Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.084
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Her kategoride bir kac satıcı olmalı bence. Birbirlerine kırdırabiliriz. Konuşurken bu satıcı ile anlastık %10 veriyor diyerek digerinden daha fazla indirim alabiliriz.

Mantıklı..
  • Yeniden birlikteyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmrxa -- 9 Şubat 2015; 18:57:19 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Listeye TV Stickler de eklenebilir.Bir sene önce almıştım bazen işime yaramıştı ama akıcılık ve flash bellek okuma hızında sorunlar vardı.(Aldığım ürün MK809III)

Dip not:Fiyatı çok uçuk ama içim gitti bu ürüne çok akıllıca tasarlanmış ve özellikleride fena sayılmaz.http://www.aliexpress.com/store/product/Not-Only-a-Keyboard-Acooo-OneBoard-PRO-Android-Host-RK3288-2GB-16GB-Mali-T764-H-265/1674135_32271590445.html

Dip not2: Biraz daha inceledimde diğer TV Stciklerden ayrı tutulması lazım bence bu daha çok klavye-bilgisayar olarak farklı değerlendirilmeli şurada övülen işlemvciyi kullanıyormuş.http://forum.donanimhaber.com/m_86560207/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehadar -- 9 Şubat 2015; 20:26:14 >

• kulaklık mouse gibi parçalara da indirim isteyebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AntHC

Listeye TV Stickler de eklenebilir.Bir sene önce almıştım bazen işime yaramıştı ama akıcılık ve flash bellek okuma hızında sorunlar vardı.(Aldığım ürün MK809III)

Dip not:Fiyatı çok uçuk ama içim gitti bu ürüne çok akıllıca tasarlanmış ve özellikleride fena sayılmaz.http://www.aliexpress.com/store/product/Not-Only-a-Keyboard-Acooo-OneBoard-PRO-Android-Host-RK3288-2GB-16GB-Mali-T764-H-265/1674135_32271590445.html

Dip not2: Biraz daha inceledimde diğer TV Stciklerden ayrı tutulması lazım bence bu daha çok klavye-bilgisayar olarak farklı değerlendirilmeli şurada övülen işlemvciyi kullanıyormuş.http://forum.donanimhaber.com/m_86560207/tm.htm

Hocam buda yapılabilir tabi de daha basit şeylerle başlamak lazım :) Sonuçta avantajı alım gücümüze göre kazanacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmrxa -- 9 Şubat 2015; 21:46:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkan

Öncelikle başlık için tebrik ediyorum, İlk konuya kıyafetle ve ayakkabı ile ilgili ölçü karşılaştırma tablosu eklenebilirse iyi olur. Birde kolaylaştırıcı bilgiler olabilir mesela fotoğraflarla alakalı ürün kalitesinin farklı olabileceği örneğin; 3-4 kalite ürünün aynı kalıptan imal edilebildiği kullanılan ham mamülün ve ufak ayrıntıların kaliteyi çok etkilediği dolayısıyla kullanımı ,kibrit çakmak almıştım çok defa sıvı yakıtla çalışan 0.50 usd daha fazla fiyata aldığım çakmağın sürtme yeri zigzaglı olduğu için tek çakışta yanıyordu, diğeri pürüzsüzdü 4-5 çakışta yanıyordu. Bunun gibi ama ürün sayfalarundaki resimler aynıydı.

Yarın gözlükler konusunda ve diğer eşyalar konusunda bir bilgilendirme asacağım hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hollywood29

quote:

Orijinalden alıntı: hollywood29

Hocam çok iyi düşünüp uygulamaya geçirmişsiniz bende Suzuki SX4 için navigasyon bakıyordum sizin yazınızı görüp şansımı denemek için satıcı mesaj attım şimdi bakalım birşey olacak mı :) Satıcıya indirim yapması ve almam durumunda SX4 Kullanıcı Kulübünde ürünün resimlerini falan paylaşacağımı yazdım aslında indirim olursa benim gibi alan çıkabilir düşüncesindeyim (indirimli), bekleyip göreceğiz.

arkadaşlar bu eğilimin az da olsa işe yaradığını söyleyebilirim, benim mesaj attığım kişi geri ödnmüş cevap şu şekilde :)

Hello friend!
    For this device, we have made a discount for it, it's price is very low now.
    I can off 5 USD for you, OK?
    Thank you

Arkadaş ürünün zaten düşük fiyatlı olduğunu ama gene de 5$ indirim yapabileceğini belirtmiş, 5$ indirim 263$lık bir ürün için az olduğu için almayacağım ama böyle geri dönüşler olması işe yarayacağının bir göstergesi

Bir de sen bunu 20-30 kişi ile yaptığını düşün.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2pal

Hepimiz aynı satıcıya aynı mesajı atalım

Hocam bu çok iyi fikir ancak çoğunluğu aynı anda online yakalamak lazım.

• Bir satıcı ve bir mesaj belirleyelim hepimiz tek bir kişiye mesaj atarsak kesinlikle başarılı oluruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghetto Gospel

ben ogrenciyim, ogrenci kartim var diyorum ,fiyat konusunda yardim eder misiniz diyorum, bana her zaman 3-5 dolar indirim yapiyorlar

Nasıl indirim yapiyorlar sitede böyle bi imkan var mi?

• Var hocam.Bizde o şekilde yapacağız zaten indirimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Hb

Bir satıcı ve bir mesaj belirleyelim hepimiz tek bir kişiye mesaj atarsak kesinlikle başarılı oluruz

Hocam bu gerçekten mantıklı.Bir günlük süre içinde aynı satıcıya mesaj atarsak çok etkili olur ancak iyi organize olmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

Geliştirici kartlarına ilgi duyuyorum. DHT22 Isı ve Nem sensörü burda 28 tl kargo hariç, aliexpresste $2.5 kargo dahil.

Hocam sıra sıra gideriz.Daha genel bir istediğiniz yok mu?

• Up. Guzel sik saat veya gozluk olabilir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realmrxa

quote:

Geliştirici kartlarına ilgi duyuyorum. DHT22 Isı ve Nem sensörü burda 28 tl kargo hariç, aliexpresste $2.5 kargo dahil.

Hocam sıra sıra gideriz.Daha genel bir istediğiniz yok mu?

Ankettekilerden en ilgilendiklerim rc helikopter ve yan ekipmanlar. Ama dedigim gibi gelistirici kartlari ulkemizde yeni yeni taninan seyler ve uzakdoguda cok cok ucuza kaliteli klonlarini bulmak mumkun.

Geliştirici kartlarını açar mısınız?Olmadı ileride birinci sayfadan tanıtımını yaparız.

• Hocam aurdiuno kartlara indirim getirirseniz (10 dolardı indirimle 7 ye çekersek çok iyi olur ) baya iyi olur millet az da olsa kodlama öğrenir

• saticiyla gorusuyorum, ogrenci ayagina yatip yapiyorlar indirim, her alisverisimde yaparim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghetto Gospel

saticiyla gorusuyorum, ogrenci ayagina yatip yapiyorlar indirim, her alisverisimde yaparim

Benim sorduğum kişiye özel fiyat indirme sistemi mi var sitede nasıl oluyor?

• takip konu üstte dursun
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.