Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
679
Favori
602.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • 30-40 lira bunlara para verilceğine sokaklardaki nigalardan alsak daha mantıklı değilmi ?
  • saati begendim takipteyim
  • timezone'dan saat almak isteyen 6 kişi bu mesajı alintilasin. toplu halde istedigimiz modeli alalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: küçükjohn

timezone'dan saat almak isteyen 6 kişi bu mesajı alintilasin. toplu halde istedigimiz modeli alalim.

• quote:

timezone'dan saat almak isteyen 6 kişi bu mesajı alintilasin. toplu halde istedigimiz modeli alalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahweto

quote:

Hocam yukarıda ve bir önceki sayfalarda almak isteyenler var.Onları etkiletleyip mesaj yazarsan daha hızlı sonuç alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmrxa -- 19 Şubat 2015; 11:51:56 >
  • Aman dikkatli olun arkadaşlar toplu alicaz diye paranız güme gitmesin

• quote:

Ben de alacağım ancak satıcı 6 ürünün de farklı hesaplardan satın alınmasını ve farklı adreslere göndermeyi kabul ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yawuzbey

quote:

Ben de alacağım ancak satıcı 6 ürünün de farklı hesaplardan satın alınmasını ve farklı adreslere göndermeyi kabul ediyor mu?

o olayi ben de anlamadim ama kabul ettirmeye calisiriz

• dostlarim aliexpress hesabinizdaki isminizi pm ile atar misiniz, timezone'a mesaj atacagim 6 kisiyi bulursak eger. Ayrica 2 adet almak isteyen olursa mesajda belirtsin lutfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi küçükjohn -- 20 Şubat 2015; 16:43:32 >
  • quote:

dostlarim aliexpress hesabinizdaki isminizi pm ile atar misiniz, timezone'a mesaj atacagim 6 kisiyi bulursak eger. Ayrica 2 adet almak isteyen olursa mesajda belirtsin lutfen.

ahweto ve ben iki tane alacagiz, diger iki arkadasimiz birer tane, bir yere kaybolmayin sakın ;) mesaj atacagim.

• quote:

quote:

dostlarim aliexpress hesabinizdaki isminizi pm ile atar misiniz, timezone'a mesaj atacagim 6 kisiyi bulursak eger. Ayrica 2 adet almak isteyen olursa mesajda belirtsin lutfen.

ahweto ve ben iki tane alacagiz, diger iki arkadasimiz birer tane, bir yere kaybolmayin sakın ;) mesaj atacagim.

beklemedeyim
  • quote:

quote:

Helal olsun valla.Herkes alacağım diyip kaçıyor.Biri elini taşın altına soktu sonunda

Daha bir çok kişi var almak isteyen onları da etiketleyebilirsin.

• Alacakların isimlerini burdan yayınla da millet belki peşimize takılır da sayı artar.Hareket görmek istiyor sanırım arkadaşlar.Bu girişimde başarılı olursak arkadaşların sayısı artar gibime geliyor
  • timezone'dan saat alacaklar listesini yaziyorum, almak isteyen arkadaslar aliexpress hesaplarindaki isim ve soyisimlerini bana özelden atsinlar.

Alacaklar Listesi:

ahweto, @yawuzbey, @legolasbride, @küçükjohn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi küçükjohn -- 21 Şubat 2015; 22:36:43 >
  • Bu dolar kuru ile bu işe girme hevesi kalmadı herhalde arkadaşlarda.Hadi arkadaşlar sayıyı arttıralım biraz
  • Hadi bakalım.Bende canlanmasında katkıda bulunayım madem.
  • Seni de ekliyor muyuz alacaklar listesine

• quote:

Orijinalden alıntı: legolasbride

Seni de ekliyor muyuz alacaklar listesine

Yok hocam ben taze almıştım zaten.Böyle bir işe girişeceğimiz aklımda olsa şimdi alırdım tabi.Evde de her yer saat oldu zaten
  • Bu iki gözlüğün kalitesi nasıldır? Yaz'a doğru orijinalini almayı düşünüyorum ama fikir edinmek adına dursun istiyorum kaliteli midir sizce? Varsa Wayfarer kategorisinde bildiğiniz ürün linkini alabilirim.

http://www.aliexpress.com/item/-/32279505077.html
    http://www.aliexpress.com/item/Top-Grace-Brand-Classic-Vintage-Retro-RB-2140-Wayfarer-style-High-quality-sunglasses-black-tortoise-red/32243090675.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 23 Şubat 2015; 0:43:26 >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.