Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maradona diyorlar ama gelirse max price direk peleden cok daha fazla tercih edilecegi kesin bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet xbox alsın diye yıllardır legend çıkartıp duruyorlar. halbuki çok saçma oyunun gerçekciliğini bozar legend neymiş, 70 yaşında forvette pele.

edit : düşündümde bergkamp arkasında nedved fena olmazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 6 Şubat 2015; 18:21:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asr98

50-80k arası kadro önerisi alabilir miyim

platform,istediğin lig-ülke,iyi oynadığın taktik?

@Asr98
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr_emirhan

Beyler kadro ve taktik nasıl ?
     FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

352 bence iyi değil ama bu kadro için pogba çok alakasız olmuş chem çok düşük yerine ramires al daha iyi cdm olur

verthongen ağır kalır yerine koscielny yada cahill alırsın

@tr_emirhan

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Xbox da efsaneler arasında maradona neden bulunmuyor acaba

Buyuk ihtimal anlasamamistir fifayla..Zidane Davids falanda yok malesef

• http://www.futhead.com/15/squads/21342065/

Arkadaşlar bu da benim takımım fakat lw olarak kimi alsam bilmiyorum schurrle yakında alexisi alacağım lw olarak onu mu koysam diye düşünüyorum. Başka önerisi olan varsa duymak isterim?
  • Böyle insanlar bu tarz işlere birazda prestij gözüyle bakmalı bence,sonuçta efsaneler arasında geçmek vesaire hoş işler bu oyuncular maddiyat değilde bu durumu ön plana alsa keşke,zidane de harika olrdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-5-2 mi 3-4-1-2 mi ayrica kadro kurmak icin en uygun zamani biri soyleyebilir mi bu haftasonu sanki uygun gibi duruyor packlerden dolayi ne dusunuyorsunuz ?

• 6 tane TOTY oyuncusu olup seni yenenler zengin bebesi mi oluyor yani ?
    Güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

quote:

Orijinalden alıntı: Sertacozturkcan

Sif alexisi 2.1 mden koyacagina 1.1 den koydum bu telefondan daha ticaret yapmam

Gectıgımız sene ıf neymarı cepten 2.1m yerın 2100 coın'e koymustum:/ cok ıyı bılırım..Gecmıs olsun:(

Robbeni 108.000 den koydum 109.000 buy now bende bu sene sorma :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e2pixels -- 6 Şubat 2015; 19:05:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

6 tane TOTY oyuncusu olup seni yenenler zengin bebesi mi oluyor yani ?
    Güzelmiş

Evet aynen oyle oluyor.

Oynamayi bilmeyen, tak diye parayla coins alanlar aynen oyle zengin bebesi oluyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: e2pixels

quote:

quote:

Sif alexisi 2.1 mden koyacagina 1.1 den koydum bu telefondan daha ticaret yapmam

Gectıgımız sene ıf neymarı cepten 2.1m yerın 2100 coın'e koymustum:/ cok ıyı bılırım..Gecmıs olsun:(

Robbeni 108.000 den koydum 109000 buy now bende bu sene sorma :(

Gecmis olsun hocam, uzulmeye degmez. Sonucta cok basit bir oyun bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: e2pixels

quote:

quote:

Robbeni 108.000 den koydum 109000 buy now bende bu sene sorma :(

Herkes yapıyor bak moral bozma :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 6 Şubat 2015; 19:05:59 >

• erenmemo kullanıcısına yanıt
    cm ye ramires ve fernandinho

lb filipe luis

cb koscielny koyabilirsin

benim kadrom bu şekildehttp://www.futhead.com/15/squads/21346553/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogunahmet -- 6 Şubat 2015; 19:07:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

6 tane TOTY oyuncusu olup seni yenenler zengin bebesi mi oluyor yani ?
    Güzelmiş

Evet aynen oyle oluyor.

Oynamayi bilmeyen, tak diye parayla coins alanlar aynen oyle zengin bebesi oluyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkGathering

3-5-2 mi 3-4-1-2 mi ayrica kadro kurmak icin en uygun zamani biri soyleyebilir mi bu haftasonu sanki uygun gibi duruyor packlerden dolayi ne dusunuyorsunuz ?

help pls

• 15K packs & Web App Daily Gifts are here all weekend for #FUTUnited! hadi hayirli olsun piyasa düşebilir
  • ogunahmet kullanıcısına yanıt
    o zaman bir ust mesajimdaki 2.sorumun cevabini verdiniz niceeee :)

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Aynen oyundaki futbolcular acisindan amac o demekki Zidane Maradonanin falan prestije ihtiyaci yok kendilerini oyle gormuyolar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Daha demin zengin bebesi geldi karsima. 6 tane TOTY oyuncu oynatiyordu. 2-1 yendi beni.

Anlamadigim konu, oyuna zaten para vermissin. Birde niye coins'e para veriyorsun? Boyle kendi emegiyle bir yerlere gelemeyip, hemen coins alanlardan nefret ediyorum.

Bunuda gectim; bu oyunu PS3'te milyonlarca kisi oynuyor degil mi? Esit kadroya sahip oyuncular mac yapsa ne guzel olur. EA'nin buna cozum bulmasi lazim.

Ben el emegi goz nuru 100K lık kadrom ile mac yaparken, herifin teki 300 liraya 15.000K coins almis ve emegin "e" si yok. Nerede burda adalet? Seneye FIFA alirsam Allah belami versin.

DÜZENLEME: Eksileyenler adam gibi alintilayarak cevap yazsinlar. Eksi tusuna basmakla olmaz bu isler.

ps 3 de tek derdin o olsun kardeş ya.

pc dekiler napsın ? coinsi ayrı dert hilecisi ayrı dert momentumu ayrı dert autobuyer ayrı dert.

ama oynuyor insanlar coinsede para veriyor işte.

parası olan verir yani ben neden coins aldı diye kızmam alan kişinin suçu yok burda. yasak demelerine rağmen coins alımını durdurmayan ea firmasında suç.

dün oyunun hilesini paylaştı adamın biri ve demesine göre 5 aydır varmış yani oyun çıktıgından beri. pc de bakıyorum maç başı en çok para kazananlara 16 milyon coinsden fazla kazanan adam var. arada takım ismi safafaadf olanlarda var.

ben pes 13 den sonra hiç pes oynamadım. fifacılar hep dalga geçerdi pesde adamı alıyon koşuyon havadan ara pası atmaktan başka bir şey yapmıyon diye.

asıl fifa 15 de bunlardan başka bir halt yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walfrog -- 6 Şubat 2015; 19:23:12 >

• 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.