Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adjustik

o kadar maç yap oyuncu al sat para kas en sonunda aldığım oyuncu bugda kaldı para gitti oyuncu gelmedi neredeyse 1 gün olacak hala duruyor başına böyle birşey gelen oldumu ?

Ikinci kere case actinmi? Benim sorunu cozduklerini soylediler olmamis dosyayi tekrar actim 48 saat icinde bilgi gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iboruc

quote:

o kadar maç yap oyuncu al sat para kas en sonunda aldığım oyuncu bugda kaldı para gitti oyuncu gelmedi neredeyse 1 gün olacak hala duruyor başına böyle birşey gelen oldumu ?

Ikinci kere case actinmi? Benim sorunu cozduklerini soylediler olmamis dosyayi tekrar actim 48 saat icinde bilgi gelecek

ikincisini açmadım henüz senin oyuncudamı listede bugda kaldı
  • Aynen oyle ama alismak lazim artik sartlara

• Yeni Sayfa Hayırlı Olsun İlk Sayfada Yerimizi Alalım :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iboruc

quote:

ikincisini açmadım henüz senin oyuncudamı listede bugda kaldı

Onlar oyle sanmislar ama benim turnuva coinsleriydi yaklasik 8 x 3500 az bi tutar degil yani ustune dusecem biraz

• bende bugün başlayacamtım futa :) valla iyi tesadüf
  • Ayırtalım onlerden yerimizi
  • Arkadaşlar pc başında zaman geçirirken oyuncu başı 300 - 500 coins için nasıl bir ticaret önerirsiniz ??
  • iboruc kullanıcısına yanıt
    Hocam coins aldınız mı önceden? Çünkü önceki konuda bir arkadaş yazmıştı aynı durum için, turnuva coinsleri gelmemişti, ea hesabı incelemek için izin istemişti. O arkadaşta coins aldığı için vazgeçmişti. Eğer coins aldıysanız bende ea ile iletişime geçeyim. Zira yaklaşık 20 defa futmasden önceki turnuvayı yaklaşık 10 defa da futmasi aldım. Yani en az 100k yapıyor.
  • Arkadaşlar piyasa tam olarak 12 ocak pazartesimi dip olur?
  • Eksi'ciler bu sayfayada üşüsmusler :))

• Hayırlı olsun yeni konu. Seviyeli bir şekilde devam ederiz umarım.
  • serhan83fb kullanıcısına yanıt
    12 ocakta dusmeye baslar ama Bence 15 ve 16 ocak dip olacak .. 15 Ocakta forvet packleri 16 Ocakta tum oyuncularin packleri cikacakmis

• quote:

Orijinalden alıntı: Mdelice

12 ocakta dusmeye baslar ama Bence 15 ve 16 ocak dip olacak .. 15 Ocakta forvet packleri 16 Ocakta tum oyuncularin packleri cikacakmis

Peki 16 ocaga kadar pack lerde oyuncular bulunacakmı yoksa bütün oyuncular toplu olarak 16 sındamı açılmaya başlanıcak?
    12 Ocak Kaleciler 13 Ocak Defans 14 Ocak Ortasaha 15 Ocak Forvet 16 Ocak hepsi bilgidim kadariyla

• quote:

12 Ocak Kaleciler 13 Ocak Defans 14 Ocak Ortasaha 15 Ocak Forvet 16 Ocak hepsi bilgidim kadariyla

13 ocak kaleci ve defanslar, geri kalanı aynı. ben böyle biliyorum:
  • keşke platformlarda ayrılsa kimin hangi oyundan bahsettiğini anlamıyoruz bazen.
    Ya da tuttuğu takım gibi oynadığı platform gözükse şu nickin altında futbol bölümünde ki takım olayı gibi.

Tüm yılın takvimi burada;

http://www.fifagamenews.com/fifa-15-calendar/

Pc'de oyuncu fiyatları takibi için;

http://www.futpc.com/

Bunlar da ilk mesaja eklense yararlı olur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biarkadasabakipcikicam -- 7 Ocak 2015; 2:14:25 >

• quote:

Teşekkür ederim bilgi için
    Elimde 5320K Coins
    Hazard hariç bütün BPL oyuncuları var
    Ekstradan 2 Ramires 2 Kompany var

2 Tane SİF SİLVA
    2 Tane SİF LACAZETTE
    1 Tane SİF VİDAL
    2 Tane İF NALDO
    Neymar
    Van persie ve

Bir dünya 82 üstü adam var bunları nezaman satsam daha mantıklı olur?
    Nasıl bi yol izlesem ?
    Amacım Fransa Almanya ispanya ful kadrolarını kurmak Messi ve Ronaldo hariç ayrıca da pack açmak bi kısmı ile
  • Buyur dostum
    godin yavas kaliyorsa mascherano oneririm cok agresiftir boyundan dolayi kullanmiyorum fazla ama yerden her turlu topu ceker alir o zamanda zabaletayi rb de 10chem ile oynatabilirsin. Reus ve navas 91 pace ama navasa mutlaka sniper yada marksman karti takman lazim. Onun disinda en cok verim aldigim kadro diyebilirim. Ayrica sol cm ye lahm gotze kroos schwensteiger gibi isimleri deneyebilirsin 10 chem ile lb de alaba da olur ama 80k icin degmez 25k lik aogo guzel isler cikariyor, schmelzer'de ucuz bir bek ustelik m/m calistigi icin fazla atagada cikmaz. Iniestanin driblingi sayesinde topu ayaginda oyalayip navas yada reusun hizli cikislarinda atacagin derinlemesine paslarla kaleciyle basbasa da kalman mumkun. Bu kadroyu buyuk ihtimalle toty zamaninda if godin ve if carvajal eklersem beni fifa16 ya kadar goturur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iboruc -- 7 Ocak 2015; 3:15:03 >

Bilgiyi duzelteyim arkadasin verdigi linke gore..

12 Ocak Kaleci ve Defans oyunculari Paket 46 Saat duracak

14 Ocak Ortasahalar Paket 48 Saat duracak

16 Ocakta Forvetler Paket 48 Saat

Buna gore Ronaldo forvetler arasinda oldugu icin fiyatlar kesin 16 Ocakla 18 Ocak arasi dibe vurur...

Valla Pc piyasasi hakkinda pek bilgim yok ama yarin aksam ki Totw kotu olursa fiyatlar artar diyodu bi kac arkadas ama yavas yavas fiyatlar artiginda elinden cikarmaya calis yoksa Toty donemi elinde kalir oyuncular

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.