Şimdi Ara

Microsoft'tan (Xbox One) heyecan verici duyurular (21.01.2015 Saat: 19:00) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
10
Favori
16.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox aldıran iki oyun var : 1 . Halo Serisi 2. Forza Serisi

Eğer HALO da PC ye gelecekse, XBOX ölü bir konsol haline gelecektir.

Microsoft'un kendi ayağına sıkacağını hiç sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LithuaN -- 20 Ocak 2015; 13:13:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LithuaN

Xbox aldıran iki oyun var : 1 . Halo Serisi 2. Forza Serisi

Eğer HALO da PC ye gelecekse, XBOX ölü bir konsol haline gelecektir.

Microsotf'un kendi ayağına sıkacağını hiç sanmıyorum.

Halolar eskidi de verebilir ama genede hos karsilanmaz konsol sahipleri tarafinda karsiliginda xbox one a guzel seylet duyurmalari lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 20 Ocak 2015; 13:11:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O yuzden yenisi duyurulsun istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft yazılımdan kazanıyor her türlü.

Konsol satışlarına etkisi olmaz.Ryse da pcye çıktı,dead rising 3 de pc ye çıktı.ama xb1 11+ m satmayı başardı.

• Halo mcc pc ye gelmemeli. Her çıkarılan exc.oyunu pc ye getirmek nedir

• -Dx 12 xbox one uzerinde tanitimi yapilir.
    -PSNow rakip olarak xbox ex windows 10 ve xbox one uzerinden oynanmasina izin verilen bir sistem tanitilir.
    -Windows Ex yeni oyunlar tanitilir.
    -Tek store olayi detaylandirilir..

• HALO'nun PC'ye gelmesi XBOX adına iyi olmaz ancak kendi adıma çok güzel olur.
  • doğru düzgün 1-2 yeni ex olsa fena olmaz. konsolun en büyük eksikliği bana göre. geow falan beni heycanlandırmıyor . yeni bi kan lazım. güzel bi dövüş oyunu olabilir mesela
  • Genelde boyle seyleri Sony yapardi ve sonrasin da ise sacsaman alakasiz hayal kirikligi bir seyler cikardi. Sahsen ben beklentimi yuksek tutmak istemiyorum ama bir taraftan da yanilmayi tabii ki diliyorum.
  • bişi olacağı yok. belki bi forza 6 videosu gösterirler o kadar. xbox ile ilgili olan kısmının gerisi win10-xbox entegrasyonu üzerinedir...

vista ile beraber halo 2 gelmişti win10 ile mcc kesin gelir pcye
  • forza6 qb gamepaly
  • Windows 10 üstünden Xbox 360 ve one oyunlarını bulut sisteminden oynatma gibi birşey olabilir.

• Horizon 2 PC'ye gelsin, Horizon 3 çıksın.
  • Telefonu Xbox One ekranı yapsın, benim gibi kaç yıllık androidciyi anında lumiacı yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Nihayet 1080 p oyunlar artik xbox one a gelebilir.

Saysana kaç tane 1080p var, tabi sayı saymasını bilebiliyorsan...

http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates
  • quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

quote:

Nihayet 1080 p oyunlar artik xbox one a gelebilir.

Saysana kaç tane 1080p var, tabi sayı saymasını bilebiliyorsan...

http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates

Ps4 yaninda dusuk bu rakam. 1080 p > 900 olarak geldigi icin oyunlar genel olarak. Birde 60 fps 30 fps farki olan ounlarda var. Hani diyorum 1080 p sabit goruruz artik.

• quote:

Ps4 yaninda dusuk bu rakam. 1080 p > 900 olarak geldigi icin oyunlar genel olarak. Birde 60 fps 30 fps farki olan ounlarda var. Hani diyorum 1080 p sabit goruruz artik.

Önce yazdıklarını göZünle oku...

1080p oyun yok yazdın, sana bir sürü 1080p oyun olduğunu gösterdim.

Mastürbasyonunu git tuvalette yap, burada değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

quote:

Önce yazdıklarını göZünle oku...

1080p oyun yok yazdın, sana bir sürü 1080p oyun olduğunu gösterdim.

Mastürbasyonunu git tuvalette yap, burada değil...

Xbone fanlarina bayiliyorum. Hemen gaza geliyorlar. Dalga gecme, kafa bulna terimlerininde anlamini ogrenebilseler keske. Ben yinede iddaliyim. 1080 p oyun artik gelecek xbox one a. 10 yillik full hd tv ler artik bir ise yarayabilecek sonunda.

• quote:

Xbone fanlarina bayiliyorum. Hemen gaza geliyorlar. Dalga gecme, kafa bulna terimlerininde anlamini ogrenebilseler keske. Ben yinede iddaliyim. 1080 p oyun artik gelecek xbox one a. 10 yillik full hd tv ler artik bir ise yarayabilecek sonunda.

Ben seni sadece sayı sayamıyor sanıyordum ama senin okuman da yokmuş
  • Microsft Phone ile alakalı bir yeniliktir. Pazara giremedikleri / dışında kaldıkları için yeni bir arayışta oldukları kesin. Microsft Lumia pek bir varlık gösteremedi.

-

Belki yeni dashboard duyurulur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.