Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mnk9624

Lavezziler elimizde fena patladı nerden çıktı bilmiyorum bu lavezzi muhabbeti forumda gördüm hilecinin tekinin lafına gittik suç bende tabi.

Kendi zekanız yok ya millete suç atarsınız
    Bie lafa bakıp Almasaydın sende
  • Messi chelseadeymis 100 tane topladim bbvadakinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben futbolcu yerine kart ticareti yapıyorum en risksiz olanı. Çünkü futbolcu 20-30 kere el değiştirip piyasa oluşturuluyor. Ama kart bir kez kullanabiliniyor.
    O yüzden değerli kartlar piyasada en fazla 250-300 tane oluyor ve her zaman kar getiriyor.
  • hocam bende lavezzi alanlardanım ama yapacak birşey yok aldığım fiyata satıp ne kar ne zarar ettim ucuz yırttık :/
  • İrlandalı'dır, ileride lazım olur diye transfer listte tutuyordum. Öylesine satışa koymuştum şu fiyata satılmış.

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

Şimdi bu salak EA bana coins aldı diye uyarı verirse hiç şaşırmam. Alan kişi de hangi kafayla aldı bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 1 Şubat 2015; 15:37:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

Lavezziler elimizde fena patladı nerden çıktı bilmiyorum bu lavezzi muhabbeti forumda gördüm hilecinin tekinin lafına gittik suç bende tabi.

iyide adam ille alinmi dedi millet soruyor trading icin hangi oyuncuyu aliyim diye adamlarda bunu alin diyor madem boyle pisman olcaksiniz baskasinin dedigine bakmaycaksin kendin kafana gore takilcaksin baskasini suclamak olmaz dogru degil
  • atacani kullanıcısına yanıt
    güldürdünüz :D
  • ne yönden lazım olabilir ki hocam :)
  • Benim mesajımın son cümlesinde ne yazdığını okudunuz mu? Ne yazıyor orada bir daha yazayım "suç bende tabi" yazıyor isterseniz bakıp karşılaştırın ne adamlarsınız arkadaş..

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkGathering

ne yönden lazım olabilir ki hocam :)

(Görsel FIFA 14'ten...)
     FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

Mart ayında mı ne St. Patrick's Day turnuvası oluyor; ödülleri gayet güzel. O hafta İrlandalı oyunculardan iyi kâr elde edersiniz. Bronz, gümüş dahil hepsini kulüpte tutun. O hafta satışa çıkarın.

Bu sene de düzenlenir sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 1 Şubat 2015; 15:54:07 >

• anladım hocam tamamdır stokluyorum :D
  • Son 10 maçtır kaybediyorum hep. Bpl, İtalya, fransa kadrolarım var. Üçüde fena değiller. Ama hangisini seçersem seçeyim bir şey farketmiyor. Oynadığım maçları izleyenler oyuna yeni başladığımı sanar. Futbolcularda mı sıkıntı, ben mi konsantre olamıyorum yoksa. Çözemedim. Karşıdaki takım kim olursa olsun her türlü benden daha iyi oynuyor. Rakibin adamları overall farketmiyor benden çok çok daha iyi pres yapıyorlar. Karşı takımın kalecisi panter, bendeki Courtois, Lloris, IF Rouffier berbatlar. Son maçta 90.dakikada Courtois inanılmaz salakça bir gol yedi, sinirden laptopu kapattım hışımla. Yeni kadro kurdum, formasyon değiştim, chem kart falan her türlü şeyde değişiklik yaptım nerdeyse ama bu yenilme serisini sonlandıramadım. Rakip sürekli pas yapıyor, adamları araya kaçıyor, neredeyse yaptığı her preste topu alıyor ama ben pas yapmaya kalkıyorum top kaptırıyorum. Karşıdaki adamlar hayvan gibi geliyor sanki benim adamların üstüne. Pas yapayım top bende kalsın bari diyorum ama benim adamlar toptan kaçıyor sanki. Karşıdaki rakip iyidir, pas yollarını kapatır, çok iyi pres yapar, bunlar olabilirde, arka arkaya bir seriye bağladı artık. Hepsi mi çok iyi karşıma gelen adamların Allah aşkına Momentum dediğiniz muhabbet için kimisi yok diyor ama ilginç bir şey olduğu belli oyunda. Yada psikolojik bir durum. Div1den div2ye düştüm. Bazen buraya yazanlar oluyordu, seri mağlubiyetlerle div 4,5e düştüm falan diyorlardı. Onları şimdi daha iyi anlıyorum. Muhtemelen devam edersem oynamaya bende düşeceğim 4,5e falan. Bu tarz durumlarda pas yapın topu tutmaya çalışan diyorlar ama benim adamlar pas yapamıyor ki, pas atıyorum karşıdaki adam benim adamdan önce ulaşıyor topa bazen. Benim adam topu alsa bile karşıdaki adamlar çok sinirliymişler gibi koşuyorlar. Topu alıyorlar kesin. Momentum denen muhabbet ya gerçekten var yada psikolojik bir durum bu

• yaklaşık 30 k harcadım aldığım oyuncular oshea , long , gibson , coleman , duffy , quinn , shannel , keane , doyle ,clarke , white , lawrance , mcgeady.

umarım iyi kar getirir hocam :)

edit : çoğunun fiyatı artıyor yavaş yavaş millet işe uyanmış 2 hafta sonra iyice artar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkGathering -- 1 Şubat 2015; 16:20:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelli felli

quote:

Orijinalden alıntı: Ozy007

quote:

Orijinalden alıntı: Drizzy.

quote:

Orijinalden alıntı: kelli felli

Bu yeni transferler ne zaman güncellenecek futta bilgisi olan var mı,doumbia stoklamaya şimdiden başladım ben.

Yalnız doumbia ve cuadradonun transfer olması hiç işime gelmiyor,rus kadrosunda hulk musa doumbia deli gibi yardırıyodum,şimdi rusyada forvet kalmadı.

italya kadrosunda da ibarbo-cuadrado-giovinco ile yardırıyodum,cuadrado gidicek ama doumbia yı giovinco yerine koyucaz artık...

yardırınca ne zevk alıyorsun acaba merak ettim, çok fazla böyle oynayan oyuncularla yapıyorumda, sürekli bi forvete top atim sonra zig zag koşup koşup gol atayım mantığı nedir bunun amacı. böyle oynayıp 5 maçın 3 ünü kazanırsın 2 sini yenilirsin oyununu geliştiremezsin, rakibini sinir edersin, kendin sinir olursun. bi türlü anlayamadım şu forvete kanat oyuncularını yada hızlı oyuncuları koyup yardıranları(!).

Ip degistirttim suan internetim biraz daha iyi valla gelen giden yardiricilari doldurup doldurup gonderiyorum 3 u yiyen kaciyor zaten :) demin didier doğan diye bi adam geldi sirf yardiriyor baska hicbirsey yok adi herif kimse karatersiz herif her attigi golü izletip duruyodu anlamiyorum böyle mallar ya türk yada misirli arap nebicim milletiz ya... Birde yardiranlara kizmiycan oyunu böyle yapanlara kizmak lazim oyunu hizlandirmak demek bu sekilde yapmak değildir Ea sag olsun pesi gecti yardirma konusunda eski fifalar biraz yavasti sadece oyunu hizlandirabilirlerdi oysa

Hocam ben ttnetteyim superonline fiber ya da uydunete geçme şansım yok bu ip değiştirme olayını ttnet yapabilir mi bir de tam olarak ne işe yarıyor nasıl yapılıyor statik ip mi almamız lazım açar mısınız?

Pinglerde ne kadar düşüş sağladı ayriyetten,benim yurtdışı pingler(avrupa) 80-90 arası ,istanbul 30 atıyor mesela çok kötü değil ama oynadığım her 5 oyundan 1 i takılmalı 2 si eh işte 2 si oynanabilir seviyede anca...

Kardesim ttnette isen sakin uydunete gecme pisman olursun ttnet ping konusunda daha iyi ben kafayi cizdim bu ping sorunundan superonline fiber olsa bende gececektim ama yok maslesef birde pingleri nasil superonline in bilmiyorum kullanan arkadaslar varsa yorum yapsinlar ayrica ip degistirmek cokta ise yaramıyor sadece şansına iyi yogunlugu az olan gelirse biraz daha hattinin degerleri iyi oluyor yani yapabilecegin cok fazla bisey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Heady.

Son 10 maçtır kaybediyorum hep. Bpl, İtalya, fransa kadrolarım var. Üçüde fena değiller. Ama hangisini seçersem seçeyim bir şey farketmiyor. Oynadığım maçları izleyenler oyuna yeni başladığımı sanar. Futbolcularda mı sıkıntı, ben mi konsantre olamıyorum yoksa. Çözemedim. Karşıdaki takım kim olursa olsun her türlü benden daha iyi oynuyor. Rakibin adamları overall farketmiyor benden çok çok daha iyi pres yapıyorlar. Karşı takımın kalecisi panter, bendeki Courtois, Lloris, IF Rouffier berbatlar. Son maçta 90.dakikada Courtois inanılmaz salakça bir gol yedi, sinirden laptopu kapattım hışımla. Yeni kadro kurdum, formasyon değiştim, chem kart falan her türlü şeyde değişiklik yaptım nerdeyse ama bu yenilme serisini sonlandıramadım. Rakip sürekli pas yapıyor, adamları araya kaçıyor, neredeyse yaptığı her preste topu alıyor ama ben pas yapmaya kalkıyorum top kaptırıyorum. Karşıdaki adamlar hayvan gibi geliyor sanki benim adamların üstüne. Pas yapayım top bende kalsın bari diyorum ama benim adamlar toptan kaçıyor sanki. Karşıdaki rakip iyidir, pas yollarını kapatır, çok iyi pres yapar, bunlar olabilirde, arka arkaya bir seriye bağladı artık. Hepsi mi çok iyi karşıma gelen adamların Allah aşkına Momentum dediğiniz muhabbet için kimisi yok diyor ama ilginç bir şey olduğu belli oyunda. Yada psikolojik bir durum. Div1den div2ye düştüm. Bazen buraya yazanlar oluyordu, seri mağlubiyetlerle div 4,5e düştüm falan diyorlardı. Onları şimdi daha iyi anlıyorum. Muhtemelen devam edersem oynamaya bende düşeceğim 4,5e falan. Bu tarz durumlarda pas yapın topu tutmaya çalışan diyorlar ama benim adamlar pas yapamıyor ki, pas atıyorum karşıdaki adam benim adamdan önce ulaşıyor topa bazen. Benim adam topu alsa bile karşıdaki adamlar çok sinirliymişler gibi koşuyorlar. Topu alıyorlar kesin. Momentum denen muhabbet ya gerçekten var yada psikolojik bir durum bu

Hem momentum yemissin hemde baglantin internet saglayicisi kaynakli olarak kotu duruma gelmis bunndan dolayi oyle oluyor ve sen.kötü sonuc aldikca takimin dahada kötüleşiyor maalesef yapcak birsey yok buna ben bir suru sey denedim yapmadigim yontem kalmadi baglanitinin iyilesmesini bekliyorum hep ve cok.konsantre oynuyorum ancak düzeliyor

• beyler ben bundan 1 ay öncesine kadar kulüpte 40 50 tane falan aynı oyuncuyu kulübe atabiliyordum şu sıralar olmuyor nedendir acaba ?
  • Arkadaşlar su araplarla oynamayin misirli bilmem al ahly filan lagli oluyor bide taclari bile.izletiyo adiler hileci olanlarida var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozy007 -- 1 Şubat 2015; 16:44:55 >
  • Mesut 1 gol 1 asist giroud da öyle acaba gelir mi bir if?
  • Selçuk şahin de dün bir gol attı if'i gelirse fifa'ya geri döneceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RingThalion

quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: RingThalion

Arkadaşlar 330k bütçeli La Liga kadrosu önerisi verebilir misiniz? Platform PC.

iyi oynadığın-istediğin taktik?

@RingThalion

4-1-2-1-2 veya 4-4-2 olabilir hocam. Genelde paslaşarak ve karşı takımın defansının arkasına adam kaçırarak oynuyorum. Duran top organizasyonlarından da bayağı gol atıyorum.

bunu kur dostum 41212

http://www.futhead.com/15/squads/20305080/

@RingThalion

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.