Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.225
Cevap
234
Favori
452.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yanlışlıkla olmuş, iyi olmamış katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Eski müşteriye powerbank veriliyomu?

verilmiyor diyen mesajlar var baya

Verdikleri powerbank 10tl eder ancak. O yüzden kaybettiğiniz birşey yok. Bu arada sırf kredikartından ücret almıyorlar diye başvurdum. Başvurudan 1 gün sonra kart basılmış. Hızlarına hayran oldum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilden cepteteb başvurusu yapmıştım reddetmişlerdi. @Dehşetengiz arkadaşın uyarısıyla internet şubesi üzerinden tekrar başvuru yaptım. şimdi internet şubeye girdiğimde baya yüselk limitli kredi kartı verdikleri gördüm. arkadaş nasıl bir sisteminiz var böyle. madem mobilden başvuruları reddedeceksiniz ne diye oraya başvuru yeri koyuyorsunuz kartım gelsede yemeksepetini sömürsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 14 Mart 2015; 13:29:39 >
  • ne dedin usta :)

zaten parayı oraya koydum yüzde 11 mi yapacaklar yoksa

edit : az önce yemeksepeti kampanyasını kullandım hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 14 Mart 2015; 13:29:18 >
  • Arkadaşlar Yemek sepetinde online kredi kartı ile ödeme seçeneği çıkmıyor nasıl alacağız kapıda ödeme sistemi ile ödeme türü TEB müşteri temsilcileri geri ödeme yansımaz dedi sistemsel olabilir dedi. sipariş ver yapıncamı bu seçenek çıkıyor bilen varsa yardımcı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmankara

Arkadaşlar Yemek sepetinde online kredi kartı ile ödeme seçeneği çıkmıyor nasıl alacağız kapıda ödeme sistemi ile ödeme türü TEB müşteri temsilcileri geri ödeme yansımaz dedi sistemsel olabilir dedi. sipariş ver yapıncamı bu seçenek çıkıyor bilen varsa yardımcı olsun

Her restorant online ödeme kabul etmiyor. Online ödeme yapılabilen restoranlar yukardan bi yerden seçilebiliyor yanlış hatırlamıyorsam.

Edit: Benim kredi kartı başvurusu reddedilmiş. Müşteri limitim dolu sanırım. 0 limitli gönderseler bile razıydım, birde mobil şubeden deneyeyim başvuruyu bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 14 Mart 2015; 15:54:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başvurumuzu yaptık bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

quote:

Orijinalden alıntı: xmankara

Arkadaşlar Yemek sepetinde online kredi kartı ile ödeme seçeneği çıkmıyor nasıl alacağız kapıda ödeme sistemi ile ödeme türü TEB müşteri temsilcileri geri ödeme yansımaz dedi sistemsel olabilir dedi. sipariş ver yapıncamı bu seçenek çıkıyor bilen varsa yardımcı olsun

Her restorant online ödeme kabul etmiyor. Online ödeme yapılabilen restoranlar yukardan bi yerden seçilebiliyor yanlış hatırlamıyorsam.

Edit: Benim kredi kartı başvurusu reddedilmiş. Müşteri limitim dolu sanırım. 0 limitli gönderseler bile razıydım, birde mobil şubeden deneyeyim başvuruyu bakalım.

Hocqm limitim dolu olmasına rağmen garanti bana 0 tl limitli kredi kartı gönderdi diğer kartların limitini düşürün dedi ayrıca :D

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Aynen, bazı bankalar 0 TL limitli gönderiyor ama TEB vermiyor demekki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Aynen, bazı bankalar 0 TL limitli gönderiyor ama TEB vermiyor demekki.

Boşuna operasyon maliyeti bende olsam göndermezdim her bi boş kart kaç dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekara7Tepe -- 14 Mart 2015; 21:25:41 >
  • Teb musterisi olanlar bu karti nasil alabilir? Internet subesinden hesabi actim ama kart talep kismini goremedim.

• emtue E kullanıcısına yanıt
    eski kartın varsa cepteteb hesabını internet şubeden ana hesap olarak tanımlarsan onu kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emtue

Teb musterisi olanlar bu karti nasil alabilir? Internet subesinden hesabi actim ama kart talep kismini goremedim.

Müşteri hizmetlerini arayıp, banka kartı talep edebilirsin, bende bulamayınca müşteri hizmetlerini aradım.
  • arkadaşlar aerobilet.com adresinden bilet alımında iade alan oldu mu?
  • arkadaşlar bazı arakadaşlara mesaj gemiyormuş bankadan da bunun nedeni nedir önceki mesajlarda vardı bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mech19

arkadaşlar bazı arakadaşlara mesaj gemiyormuş bankadan da bunun nedeni nedir önceki mesajlarda vardı bulamadım

Bende öyle bir sorun yaşanmadı ama hatırladığım kadarıyla mesaj gelmeme nedeni sim kart blokesiydi. Müşteri hizmetlerini arayıp blokeyi kaldırın.

• Tesekkur ederim

@2artı8 @alpkoca

• renkler R kullanıcısına yanıt
    evet sim kart blokesi sağol dostum tam bunu arıyordum
  • beyler kredi kartının yıllık aidatı var mı cepteteb'in?
  • mech19 kullanıcısına yanıt
    Sim kart blokesi küçük ihtimal.Daha ziyade gelen kurye nufus cüzdanı bilgilerinizi çekerken kaydırma parlama vb. yapmış ya da bilgileriniz merkeze ulaşmamış olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.