Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.976
Cevap
226
Favori
1.188.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar bu promo packlerin özelliği ne ya merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Arkadaşlar fifa 14 ünde oyuncu verebilecek olan? Biraz onunla oynuyayim, biliyorsunuz 14'de çoğu kişiye ronaldo felan vermişimdir.

+1
  • Pc hilcei dolu yaa

• Bu sif sanchez upgrade alinca 89 olcak dribling 92 olabilir pace 92 olur sut ta 90 veya 91 olcak bilenlerde benim dusuncemi teyit edecekmi bilmiyorum ama resmen bpl nin ronaldosu olabilir ben fiyatinin en az 4 5 milyon olmasini bekliyorum sizce ??

• Bellerin bugün muhteşem bir maç çıkardı çok güzel bir de gol attı if kartı gelir.

http://www.futhead.com/15/players/25029/hector-bellerin/
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenmemo

Mesut 1 gol 1 asist giroud da öyle acaba gelir mi bir if?

izledim maçı. son golü attıktan sonra Bellerin diyorum. sürekli bindirdi çok etkili oldu. aston villa nın gelmeye mecali olmasa da sonuçta gol yemedi arsenal, güzel de 1 gol attı. mesut bir ihtimal çünkü if olacak (1 gol, 1 asist). ama cazorla (1 gol 2 asist olmaz zaten sif olmuş durumda), giroud (1 gol, 1 asist o da if olmuştu) olmaz. ayrıca mesut if olursa sol kanat olarak olacak. o da hiç değerli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuchiki5 -- 1 Şubat 2015; 17:29:36 >
  • quaglierella da hat-trick yapmış. o da if olur.
  • Bi mac yaptim simdi 6 top direkten dondu 3 1 yenildim bu nasil bi oyun yaa beyler coins filan almayin bence birakin oylesine oynayin bu oyunu bosuna kimse para harcamasın bence

• hocam speedtestte ingiltere ortalama kaç çıkıyor,bende 90 civarı,gene saçma sapan maçlar kaybettim 2. lige düştüm,her maç ya penaltı ya da kornerden kafa golü yiyorum,bağlantıdan olduğu çok belli adama kaymıyorum bana takılıp düşüyo,kornerlerdede boş değil defans adamıyla yükselip kafa vuruyo,sinirlendim arabın tekine osmanlıdan girdim kral abdullahtan çıktım bugün,arapların bağlantısı bile bizden iyi kafayı yememek elde değil.

bi almanlarla ve hollandalılarla yaptığım maçlarda sıkıntı olmuyor...

ha bide size bağlantınızı etkileyecek yabancı forumlardan öğrendiğim bazı yöntemleri açıklayayayım:

-öncelikle dememe gerek yok ama portlarınızın açık olduğundan emin olun,hatta portla uğraşmayın direk dmz den işinizi halledin ve wireless bağlanmayın.

-modem ayarlarından upnp yi kapatın

-gene modem ayarlarından kul adı şifre yazdğınız yerde ya da nat ayarlarında da olabilir NAPT yerine FULLCONE NAT seçili olsun.

bu ayarları değiştirince bende ciddi derecede farketti,daha önce 3. ligden yukarısına çıkamıyoken şimdi 1-2 arasında gidip geliyorum

birde 8mbitten 16 mbite geçince bende iyileşme oldu,enazından donma takılma çok daha az olmaya başladı.8 mbitseniz 16 ya geçin.

sonra bana gelip teşekkür edin

• beyler uzun zamandır foruma girmiyorum,birileri yazdıysa kusura bakmasn.kimlere update gelme ihtimali var sizce?geçen sene genelde 2ov artanlara gelmişti mesela
    (sanchez-costa gelir mi?)

• quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Beyler kaleciye cok para vermek mantikli mi? (120-130K)

Hic mantikli degil..kaleciler maalesef figuran gorevi goruyor bu oyunda.. Ben courtouis almistim baktim ki 1000 coinslik kalecinin yedigi gollerin daha beterini yiyor hemen sattim..

Tamam sagolun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • timm_tgb kullanıcısına yanıt
    sanchez lacazette ve griezmann bunlar kesin gibi
  • 2300'e aldığım Leite olmuş 23000

• quote:

Orijinalden alıntı: kelli felli

hocam speedtestte ingiltere ortalama kaç çıkıyor,bende 90 civarı,gene saçma sapan maçlar kaybettim 2. lige düştüm,her maç ya penaltı ya da kornerden kafa golü yiyorum,bağlantıdan olduğu çok belli adama kaymıyorum bana takılıp düşüyo,kornerlerdede boş değil defans adamıyla yükselip kafa vuruyo,sinirlendim arabın tekine osmanlıdan girdim kral abdullahtan çıktım bugün,arapların bağlantısı bile bizden iyi kafayı yememek elde değil.

bi almanlarla ve hollandalılarla yaptığım maçlarda sıkıntı olmuyor...

ha bide size bağlantınızı etkileyecek yabancı forumlardan öğrendiğim bazı yöntemleri açıklayayayım:

-öncelikle dememe gerek yok ama portlarınızın açık olduğundan emin olun,hatta portla uğraşmayın direk dmz den işinizi halledin ve wireless bağlanmayın.

-modem ayarlarından upnp yi kapatın

-gene modem ayarlarından kul adı şifre yazdğınız yerde ya da nat ayarlarında da olabilir NAPT yerine FULLCONE NAT seçili olsun.

bu ayarları değiştirince bende ciddi derecede farketti,daha önce 3. ligden yukarısına çıkamıyoken şimdi 1-2 arasında gidip geliyorum

birde 8mbitten 16 mbite geçince bende iyileşme oldu,enazından donma takılma çok daha az olmaya başladı.8 mbitseniz 16 ya geçin.

sonra bana gelip teşekkür edin

Kardesim onlarin hepsini yaptim zaten o sekilde buraz adam akilli oynayabiliyorum bugün div 1 title aldim bitane daha hayret ediyorum ilk deda bir pazar gunu hat böyle iyi oldu iyi dedigimde tabi.kötünün iyisi artik sallamiyorum zaten pace takimlari fut ta almis basini gidiyor yeniyorum onlari ama bazen cok zorlanıyorum bende 2 kaliteli 2 de pace takimi kurdum canim hangisino isterse onla oynayip zaman.geçiriyorum zaten EA mahvetmis oyunu coins filanda almıyorum böyle yani

• quote:

Orijinalden alıntı: xX-PSYCHOTIC-TR

2300'e aldığım Leite olmuş 23000

Palmeirasa geri döndü dünde bir gol attı 1 tane daha atsaydı yatırım yapacaktım ama atamadan çıktı
  • kelli felli kullanıcısına yanıt
    hocam 16ya bende geçtim ta önceden ama geçsen nolcak akk yüzünden 50 gb sonra hız gene 3mbit lanet olsun varya ttnetin sınırsız finernetinde bile akk aşılınca 3mbite düşüyo fibernetin bile bir anlamı yok ttnette
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    eyw hocam,bide bu piyasaya nolmuş
    toty haftası 250k dan aldığm agüero neymar hazard şimdi 650-700k.toty öncesi bunların piyasası 300düde o hafta düştüler 50k diye almıştım ama bu nedir şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

Palmeirasa geri döndü dünde bir gol attı 1 tane daha atsaydı yatırım yapacaktım ama atamadan çıktı

İyiymiş :) anlık yükselişmi acaba? Belki daha da değerlenir bu kart

• St patrick's day turnuvası oyunun en keyifli zamanlarından biri oluyor benim için. Hem coins kazanmak için hem de maç anlamında çok güzel geçiyor. Herkes İrlanda'lı ve Kuzey İrlanda'lı oyuncu oynattığı için kadrolar hemen hemen denk olur ve buda çok kaliteli maçları beraberinde getirir. Ayrıca genelde daha yavaş ve mütevazi oyuncular kullanıldığı için ekmeğinizi taştan çıkardığınız, ince eleyip sık dokuduğunuz, çok koordine olduğunuz maçlar oynar, goller atarsınız.

Oyuncu depolamak isteyenler şimdiden Shane Long, Mcgeady, Coleman, O'Shea, Treacy, Given gibi oyuncuları depolayabilirler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

İyiymiş :) anlık yükselişmi acaba? Belki daha da değerlenir bu kart

Değerlenir çünkü palmerias oyunda yok kartı çıkmaz.Ben dün anlık 15 den alıp 25 den baya sattım gece sonra bıraktım.Yalnız bazen de kiralık diye gittiği takım oyunda yoksa kartını çıkartmaya devam ediyorlar ama muhtemelen çıkmayacak ve değerlenecek.

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.