Şimdi Ara

[Deleted] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.139
Cevap
83
Favori
96.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben daha once kart olusturmustum az once deneme amacli alisveris yaptim para falan yuklenmedi ne zaman yuklenecek acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartı tanımladım. hesaba 10TL attım. hepsiburada dan alışveriş yapıcam kabul etmiyor kartı, anlamadım.. Alışveriş yapan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejavu_2001 -- 14 Ocak 2015; 1:47:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

"Paramara içerisinden kendine yeni bir sanal İninal Kart oluştur." cümlesi kritik. Şimdi hesap oluşturup normal ininal'ı ekleriz, tc kimlik bir daha kullanılmaz. Bekleyelim biraz.

Benim uygulama yüklü ve içinde inninal kartım ekli , uygulama içinden sanal kart oluştur dedim sadece eposta istedi ve sanal kartım oluştu , şimdi bu sanal karta 5 lira para yükle diyor , desteğe mesaj attım daha önce kart ekleyenler yeni sanal kart açıp faydalanabiliyor mu diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miranda Kerr -- 14 Ocak 2015; 2:23:16 >
  • Peki bu sanal kart nerelerde kullanilabiliyor

• En az 10 tl yukleniyor dedi ing hesabimdan 10 tl yukledim sanal ininal markafoni kartimda 10 tl var simdi nasil alicaz puani arkadaslar, nerede gecer bu kart 10 lirayi ic etmesin ing

• quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

"Paramara içerisinden kendine yeni bir sanal İninal Kart oluştur." cümlesi kritik. Şimdi hesap oluşturup normal ininal'ı ekleriz, tc kimlik bir daha kullanılmaz. Bekleyelim biraz.

Benim uygulama yüklü ve içinde inninal kartım ekli , uygulama içinden sanal kart oluştur dedim sadece eposta istedi ve sanal kartım oluştu , şimdi bu sanal karta 5 lira para yükle diyor , desteğe mesaj attım daha önce kart ekleyenler yeni sanal kart açıp faydalanabiliyor mu diye

Beninde durum sizinkiyle aynı, size gelecek cevabı merak ediyorum eğer oluyorsa yararlanalım. Haber verirsen sevinirim. Teşekkürler.

• kart gelecek mi yoksa sanal kart mı oluyor nasıl olacak bu işler
  • B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    Hocam ininal face üzerinden dönüş yaptı şuan öyle bir uygulamamız bulunmamaktadır dedi , bende linki attım bilgilensin adamlar yazık yav
    https://www.ingbank.com.tr/tr/ingbank/7-24-bankacilik/mobil-bankacilik/paramara
    http://www.joygame.com/joygame-haberleri/paramara-ve-ininal-kazandiriyor-74692

edit : ing banka mesaj yolladım onların dönüşünü bekliyorum bilgilendiririm sizide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miranda Kerr -- 14 Ocak 2015; 3:52:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

Hocam ininal face üzerinden dönüş yaptı şuan öyle bir uygulamamız bulunmamaktadır dedi , bende linki attım bilgilensin adamlar yazık yav
    https://www.ingbank.com.tr/tr/ingbank/7-24-bankacilik/mobil-bankacilik/paramara
    http://www.joygame.com/joygame-haberleri/paramara-ve-ininal-kazandiriyor-74692

edit : ing banka mesaj yolladım onların dönüşünü bekliyorum bilgilendiririm sizide

Desene adamlar yaptıkları kampanyadan habersizler :) bunlardan birşey çıkmaz gibi görünüyor ama neyse yine şansımızı deneyelim.

• Takipteyiz bakalim. Olay biraz daha netlik kazanana kadar bulasmamak gerek. Gerci kampanya 10 gun sonra bitiyor. Neydi bu derken bitirecekler adamlar olayi.

• kart oluşturduktan sonra, hesaba sanal kredi kartımı ekleyip oluşturduğum innial karta 10 tl yükledim, hemen 1 tl ücret kesmiş. 9 tl olarak görünüyor. harcama yapmak istedim 3d secure ile ama hata veriyor alışveriş yapamadım. nerde kullanacağız bunu?

• Takip. 30 tl 30 tl dir :)

• uygulamayı indirip innial kart yarattım sonrasında para yükleyip joygameden'den 1 tl'lik alışveriş yaptık haydi hayırlısı
    NOT:hepsiburada kabul etmedi maalesef
  • Kartı oluşturduktan sonra nasıl aktifleştireceğiz mail adresine bir şey gelmiyor ama.
  • paramara üzerinde kartı seçip aktifleştiriliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulvi1976

paramara üzerinde kartı seçip aktifleştiriliyor

Kart aktif gözüküyor ama para yüklemek istediğimde kartı aktifleştirin diye uyarı veriyor markafoni olarak oluşturdum ondan olabilirmi acaba
  • kartı aktifleştiremedim, üstünetıkla yeter diyor ama olmadı bir türlü
  • olabiliri ben site üzerinden innial kart oluşturdum herşey kolayca haloldu.
  • bir de şu enpara sanalkart çıkarsa hiç bu ing ininal vs bulaşmaya gerek kalmayacak. enpara duy sesimizi sanal kart istiyoruz.

• para yükle dediğimizde kart aktifleştir diyor varmı çözümünü bulan
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.