylüyorsun. Senin düşüncen değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthkn

Kesinlikle şahsi görüşün değil. Popüler ve kitlesel taklide dayalı bir düşünce. Başkaları öyle söylüyor sen de öyle söylüyorsun. Senin düşüncen değil.

Samsung kullanan biri olarak samsungun iphone'a benzemesini beğenmedim.Amacım samsungu kötülemek değil.Ancak bu modeli hiç beğenmedim.

Düzenleme :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deleted_User-04 -- 2 Temmuz 2015; 10:33:38 >
  • Ben samsungu çok kullandım. İşimi gördü bütün aldıklarım ama samsungu hiç sevmem. Sevmek zorunda da değilim. Aramızda profesyonel bir ilişki var. Romantik değil. Samsung batar da diyemem. Çünkü Samsung akıllı telefon markası değil. Akıllı telefon üreten büyük bir şirket.
  • fthkn F kullanıcısına yanıt
    Sadece telefon üretmediğini düşünürsek batması imkansız bir şirket :) Apple ve Samsung ölmeyecek 2 marka olacak diyebiliriz.

• atakan3454 kullanıcısına yanıt
    Bunu samsung batacak kehaneti yapanlara söyle bana değil.
  • fthkn F kullanıcısına yanıt
    Haklısınıź.

• iXperia S6 Şaka maka güzel olmuş batarya süreleri iyi olursa alınabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu hayırlı olsun, güzel telefon olacak yine
  • E30a Biner Yan Yan Gider kullanıcısına yanıt
    Şu an herkes bataryayı merak ediyor zaten batarya inş güzel olur :)
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    S serisinin en iyi cihazı olucak e bi zahmette olsun yani :)
  • Samsung metal kasa yapsa bile bir farklilik yapip umarim cikarilabilir bataryaya devam eder. Home tusuyla beraber en buyuk artilarindan biri cikarilabilir batarya benim icin.
    Cok farkli bir cihaz olacak gibi gorunuyor. Keske fiyatlar da uygun olsa ulkemizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnizukaSensei -- 14 Şubat 2015; 14:29:44 >
  • OnizukaSensei kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle çıkarılabilir batarya büyük bir artıydı ama çıkarılabilir bataryayla 3 saat pil ömrü sunacağına çıkarılamayan bir batarya olup 6 saat pil ömrü sunacaksa bir problem olmaz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN-61

quote:

Yalnız telefon Iphone sony samsung karışımı gibi bişey olmuş.

Samsung kendi sonunu hazırlıyor bence.

Arkadaşım ne güzel sonunda alüminyum bir telefon çıkartıyor Samsung. O leğen plastiğinden kurtuluyoruz. Note 4 ile başlayan devrim gelişme dönemine giriyor. Touchwiz'de hızlandırılacak ve stabil bir hale gelecekmiş daha ne istiyorsun. Telefonun sızan görsellerinde Samsungun genel mimarisini koruyor sadece kasası alüminyum. Sırf bu yüzden nasıl iphone , sony'e benziyor anlamıyorum. Adamlar sağlam telefon yapmak istiyor madem Samsung kullanıyorsun sevinmen gerekir buna. Böyle bir gelişim herkesi heyecanlandırmalı kendi sağlam arayüzü daha stabil hale geldikten sonra kim tutar Samsung'u. Bide kalkmış sonunu hazırlıyor diyorsun ney plastik kullanmıyor diye. Alüminyum kullanıyor sadece tasarımı en çok s5'e benziyor ama bunu bile göremeyip gereksiz fikirler ortaya atıyorsun. O telefonun kasası dedikleri gibi sağlam olsun touchwiz daha stabil olsun kafanı yorma herkes Samsung alır. Zaten iphonedan sonra en fazla ciro hasılatı eden bir şirket bu ezbere ordan burdan okuduğunuzu laf diye konuşuyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 14 Şubat 2015; 21:17:42 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.