Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.321
Cevap
680
Favori
602.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Up. Guzel sik saat veya gozluk olabilir

Katılıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalvin Clein

quote:

Orijinalden alıntı: Ghetto Gospel

saticiyla gorusuyorum, ogrenci ayagina yatip yapiyorlar indirim, her alisverisimde yaparim

Benim sorduğum kişiye özel fiyat indirme sistemi mi var sitede nasıl oluyor?

Satıcıyla görüşüyorsunuz onay aşamasına kadar geliyorsunuz o arada indirim yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: realmrxa

quote:

Orijinalden alıntı: AntHC

Listeye TV Stickler de eklenebilir.Bir sene önce almıştım bazen işime yaramıştı ama akıcılık ve flash bellek okuma hızında sorunlar vardı.(Aldığım ürün MK809III)

Dip not:Fiyatı çok uçuk ama içim gitti bu ürüne çok akıllıca tasarlanmış ve özellikleride fena sayılmaz.http://www.aliexpress.com/store/product/Not-Only-a-Keyboard-Acooo-OneBoard-PRO-Android-Host-RK3288-2GB-16GB-Mali-T764-H-265/1674135_32271590445.html

Dip not2: Biraz daha inceledimde diğer TV Stciklerden ayrı tutulması lazım bence bu daha çok klavye-bilgisayar olarak farklı değerlendirilmeli şurada övülen işlemvciyi kullanıyormuş.http://forum.donanimhaber.com/m_86560207/tm.htm

Hocam buda yapılabilir tabi de daha basit şeylerle başlamak lazım :) Sonuçta avantajı alım gücümüze göre kazanacağız.

Yukarıda verdiğim linke bakmayınız.TV Sticklerin çok daha ucuzları var mesela ben 40 dolara almıştım.Şu sıralarda genel fiyatları 20-30 dolar yada en yeni sürümlerine bakarsanız 30-40 dolar arası fiyatları var.

• quote:

REHBERLER

POWER BANK REHBERİ

Şimdi bu ürünler 2'ye ayrılıyor.

1-Orjinal ürünler 2-Taklit ürünler

Orjinal ürünler Türkiye'ye göre avantajlı fiyata sahip olsalar da asıl fırsatlar taklit ürünlerde çıkıyor.Burada ise sıkıntı genellikle MaH gücünün genelikle yanlış yazılması ve ürünün plastik kalitesinin ne olduğu.Bunun için en büyük kıstas yorumlar oluyor.

Örneğin 12.000 Mah yazan bir powebank'i ele alalım.

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

Resimde de görüldüğü gibi yorumlarda 12.000 olmadığına dair yazılar görüyoruz.Bunlar normalde alt alta değil ve bazıları arka sayfalarda ancak dikkatli bir gözlemle bunları bulabilirsiniz.Peki neden bazıları 5 yıldız verip hiç bir olumsuz görüş bildirmemiş.Çünkü birçok kişi ürünün dışı görünüşüne ve çalışıp çalışmadığına bakıp yorumu giriyor bu yüzden powerbank alırken en büyük rehberiniz olumsuz yorumlar olmalı.

Tüm bu yorumlar hardisk ve flashdisk için de gerekli.Çünkü aynı mantık onlarda da var ve bazı kullanıcılar programlar ile ürünü test edip yolluyorlar.

Peki bundan sonra ne yapmalı?Ürünümüzün artık 4000 Mah olduğunu biliyoruz.Bundan sonra 13 $'lık etiket fiyatının 4000 mah(harddiskse gigabyte vs.) için uygun bir fiyat olup olmadığına karar veriyoruz.Bundan sonrası ise tamamen sizin insiyatifinizde.

GÖZLÜK ALMA REHBERİ

Arkadaşlar Aliexpress'de 3 çeşit ürün var.

1.Grup, replika yani 1-1 taklit olan orjinalinden ayırt etmesi pek mümkün olmayan ürünler.Bu ürünler gerçekten kaliteli oluyorlar.Bazı arkadaşların yıllarca kullandığını biliyorum.Polarize özelliği de bulunabiliyor.

2.Grup, orjinal kopya.Üzerinde çalışılmış görünüş güzel.malzemesi fena olmayan ancak 1.gruptaki kadar iyi olmayan ürünler.yine de düşünülebilir.

3.Grup ise görünüşte benzer ama kullanışta hemen farkeden kısa ömürlü dayanıksız ürünler.Bunları tartışmayacağım uzak durun zaten.Sağlığa zararlı olması muhtemel.Tuhafiyecilerde vs. gördükleriniz bu gruptan oluşuyor.

Şimdi 1. ve 2. gurubu ayırt etmeniz için size iki link yollayacağım.

1.GRUP

Örnek Kutu içeriği:
    1 Sunglass
    1 Box
    1 sunglass invoice(fatura)
    1 Sunglass cleaning cloth
    1 Certification Tag
    1 Certification instruction book
    1 Bar code(scan see brand)
    1 Never hide bag
    1 Polarized test card(only for polarized)

2.GRUP

Örnek Kutu içeriği:
    1 Sunglass
    1 Box
    1 Bar code
    1 Sunglass cleaning cloth
    1 Certification Tag
    1 Certification instruction book
    1 polarized test card(only for polarized)

Bu resimler aliexpress'de aynı satıcı tarafından satılan iki ürünün gerçek fotoları.Tanımda da özelliklerini açık açık yazmış zaten.Ayrıca diğerlerinden farklı olarak polarize ikisi de. 1.grup'un 1-1 olduğunu satıcı yazmış zaten,dolayısıyla daha kaliteli olacaktır.Ancak o kadar para veremem diyenler 2.grup'a yönelebilirler.O kadar da para vermem diyenler satıcının polarize olmayan kopyalara yönelebilirler.Ancak UV koruması olmasına ve dayanıklı plastikten yapılmış olmasına dikkat edilmeli.Polarize olup olmadığını zaten gelen polarize kartından veya herhangi bir gözlükçüdeki polarize testlerinden anlayabilirsiniz.

İlk rehber geldi arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmrxa -- 10 Şubat 2015; 12:46:00 >

• realmrxa kullanıcısına yanıt
    O power banktan aldim ben suan yolda.
    forumda bir arkadas aldigini ve memnun kaldigini soylemisti bende saticiyla konustum 3.5 kere iphone sarj ettigini fln soyledi. Bakalim ne cikacak sansima

• sağlam organize olursak yıkarız ali yi
  • +1

• Hocam paylasmis oldugunuz gözlügü incelerken baska bir satici daha buldum, fiyatlari bir kac dolar daha fazla feedback leri olumlu fakat yeni bir satici Ürün Linki

Saticinin orijinal fotograflarini paylastigi Site link modelin ilk fotografina tikladiginizda ürüne ait yeni bir sayfaya yönlediriliyorsunuz ve daha fazla fotograf gözüküyor.

Sizin paylasmis oldugunuz saticida bu saticida sanirim ayni ürünleri satiyor, bu saticida daha fazla secenek mevcut fiyatlarda indirim yaptirabilirsek güzel olur aslinda.
    Fakat bu iki saticininda ürünlerini inceledigimde RB 2140 ün egimini orijinaliyle kiyasladigimda egim daha az gibi gözüküyor, sizin yorumunuz nedir bu konuda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 10 Şubat 2015; 18:32:05 >

• Beyler uyandırın başlığı pazarlık vakti.

quote:

SON DURUM(10.02.2015):
    ARKADAŞLAR BEN BAZI YERLERLE PAZARLIĞA BAŞLADIM,ANLAŞABİLİRSEM BURAYA ASACAĞIM.

ANCAK BUNDAN SONRASI BİR KİŞİNİN YAPABİLECEĞİNDEN FAZLASINI İSTİYOR.HERKES AŞAĞIDAKİ MESAJI KOPYALAYIP İNDİRİM İSTEDİĞİ SATICIYA YAZSIN.SADECE BİR ÜRÜN İÇİN İNDİRİM İSTEYENLER BU YAZIYI KOPYALAYIP YOLLADIKTAN SONRA DİYALOG KURSUN,İSTEDİĞİ ÜRÜN İÇİN AYRICA İNDİRİM TALEP ETSİN.ÇÜNKÜ BİR ÜRÜN İÇİN İNDİRİM ALMAK BİR ÇOK ÜRÜN İÇİN ALMAKTAN DAHA KOLAY.POWERBANK,ÖZEL BİR KAÇ SAAT,HARD DİSK,GÖZLÜK GİBİ ÜRÜNLERDE TEKİL TEKLİFLER DE FORUMDA TUTABİLİR.VEYA BİR DÜKKANDAN 5-6 ÜRÜN İÇİN İNDİRİM ALMAK DA.

ZATEN BİR ÇOĞUMUZ SIK SIK ÜRÜN ALIYORUZ.ALIRKEN BU MESAJLA İNDİRİM DENEMESİ YAPMAKTAN ZARAR ÇIKMAZ.İRTİBATA GEÇİP TEK BİR ÜRÜN İÇİN VEYA DÜKKANIN TAMAMINDA İYİ FİYAT ALANLAR BENİ ETİKETLEYİP BU BAŞLIKTA MESAJINI PAYLAŞIR VE ÖZEL MESAJLA BİLDİRİRSE SEVİNİRİM.ÖZELLİKLE HER İNDİRİM ALAN BAŞLIĞA YAZARSA KONUDA HAREKETLENME OLUR,TARTIŞMA ORTAMI OLUŞUR.BEĞENDİĞİMİZİ TEKLİF VERENİN NİCKİYLE BİRLİKTE BİRİNCİ SAYFAYA ASARIZ.HAREKETLİLİK OLMAZSA BU İŞ TUTMAZ.VEYA TUTSA DAHİ HER ZAMAN BEN BURADA OLMAYABİLİRİM.BU DURUMLARDA BAŞLIĞI HEPİMİZ DEVAM ETTİRMELİ YENİ DÜKKANLARI SİZLER BULMALISINIZ.

HERKESE İYİ GÜNLER.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

Hocam paylasmis oldugunuz gözlügü incelerken baska bir satici daha buldum, fiyatlari bir kac dolar daha fazla feedback leri olumlu fakat yeni bir satici Ürün Linki

Saticinin orijinal fotograflarini paylastigi Site link modelin ilk fotografina tikladiginizda ürüne ait yeni bir sayfaya yönlediriliyorsunuz ve daha fazla fotograf gözüküyor.

Sizin paylasmis oldugunuz saticida bu saticida sanirim ayni ürünleri satiyor, bu saticida daha fazla secenek mevcut fiyatlarda indirim yaptirabilirsek güzel olur aslinda.
    Fakat bu iki saticininda ürünlerini inceledigimde RB 2140 ün egimini orijinaliyle kiyasladigimda egim daha az gibi gözüküyor, sizin yorumunuz nedir bu konuda?

Adamlar ilgili 1-2 sıkıntı var.

1.si adam top quality adı altında 3-4 2140 modeli ortaya sunmuş ama hangisi gerçekten top quality ben anlamadım şahsen.Ayrıca polarize mi değil mi özellikleri tam açık yazmamış biraz laf kalabalığı var gibi.

2.si henüz 25 satışı var.Yine de risk alınabilir ama iyi fiyat çekmesi lazım.

Sen 1.sayfada yazdığım gibi adamla bir konuş pazarlık yap olmadı.Eğer iyi bir fiyat çekerse neden olmasın :)

• 99 dolar gümrükten geçermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEHENNEMTR1

O power banktan aldim ben suan yolda.
    forumda bir arkadas aldigini ve memnun kaldigini soylemisti bende saticiyla konustum 3.5 kere iphone sarj ettigini fln soyledi. Bakalim ne cikacak sansima

Linkini yollar mısın bir daha?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail5231

99 dolar gümrükten geçermi ?

Hocam satıcı ile görüş faturayı düşük yazsın.Geçer o zaman.Ürün ne?Linkini yollar mısın?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ismail5231

99 dolar gümrükten geçermi ?

Hocam satıcı ile görüş faturayı düşük yazsın.Geçer o zaman.Ürün ne?Linkini yollar mısın?

http://www.amazon.com/Seagate-Backup-Portable-STDR2000101-Silver/dp/B00FRHTTIA/ref=sr_1_3?s=pc&ie=UTF8&qid=1422813924&sr=1-3

• ismail5231 İ kullanıcısına yanıt
    Rahat geçer bu ürün hocam.Fatura işini hallet az yazsın.
  • Konu üstte kalsın. Takip :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fknklc

Konu üstte kalsın. Takip :)

Sayfayı uyandıramazsam bir tek ben satın alacağım herhalde 100'den fazla kişinin favorisinde hareketlilik olması lazım.Sorun felan yok mu?Cevaplayım da forum canlansın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmrxa -- 11 Şubat 2015; 13:22:20 >
  • Aliexpress te çakma ürün bi hayli fazla. Takipte kalalım.
  • powerbank almak istiyorum takip

• Cok iyi fikir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İssiz Adam -- 11 Şubat 2015; 13:33:32 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.