Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.721
Cevap
128
Favori
523.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 130 hp lik dizel motora edc yok.yanlızca 110 bg olana edc var.bunun da 0-100 hızlanması 12 saniyenin üzerinde olacak gibi.zira aynı motoru kullanan diğer renault araçların ağırlıkları dikkate alındığında öyle gözüküyor.performans konusunda sıkıntı olabilir
  • Nissan qq

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr de showroom'lara geldi mi araç arkadaşlar? Tahmini fiyat bilen duyan oldu mu?

• Clioya hava bastılar Captur oldu. Captura hava basmışlar bu olmuş. Olmuş mu olmamış..
  • sarhosbulasikteli kullanıcısına yanıt
    70 bin tl'den başlayacağını tahmin ediyorlar. qashqai ile aşağı yukarı aynı fiyata gelir.

http://www.yenimodelarabalar.com/2015-renault-kadjar-fiyati-ve-ozellikleri-3988.html

böyle bir araba yapıyorsun eyvallah. kardeşim şu anteni bir değiştir yaa yakışıyor mu ? araca full led far koymayı biliyorsun ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 10 Nisan 2015; 9:48:56 >
  • Clio'nun az biraz hormonlusuna 100 bin lira vereceğime, 100 bin lirayı yakarım. En azından ısınmış olurum.
  • araç turkıyedekı bayilere ne zaman gelecek ?
  • Muhammed 2015-04-28 13:47:33
    Arkadaşlar fiyatlar belli oldu: Kadjar İcon 1.5 Dci Beyaz Renk Liste Fiyatı:78885 İcon 1.6 Dci 130Bg 4x4 Beyaz Renk Liste Fiyatı:89662 Fiyatları stepne dahildir.Bu kıyağımıda unutmayın :D

Hakan 2015-04-29 11:04:22
    Mayıs ayında Türkiye Lansmanı olacakmış. Haziran sonu satış diye bilgi aldım.

kaynak:
    http://www.yenimodelarabalar.com/2015-renault-kadjar-fiyati-ve-ozellikleri-3988.html
  • Slender Loris kullanıcısına yanıt
    Qq nin 5te 1i ancak satar bu fiyatlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatlar yüksek değil nerdeyse fluence fiyatı

• 90 bin TL'ye 4X4 dizel sıfır araç vereceklerse kapıda sıra olacağını düşünüyorum.
    İlk sipariş verenlerden birisi de ben olabilirim.
  • Güzel güzel ben beğendim. Siz de hiçbirşey beğenmiyorsunuz, o olmamış bu olmamış .

4x4 te otomatik var mı acaba?
  • kkvan kullanıcısına yanıt
    araç güzel hocam. siz beğeniyorsanız gerisi önemli değil. ancak 4x4 otomatik geleceğini sanmam. gelecekse 4x2 dizel otomatik gelsin bu haliyle tutar.
  • Aracımı değiştireceğim ve bu aracı bekliyorum bende.

Renault'nun yeni kompakt crossover modeli Kadjar, İstanbul'a adımını atıyor. Fransız markanın en yeni modeli İstanbul Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkacak.
    Fransız markanın yeni modeli Kadjar'ın ismi iki ayrı anlam taşıyor. "Kad" ilhamını güçlü ve etkili arazi araçlardan alırken, "Jar" ise çevikliği ve atılımı vurguluyor. Ayrıca Kadjar, bu segmentin en önemli modeli Qashqai ile aynı platformu paylaşıyor.

Captur'de kullanılan tasarım anlayışını benimseyen Kadjar, Clio vari ön tasarımı, atletik omuzları ve hatchback modelleri andıran genel yapısıyla Captur'un büyük bir klonuna benziyor.

İç mekanda yine Captur ile benzerlikler var. Genel olarak kardeşinden daha olgun bir görünüme sahip kabinde kalite algısının yüksek olduğu vurgulanıyor. Kabindeki en dikkat çekici unsur Renault'nun R- Link 2 multimedya sisteminin 7 inç boyutundaki dokunmatik TFT ekranla birlikte geliyor oluşu. Bu dokunmatik ekran üzerinden navigasyon, telefon, radyo ve uygulamalar yönetilebiliyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

4550 mm uzunluğa, 1840 mm genişliğe ve 1600 mm yüksekliğe sahip Kadjar, global pazardaki en büyük rakibi olacak Qashqai'ye oranla daha büyük ölçülere sahip. Ayrıca 42 litre ekstra yükleme alanı olan bagajın 472 litrelik toplam hacmi de dikkat çekiyor. İç mekanda toplam 30 litreye kadar saklama gözüne yer veriliyor.

Start-Stop sistemi Kadjar ile birlikte standart olarak geliyor. Ayrıca Renault'nun kompakt SUV'u hem önden çekişli hem de Auto, Lock ve 2WD olmak üzere üç farklı modu bulunan dört tekerlekten çekiş sistemiyle sunuluyor.

Yerden 190 mm yüksekte konumlandırılan Kadjar'ın kaputunun altında 1.2 litrelik 115 HP güç üreten DIG-T ve 1.6 litrelik 150 HP güç üreten DIG-T turbo benzinli motorlar kullanılıyor. Dizel cephesinde ise 110 HP güç üreten 1.5 litrelik dCi motora ek olarak, 1.6 litrelik 130 HP güç üreten dCi ünite yer alıyor.

Segmentinin lideri Qashqai'ye ek olarak Ford Kuga, makyajlanan Honda CR-V, Hyundai ix35, Mazda CX-5 ve Toyota RAV4 ile sıkı bir rekabete girecek modelin fiyat etiketi de önemli…

Model, İstanbul Otomobil Fuarı'yla birlikte Türkiye'de satışa sunulacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Slender Loris

Muhammed 2015-04-28 13:47:33
    Arkadaşlar fiyatlar belli oldu: Kadjar İcon 1.5 Dci Beyaz Renk Liste Fiyatı:78885 İcon 1.6 Dci 130Bg 4x4 Beyaz Renk Liste Fiyatı:89662 Fiyatları stepne dahildir.Bu kıyağımıda unutmayın :D

Hakan 2015-04-29 11:04:22
    Mayıs ayında Türkiye Lansmanı olacakmış. Haziran sonu satış diye bilgi aldım.

kaynak:

Icon demek Renault'da en üst donanım demek.. Üzerine de dizel ve 79000 TL.. Bu fiyat çok iyi dostum :)

Honda CR-V'nin bazına 100.000 TL fiyat çekiyor oradan yorumlayın işte..

Bunu duyduktan sonra 1.2 benzinli baz donanım manuel vitese 60.000 TL fiyat çekerler gibi geliyor ki yıkarlar orayı o zaman ..

Kim ne derse desin; en mantıklı fiyatlandırmayı Renault yapıyor ülkemizde..

• Güzel araç, alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

• Bu fiyatlarda olursa clio iv aracımı satıp almayı düşünüyorum
  • Roque_Jn R kullanıcısına yanıt
    dizel otomatik ve full versiyon 90 bin tl olur mu sizce hocam?
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    4x2 olabilir de 4x4 130 bg de olacak gibi 130 beygirlik motorun henüz otomatiğini çıkarmadılar
  • Bu arabayı alsam ajdar mi aldın diye dalga geçerler

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.