Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.226
Cevap
234
Favori
451.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

kredi kartının yıllık kart ücreti dışında hiçbir avantajı yok. Şuan kullandığım teb bonusun yıllık kart ücretini zaten bonus olarak alabiliyorum. O yüzden cepteteb kredi kartı almaktan vazgeçtim. Şuan yapmam gereken tek şey kredi kartımın bulunduğu hesabı cepteteb hesabına bağlamak? Bunu nasıl yapabilirim?

ben banka kartı sabdımda cevap yazdım paedon...internet bankacılığını elektron kartına gel orda hesap ekle çıkar die bişi var ha bide ana hesap yap ozaman kampanyalardan faydalanabiliyorsun....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 15 Şubat 2015; 14:29:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce hesabıma bi 500 TL attım. Hiç kesinti vs olmaz umarım.
  • powerbank verildiğine dair bir kampanya veya yazı göremedim ben. gören bi link atarsa sevinirim.
  • arkadaşlar banka kartını bankaya gidip alabilir miyiz? teb bankası anında çıkartır mı? birde hesabım var. banka kartı başvurusunda bulunacağım. bana şimdilik yardımcı olacak bir arkadaş var mı? banka kartım gelince bende ona yardımcı olurum. sorumu bilen bir arkadaş varsa cevap... yardımcı olacak arkadaş varsa pm bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaduran06

arkadaşlar banka kartını bankaya gidip alabilir miyiz? teb bankası anında çıkartır mı? birde hesabım var. banka kartı başvurusunda bulunacağım. bana şimdilik yardımcı olacak bir arkadaş var mı? banka kartım gelince bende ona yardımcı olurum. sorumu bilen bir arkadaş varsa cevap... yardımcı olacak arkadaş varsa pm bekliyorum...

Cuma günü mh arayıp kredi kartımı kaybettim dedim ertesi hafta ç.şamba yeni kartım elimdeydi...

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    benim kartımın son kullanma tarihi geçmişti. aslında daha son kullanma tarihi geçmeden ben kapattırmıştım. yeni hesap açmaya çalıştım. eski hesabım olduğundan ekstra birşeyler istemediler ama banka kartı daha gelmez sanırım. internetten alışveriş yapamayacağız demek oluyor buda...
  • quote:

benim kartımın son kullanma tarihi geçmişti. aslında daha son kullanma tarihi geçmeden ben kapattırmıştım. yeni hesap açmaya çalıştım. eski hesabım olduğundan ekstra birşeyler istemediler ama banka kartı daha gelmez sanırım. internetten alışveriş yapamayacağız demek oluyor buda...

Banka kartı mı bu cepteteb hesabı açtıysan ara mh kart iste istemezsen gelmeyebilir eskü müşterilere kart göndermiyormuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Banka kartı mı bu cepteteb hesabı açtıysan ara mh kart iste istemezsen gelmeyebilir eskü müşterilere kart göndermiyormuş...

mh arıyorum ama telefon şubesi şifresini gir diyor :D bende o şifreyi nerden alacağımı bulana kadar dörtttttt dolandım. bulamadım. yarın bankaya gidecem artık. teb bana hitap etmiyor herhalde. hep sorun yaşadım şimdiye kadar. eskiden de öyle olmuştu. neyse teşekkür ederim hocam. saolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Spirit

powerbank verildiğine dair bir kampanya veya yazı göremedim ben. gören bi link atarsa sevinirim.

Telefonla randevu verdikleri sırada sordum; veriyorlar. Alacaklara jest olsun derdindeler sanırım. Powerbank için başvurmasınlar diye.

• beyler bana normal teb kartı gelmiş. aradığımda cepteteb kartı bu problem yok dediler sizde durum nedir ? yapayım mı alışverişi ?

bana gelen kart bu. internet şubesindede visa electron kart olarak görünüyor.

http://www.teb.com.tr/UPLOAD/KARTLAR/teb-banka-karti-15.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KSK_istayfa -- 15 Şubat 2015; 23:18:20 >
  • Otobüs şirketlerinden bilet alınca da iade oluyor mu? Ona göre hesap açıp enparadaki birikimi de aktaracağım da. :)
  • Gerizekali bankanin kredi kartiyla ne online otobus bileti aliniyor nede bkm ye eklenip oyle alisveris yapiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternetten alışverişle alakalı 3 yorum gördüm konuda.

1) İsimsiz kartlarda internetten alışveriş olmuyor, yeni kart isteyin.
    2) Pazartesiye(9 şubat) kadar hallediceklermiş.
    3) Cumartesiye(14 şubat) olur dediler.

Yani kimse bu bankanın ne yapmaya çalıştığını anlayamadı. Gerçi kendileri bile bilmiyor biz nasıl bilelim? mmc si bilmemne olcakmış yoksa olmazmış falan filan
    Ne biçim iş yahu bi kampanyanız var diye başvurduk onu da ellerine gözlerine bulaştırmayı başardılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıktım Üye Olmaktan -- 16 Şubat 2015; 0:10:11 >
  • anlaşılan powerbankı alıp bir süre sonra iptal ettirecegiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bıktım Üye Olmaktan

İnternetten alışverişle alakalı 3 yorum gördüm konuda.

1) İsimsiz kartlarda internetten alışveriş olmuyor, yeni kart isteyin.
    2) Pazartesiye(9 şubat) kadar hallediceklermiş.
    3) Cumartesiye(14 şubat) olur dediler.

Yani kimse bu bankanın ne yapmaya çalıştığını anlayamadı. Gerçi kendileri bile bilmiyor biz nasıl bilelim? mmc si bilmemne olcakmış yoksa olmazmış falan filan
    Ne biçim iş yahu bi kampanyanız var diye başvurduk onu da ellerine gözlerine bulaştırmayı başardılar.

Bu sorunlar devam ediyor mu hala ?
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Hocam,

metronun kendi sitesinden aldığım bilet kayıtlı işyeri olmadığından geçerli değil diye mesaj attılar.. Mail yazmıştım..

Bilgilerinize..
  • hozturk01 H kullanıcısına yanıt
    eleman azlığı ve yeni başladıkları içindir diye düşünüyorum.
    banada öyle mesaj geldi
  • 75 saat oldu internet giriş şifresi gelmedi.Bankaya olan güvenim sarsıldı.Epey acemiler.Bunlara para emanet edilir mi şüpheliyim.
  • bugün powerbankı aldım. gayet güzel. powerbank için başvurmuştum.
    isim kart göndermişler. sıkıntı olmaz heryerde geçer dediler. üstelemedim.
    50.000 daha dolmamış.

• 7 Şubatta yapmış olduğum THY bilet inin 50%'si geri yatmayinca bugün tekrar aradım Müşteri hizmetlerini.

50% indirim sadece yeni müşteriler icinmis (kampanyayı değiştirmişler) ve benim işlemi yaptığım tarihte kampanyanın şartnamesi henüz degismediginden dolayi 3-4 isgununde 50%'yi iade edeceklerini ancak bundan sonra kampanyadan yararlanamayacagimi bildirdiler. Eski Teb müşterilerinin bilgisine.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.