Şimdi Ara

Müziğe her ay 10 lira para verir misiniz ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
5
Favori
5.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dinlediğim tüm şarkılar Spotify'da var ve kullanmak mantıklı geliyor diyorsan değer. Yoksa benim gibi; dinlediğin şarkıların bazıları Spotify'da yoksa ve albüm albüm indirip dinliyorsan değmez.
  • 100 liralık kulaklık alırsın 10 taksite daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Propus

100 liralık kulaklık alırsın 10 taksite daha mantıklı

Kesinlikle.

Spotifyde bütün müzikler yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle değer, youtubede dınledıgınız muzıkler berbat kalitedeler, orjinal muzik dınlersenız farkı anlarsınız, ben daha önce muzık dınlemıyormsum dersınız.

• Değer sen kafanı yorma
  • Zamunda kickass gibi yerlerde hit şarkıların zipli halleri flac kalitede var zaten bence verilmez.

• Spotify'sa verilir tabi ki . Adamların korkunç bir müzik arşivi var . Ben bir blues sever olarak aradığım parçaları orada bulabiliyorum .
  • Değer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wowowowo Haram

Bence değmez teyet geçer.
    quote:

Orijinalden alinti: Wowowowo Haram

Bence degmez teyet geçer.

Ynce espri qar?im qakyosun
  • Kullanamya başladığım İlk iki gün değer dedim sonra aradığım 3 şarkıdan 2 sini bulamadım

• Telefondan dinliyorsan genelde değer ama onun dışında değmez. Bilgisayarı evden çıkarman olasığını yok sayıyorum. Azıcık reklam dinlersin.Ama mobilde lazım
  • Siz salak mısınız lan para vermek ne demek

• bilmeyen vardır belki para vermek zorunda değilsiniz bedava da dinleyebiliyorsunuz ama ara sıra reklam çıkıyor.bu programın sevdiğim kısmı malum yerde olmuyor mesela eski albümler hep son albüm oluyor ve diskografi'de de kaynak olmayabiliyor.dinlediğiniz türe göre değişir ama 30 sn reklam dinlemeyeceğim diye ayda 10 lira verilmez bence.premium olunca daha çok müzik erişimi olsaydı verilirdi.programı kurduğumda sandım ki beğendiğin bir iki sanatçı gir ben ona göre o türlerde mix yapacağım ama öyle değil sanırım.ben sırf bu grup nasılmış diye bakmak için kullanıyorum beğenirsem indiriyorum ya da Premium olunca mp3 olarak indirme seçeneği olsaydı o zaman da verilirdi.
  • her ay 1 albüm al daha iyi.en kötü enparayla itunestan alırsın.diğerleri için bedava spotify.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kegend

Spotify'i premium yapasım var sizce değer mi ?

bedava dinleyebilmek varken neden para veresin ki?

• 10 lira hiç bişey bence verilir.

• youtube'da oluşturduğum playlistimi paylaşayım sizinle
    https://www.youtube.com/playlist?list=PL4UhzjS1ejg5uefiQDcF93U80ozEDVHjQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezizekalı -- 28 Ocak 2015; 22:11:34 >
  • Hayatımdaki müzik dinleme lüksü bana göre aylık 100 hatta 200 lirayı bile hakeder. Yani "sana her ay 200 lira verelim hiç müzik dinleme" deseler kabul etmem, dinlerim.

Ama bir müzik servisine aylık 10 lira bile vermem :)
  • Ben 5 lira veriyorum enpara sağolsun, verilir de yani bilgisayarda bir çalma listesi hazırlıyorum, yolda giderken telefonumdan sırayla dinliyorum uğraşmaya gerek yok indirme derdi yok, direk 320 kbps olarak dinliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scarlett Johansson -- 28 Ocak 2015; 22:18:16 >
  • Offline dinlemek gibi bi takıntım yoksa premium almana gerek yok vence ama offline dinlerim diyorsan öyledir 0 lira verilir. Kimilerinin günlük sigara parası.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.