Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.226
Cevap
234
Favori
452.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu kampanya tarihlerini yıllık yapsalar gözüm kapalı alacağım ama bakıyorum heps 2-3 aylık kampanyalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

cepteteb kredi kartı başvurum reddedildi ağalar.

findeks puanım 1900, ödemeler hiçbir gün şaşmamıştır.

kredi kartı için gereken limit boşluğu da var. dertleri ne anlamadım.

Karta mobilden başvurduysan red oluyor hocam. Nereden basvurmustun ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xapheon

quote:

cepteteb kredi kartı başvurum reddedildi ağalar.

findeks puanım 1900, ödemeler hiçbir gün şaşmamıştır.

kredi kartı için gereken limit boşluğu da var. dertleri ne anlamadım.

Karta mobilden başvurduysan red oluyor hocam. Nereden basvurmustun ?

evet android uygulamadan başvurdum.

nasıl başvurmam lazım üstad ?

• internetten başvurun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtıl

internetten başvurun..

İnternet şubede bonus card, teb total ve classic card çıkıyor. Cepteteb kredi kartı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

Arkadaşlar, benim CEPTETEB bugün itibariyle başladı.. Banka görevlisi geldi, kartı ve hediyeyi takdit etti, bilgiler verdi falan.. Yani olaya girizgahta bulunmuş olduk..

Kredi kartı için ceptetep internet bankacılığından başvuru yapayım dedim ama kredi kartı başvurusunda cepteteb kredi kartı seçeneği göremedim.. farklı bir menüsü falan var mı? Kredi kartı açma kısmında 3 adet seçenek var, teb bonus, teb total, teb klasik.. bunlar olmayacak sanırım..

edit: cep uygulamasından başvurdum

hocam ben de cep uygulamasından başvurdum ama reddedildi.

internet şubede cepteteb kredi kartına başvurma seçeneği yok.

son olarak telefon şubeden başvuru yaptım.

önceden fortis müşterisiydim. fortisten çok memnundum.

teb de her şey bir sorun gibi duruyor.

artık hayırlısı

• quote:

quote:

internetten başvurun..

İnternet şubede bonus card, teb total ve classic card çıkıyor. Cepteteb kredi kartı yok.

Hocam Kartlar sekmesinden başvurdum ben. Siz bi normal cepteteb ekranı var . bir de cepteteb görünüm değiştir gibi birşey var sağ üstte oradan değiştirerek diğer arayuzden başvurabilirsin. Mobil şubede tek tuşla başvuru var sadece ondan hep ret geliyor. İnternet şubesinden ise 4-5 aşamalı bilgiler girilerek başvuru yapılıyor. Gelir bilgileri,çalışma bilgileri filan. Onay/red kısmını da başvurum nerede bölümünden 5-10 dk içinde belli oluyor.

• quote:

http://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-karti

fortisten beri müşteri olduğum için beni internet şubeye yönlendiriyor üstad.
    internet şubede de cepteteb kredi kartı başvuru seçeneği yok.

telefon şubesinden başvurumu yaptım.
    ilginize teşekkürler
  • rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xapheon

quote:

quote:

internetten başvurun..

Hocam Kartlar sekmesinden başvurdum ben. Siz bi normal cepteteb ekranı var . bir de cepteteb görünüm değiştir gibi birşey var sağ üstte oradan değiştirerek diğer arayuzden başvurabilirsin. Mobil şubede tek tuşla başvuru var sadece ondan hep ret geliyor. İnternet şubesinden ise 4-5 aşamalı bilgiler girilerek başvuru yapılıyor. Gelir bilgileri,çalışma bilgileri filan. Onay/red kısmını da başvurum nerede bölümünden 5-10 dk içinde belli oluyor.

hmm ona dikkat etmemiştim.

telefon şubesinden başvuruyu yaptım bakalım, reddedilirse bir de oradan denerim

• çalışma şekli kısmını çalışmıyor yaparsanız kesin red olur findekks 1900 zaten tavan nasıl bir kkb dir o hiçmi kredi ürün falan yok maşallah

• kamilkoç sitesinden bilet alamıyorum banka hatası diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekara7Tepe

çalışma şekli kısmını çalışmıyor yaparsanız kesin red olur findekks 1900 zaten tavan nasıl bir kkb dir o hiçmi kredi ürün falan yok maşallah

1 kredi kartı 1 kredili mevduat hesabı var, ödemeler düzenli olduğu için tavanı gördüm.
    darısı başına
  • Benim sorunum kuryeden kaynaklanıyormuş.Kurye arkadaş elindeki dandik tel ile çekim yaparken parlama yaptırdığından başvurum kabul edilmemiş.Teb hiç oralı olmadı.Sorunu ben tespit ettim.Kuryeyi buldum.Yeniden çağırıp çekim yaptırdım.Tamamen kendi çabalarımla oldu.Teb i de vurdumduymazlığından dolayı BDDK ya şikayet ettim.
  • teb kredi kartı olupta cepteteb kredi kartı alan varmı acaba ikisi birden alınıyor mu
    eğer verirlerse ceptetebi alıp diğerini kapatayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 23 Mart 2015; 21:30:47 >
  • cingibi kullanıcısına yanıt
    Alabilirsiniz.
  • Cepteteb hesabtan başka banka kredi kartı borç ödemesi yapmak ücretli mi acil cevap verebilir misiniz.
  • mech.engr kullanıcısına yanıt
    Elektronik fon transferi ücretsiz olduğuna göre buda ücretsizdir.

• Bugün uludağ turizm ve pamukkalenin ofislerinden bilet aldım, dönemiçi işlem detayları aşağıda gözüküyor, eğer posun yanındaki rakamlar mcc kodlarıysa iade alamayacak gibi duruyorum, iade alan arkadaşlar dönemiçi işlemlerden bakabilirler mi posun yanında ne yazıyordu acaba rica etsem.
    quote:

23/03/2015 23/03/2015 18:47 POS 0067 0BALIKESIR -132,00
    23/03/2015 23/03/2015 18:35 POS 0046 0A PAMUKKA -43,00
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.