Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu şarj ederken %99 olduğu zaman şarj adaptöründen bir çızırtı gelmeye başlıyor. Bu durum normal mi? Aynı durumla karşılaşan var mı ?
  • Muhabbete bak forumdaki yazıklar olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S6 mi S Edge mi sizce 350 lira fazla vermeye deger mi Edge

2 yıl kullanicam cihazı

S6:1950
    S Edge:2270 civarinda alicam

• ne kadar bos insan varsa burda
    ve bir o kadar da bos yorum
    ve yine bir o kadardan fazla da bos problem mesele..
    ne derseniz
    sacma sorunlariniz sorulariniz ve bos dusuncelerinizle mutluluklar
    s6 konusunda artik online degilim..
    almayanlar insallah alir
    alanlarda artik susar..

• Okadar kullanici gurubuna uye oldum Ilk defa boylebir kullanici gurubu görüyorum bende artik online degilim. Alacaklara hayirli olsun.

• raiza R kullanıcısına yanıt
    Katiliyorum benim cihazdada herhangi bir sorun çikmadi bu işler dediğin gibi biraz şans işi ama sorun çikan arkadaşlardan okuduğum kadariyla samsung fazla önem vermiyor sanirim hizmet kalitesine bilemiyorum bazilarida çok memnun kaliyor sanirim servisten servise değişiyor. Cihaza gelirsek ben gayet memnunum şuana kadar bir sorunla karşilaşmadim arkadaşlarin cihaz sorulari varsa yanitlayabilirim.

• 3.5 4 saat ekran süresi alıyorum
    Isınma az
    Sesi dalgalanıyordu sound alive ı kapatıp playstoredan eq kurdum geçti.
    Ekranda ise altta pembeleşme var bunun için bi samsung ile görüşücem. Çok az belli oluyor ama takıldığım için rahatsız ediyor.
    Umarım çözerler hızlıca.
    Kamera müthiş. Arada ram kullanımına bakıyorum 500 mb boş kalıyor filan ama hiç kasmıyor.
    Yazılım konusunda samsung biraz eksik, sense 7 bariz daha kullanıcı dostuydu. (daha kolay alarm kurma, spam smsleri engelleme, dialer programı vs. Gibi ufak tefek + ları var sense in) ama touchwiz baya toparlamış.
    Bu telefon bu senenin en iyisi androidde.
    Son olarak samsung lafım sana... Ekranımı düzelt Allahsız!

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

S6 mi S Edge mi sizce 350 lira fazla vermeye deger mi Edge

2 yıl kullanicam cihazı

Kesinlikle Edge derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarbarossE

quote:

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1000

quote:

Orijinalden alıntı: BarbarossE

quote:

Orijinalden alıntı: kalamar01

Herkeste biraz var hocam benim kiz arkadasimda da var oda cok isiniyor diyordu ama zamanla alistigindanmi yoksa farkindami degil artik bilemiyorum. Forumdada bir cok kisi web de gezerken isindigini belirtmisti yani korkulacak bir durum yok merak etmeyin. Zamanla ya geciyor yada alisiyorsunuz

Resimde gorulen hizli pil dusumunde 75 dereceye cikti. Nedensiz yere zorlaniyo gibi el degmiyor. Mesela suan yok. Anlamadim donanomsalmi yazilimsalmi. Nasil anlarim bunu
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

Hocam bende de aynı problem vardı. Bu problem mi var emin olamadım. Servise ürün değişimi için yolladim. Bakalım ne diyecekler.

Hocam aynen sorunmu var normalmi onu anlasam yeterli, aksi taktirde bu sıcaklık işlemcinin ömrünü çok kısaltır, ve bu kadar ısınma pilin boşa harcandıgını da gösterir, ama şuda var ben şuan kılıfsız kullanıyorum, çoğu kişi kılıf kullandığından benim kadar bu ısıya mağruz kalmayıp farketmemiş de olabilir diye düşünüyorum

Telefonu servise gönderdikten sonra zenphone 5 vardı onu kullanıyorum. Havalardan mıdır nedir tabiri caizse hayvan gibi ısınmaya başladı o da. Yaz geldi de bu telefonlar ondan mi ısıniyor acaba (adanada yaşıyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

quote:

2 yıl kullanicam cihazı

Kesinlikle Edge derim.

Nerden buldunuz o fiyatlara sorması ayıp. Paralel ithalat mı

• s6 black aldım..telefon oyunlarde fln bayağı iyi..ama batarya da bayağı bir sorun var..bataryadaki sorunu nasıl azaltabiliriz ?
    Bu arada kullanmadığım zamanlar ultra güç tasarrufunu açıyorum..
  • arkadaşlar ekrana 2 kere tıklattığımızda telefonun açılması gibi bir özellik var mı?
  • Redzepi kullanıcısına yanıt
    Yok.

• Gece 12 civarlarında ben yatarken sarjı %58'di, wifi-3g vs alayı kapalı ve sabah 6'da kalktığımda sarjı %25'ti. Daha evvelleri 5-6 puanlık bir azalma oluyordu pilde ama son iki gündür bu şekilde bir pil sömürüsü mevcut. Neden olaki bu??

Bu arada pil tükitimine baktığımda en üstte %8 ile Google Hizmetleri var, ikinci sırada %6 ile ekran...anlamadım derdi ne bu telefonun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutesh -- 20 Mayıs 2015; 8:03:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1000

quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

quote:

2 yıl kullanicam cihazı

Kesinlikle Edge derim.

Nerden buldunuz o fiyatlara sorması ayıp. Paralel ithalat mı

Fiyatlari ben yazdim :) Arkadasta S Edge demis.Fiyat konusunda Temmuz sonunda yurtdisindan kendim alicagim icin fiyatlar oyle :)

• tutesh kullanıcısına yanıt
    hattınız vodafone mi

• atabey444 kullanıcısına yanıt
    Hayır turkcell, ama simkart'ım vodafone, 2.5 sene evvel numara taşıması gerçekleştirmiştim...
  • Konuda herkes bataryadan şikayetçi olmuş. Ben s3'ten s6'ya batarya sorununu cozmusler diye geçecektim ama söylendiği gibi donanımsal bir batarya sorunu varsa kesinlikle geçmem. Umarım şu batarya sorunu bir an önce çözülür...

Edit: Bu mesajın nesini eksilediler bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9EC7358F0 -- 20 Mayıs 2015; 19:38:46 >
  • Arkadaşlar telefonu gece 1de %9 olarak şarja taktim kapatip uyudum saat 5:30 da kalktığımda hala 78 olmuş dolmadigini gördüm. Tahmini 6 saatte doldu. Sizce bu kadar saat neden dolmaz heleki kapalı halde şarj ederken telefonu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doggymania -- 20 Mayıs 2015; 9:23:06 >
  • Doggymania kullanıcısına yanıt
    6 saat sürmesi olanaksız eğer bir sıkıntı yoksa.
    Temassızlıktan dolayı dolmamış olma ihtimali ?
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.