Şimdi Ara

Forza Motorsport 6 (Yeni Nesil, En Kapsamlı Yarış Simülasyonu - ANA KONU) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.295
Cevap
24
Favori
61.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece forzada degil panpa istanbul parkta da yaptim sovumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi ne 4k si ucmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Ustat Assetto Corsa'da duyuruldu, konusu sana yakisir

Eyvallah

Şehir disindayim bu aralar pek bakamiyorum ama konular E3 sonrası güncellenecek özellikle bu konu

hergun girip bakiyorum valla konuya :) su oyun ciksin varya gece gunduz oynayacagim..project cars kumdan kale yapsin ancak gamepad le hicbir keyfi yok,adamlar forza 5 te gamepade koca arabanin aerodinamigini aks lara varana kadar yapiyor ama project carsda gamepad ile maket suruyosun adeta..

Forza 6'da beklentiler büyük Forza 5, Xbox One'nin çıkış oyunu olduğu için aceleye geldiğini düşünüyorum ama Forza 6 efsane olacak inşallah

• FM5 de ne kadar başarılı olamasamda oynaması çok zevkli. FM6 yı da büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Ustat Assetto Corsa'da duyuruldu, konusu sana yakisir

Eyvallah

Şehir disindayim bu aralar pek bakamiyorum ama konular E3 sonrası güncellenecek özellikle bu konu

hergun girip bakiyorum valla konuya :) su oyun ciksin varya gece gunduz oynayacagim..project cars kumdan kale yapsin ancak gamepad le hicbir keyfi yok,adamlar forza 5 te gamepade koca arabanin aerodinamigini aks lara varana kadar yapiyor ama project carsda gamepad ile maket suruyosun adeta..

Forza 6'da beklentiler büyük Forza 5, Xbox One'nin çıkış oyunu olduğu için aceleye geldiğini düşünüyorum ama Forza 6 efsane olacak inşallah

valla abi project carsi gordukten sonra bole cikis oyununa aceleye gelmis oyuna can kurban..bugun gene forza 5 oynadim oyun bu iste diyosun..forza 6 dan tek beklentim AA eklesinler yeter abi..hava sartlari olabilir ama gece gunduz dongusune hic gerek yok bence..

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Su formula yarisinin rovansini yeni oyunda yapalim , son anda yenildim kabuslarima giriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: highmetin

Su formula yarisinin rovansini yeni oyunda yapalim , son anda yenildim kabuslarima giriyor

ahahaha metin ne yaristi bee :)) yapalim yapalim biraz dagildik ama forza 6 da toplanalim tekrar..hatta denk gelirsek forza 5 tede yarisiriz :)

Ben 6 nın çıkışı yakınlaşıyor diye 5 i sildim ya :)) Hiç göremiyorum abi seni sürekli offline sın ps4 te daha çok vakit geçiriyorsun sanırım :))
    Gece gündüz döngüsü tam bir saçmalık. Ama yağmurlu havada yarışmak paha biçilemez. Tabi arabanın arkası devamlı kaymıyorsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: highmetin

Ben 6 nın çıkışı yakınlaşıyor diye 5 i sildim ya :)) Hiç göremiyorum abi seni sürekli offline sın ps4 te daha çok vakit geçiriyorsun sanırım :))

evet ps4 daha cok vakit geciriyorum,arada forza icin aciyorum makinayi kardesim :) tamam forza 6 da kismet olursa sen ben kaan abi falan gene toplasiriz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Gece gündüz döngüsü tam bir saçmalık. Ama yağmurlu havada yarışmak paha biçilemez. Tabi arabanın arkası devamlı kaymıyorsa.

aynen..gece yarislarindan nefret ediyorum..ne dogru duzgun yolunu gorebiliyorsun ne dogru duzgun hizli gidebiliyorsun..gun batimi,aksam ustu yagisli hava tamam onlarda sikinti yok ama geceye hic gerek yok :)

Aynen. Gerçek hayatta da gece araç kullanmayı hiç sevmiyorum.

Neyse böyle düşünen tek ben değilmişim :)
  • Forza 6 nın çıkış tarihi ekim ayıysa xbox için dx12-win10 en geç ağustos-eylül gibi gelir kanımca.Sabırsızlıkla bekliyorum oyunu.Kapalı alandaki yarışları sevmezdim ama forza oynadıktan sonra müptelası oldum
  • Forza serisinin sadece tek bir eksiği var; Anti-aliasing DX12 bu yönde pozitif bir etki yaratır mı bilmiyorum ama...gece yarışına falan da gerek yok, yağmur ve AA gelsin yeter
  • Resmi Xbox.Japonya sitesinden;

1080P çözünürlükte 60 fps,gece yarışları,yağmur,450den fazla araç,3d puddles(?),26dan fazla pist,24 kişilik online yarışlar,split screen...Hepsi ForzaTech'in gücüyle!..

Forza Motorsport 6 (Yeni Nesil, En Kapsamlı Yarış Simülasyonu - ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Maximus is BACK -- 6 Haziran 2015; 21:26:53 >

• arac sayisi ve pist artsin fm3 deki cesitlilik geri donsun.

• Anam bu haber gerçekse muhteşem..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oo yeahhh
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.