Şimdi Ara

Microsoft'tan (Xbox One) heyecan verici duyurular (21.01.2015 Saat: 19:00) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
10
Favori
16.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

quote:

Ps4 yaninda dusuk bu rakam. 1080 p > 900 olarak geldigi icin oyunlar genel olarak. Birde 60 fps 30 fps farki olan ounlarda var. Hani diyorum 1080 p sabit goruruz artik.

Önce yazdıklarını göZünle oku...

1080p oyun yok yazdın, sana bir sürü 1080p oyun olduğunu gösterdim.

Mastürbasyonunu git tuvalette yap, burada değil...

Xbone fanlarina bayiliyorum. Hemen gaza geliyorlar. Dalga gecme, kafa bulna terimlerininde anlamini ogrenebilseler keske. Ben yinede iddaliyim. 1080 p oyun artik gelecek xbox one a. 10 yillik full hd tv ler artik bir ise yarayabilecek sonunda.

1080p konusunda haklısında. ps4 de çok kullanışsız alet be abi. psn berbat .gamepad berbat, arayüz berbat, kalitesiz online oyuncular vs bedava versen kullanmam. ps4 ümde vardı sattım. fanboy değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: Jude Law

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

quote:

Ps4 yaninda dusuk bu rakam. 1080 p > 900 olarak geldigi icin oyunlar genel olarak. Birde 60 fps 30 fps farki olan ounlarda var. Hani diyorum 1080 p sabit goruruz artik.

Önce yazdıklarını göZünle oku...

1080p oyun yok yazdın, sana bir sürü 1080p oyun olduğunu gösterdim.

Mastürbasyonunu git tuvalette yap, burada değil...

Xbone fanlarina bayiliyorum. Hemen gaza geliyorlar. Dalga gecme, kafa bulna terimlerininde anlamini ogrenebilseler keske. Ben yinede iddaliyim. 1080 p oyun artik gelecek xbox one a. 10 yillik full hd tv ler artik bir ise yarayabilecek sonunda.

1080p konusunda haklısında. ps4 de çok kullanışsız alet be abi. psn berbat .gamepad berbat, arayüz berbat, kalitesiz online oyuncular vs bedava versen kullanmam. ps4 ümde vardı sattım. fanboy değilim

Xbox live yaninda evet psn kesinlikle kötü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Halo MCC nin en azından şuan PC kullanıcılarına sunulması bence kabul edilebilir bir hareket olmaz. Yapılıcağını da düşünmüyorum açıkcası. Henüz senesi gelmedi oyunun. Çok büyük tepki alır. Tam konsol iyiye gitmeye başladı derken konsolun yaptığı yükselişe darbe vurmak olur Halo MCC yi PCye getirmek.
  • Tom Warren makalesini yayınlamış,

http://www.theverge.com/2015/1/20/7852969/microsoft-windows-10-event-preview

• Quantum break için daha çok detay.Forza 6,tomb raider oynanış videoları,xbox one için dx 12.Bence yoğunluk bunlar üzerine olabilir.
  • Microsoft,21 Ocak'dan sonra "geliştiricilerle" Xbox'daki Windows 10 hakkında toplantılar duzenleyecek.

"Yarın duzenlenecek olan Windows 10/Xbox etkinliğini butun oyuncular izlemeli,çok ilginç olacak!"

Gorduklerim karşısında gerçekten şok oldum(pozitif açıdan),çok beğendim.

Eski havalarını yakalamış gibi görünüyorlar.

Kevin Dent/(video games exec),twitter uzerinden/20 Ocak

• Herkes çok heyecanlı bende ciddi derecede merak ediyorum bakalım ne süprizler bekliyor bizleri..
  • Source kullanıcısına yanıt
    hocam bunu nerden izleyebiliriz
  • Linki ilk sayfaya koymuştum ama görmemişsiniz sanırım

http://news.microsoft.com/windows10story/
  • Source kullanıcısına yanıt
    pardon hocam görmemişim
  • Eger Microsoft PC'ye Halo MCC getirirse ki boyle bir ihtimal azimsanmayacak kadar var buna emin olun; Xbox One platformuna 1 degil 2 degil 3 tane bomba sey gostermeli ki en az Xbox One grafigini yukseltmeye basarili olsun ve Xbox fanlarinin bu olayi buyutmesine firsat bile vermesin.

Sonucta Microsoft yarin PC'ye Halo MCC'yi cikarsa 10 tane fazla Xbox One satsa yine kar olacaktir onlar icin. Sonucta yeni Halo oyunu yine Xbox One konsoluna ozel olacak. Hee yillarca bekleyen PC oyunculari olacaksa ne ala... Halo MCC Xbox One konsoluna cikmis ve hatta gectigimiz nesillerde bile Xbox konsollarinda oynanmis oyunlardir; PC'ye cikarsa da Xbox adina bir kayip olarak bakilamaz. Seriye yeni fan kitlesi getirecektir ve bu da Xbox adina olumlu yansiyacaktir suphesiz.

Icimizde Halo fani arkadaslardan hangisi cikip Microsoft'un gercekten yillar sonra PC platformuna sundugu Halo yuzunden Xbox platformunu ardinda birakabilir ki? 1 yildan da kisa sure icinde buyuk ihtimal yeni Halo oyunu gelecek zaten.

Ayrica kesinlikle Lumia konusunda ciddi seyler gostermeli. Piyasaya rekabet lazim. Elimiz iOS kullanmaya mahkum suan.

• Siriye rakip olarak gelecek olan Cortana asistan xbox one için tanıtılmadıysa tanıtılabilir belki. Hoş bir özellik olur.
  • Oyundan çok uygulamalarla ilgili açıklamalar gelecek diye düşünüyorum ama inşallah ben yanılırım. Bir iki tane yeni sağlam ex duyursalar bomba olur.
  • Lumia kullanıyorum haberleri bekliyorum

• GTX Titan Z li XO duyurulabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

GTX Titan Z li XO duyurulabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir surpriz yapip Left4Dead 3'u duyursalar keske Pc ve Xbox One platformlari icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Bir surpriz yapip Left4Dead 3'u duyursalar keske Pc ve Xbox One platformlari icin.

Valve in oyunu lfd vee valve in 3 takintisi var o yuzden dusuk ihtimal derim.

• "3 takintisi" yerinde bir soylem olmus

• Oyun duyurusu gelmeyecek arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.