Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
49.976
Cevap
226
Favori
1.188.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chilekesh-13

quote:

Orijinalden alıntı: wesker005

quote:

Ps4 tavan yapti fiyatlar 3 mil var kar ne yapmami onerirsiniz(:??

Kimsenin bi fikri yokmu????3 mil coins var platform ps4 nasil kar ederim

Hocam muhibbi hocamiz yazmış bir kaç mesaj önce. 1 tane sif costa al 2milyon altına ;)

Hocam sif costa sif sanchez satip girmeye degcek bi yatirim midir kisa vade için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SIF Diego Costaya parayı bağlıycam 2.081.00 e var şuan 2m altına insin alıcam 3-4 güne 2.6me çıkar diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkMeyra

SIF Diego Costaya parayı bağlıycam 2.081.00 e var şuan 2m altına insin alıcam 3-4 güne 2.6me çıkar diye düşünüyorum

Ben biddeyim şuan 2 altına indirmiyecem o adamı akşama 2.3 bu adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

500k paket açtım çıkanların arasında en iyisi Loris bendemi şans yok hepmi böyle:(

dün 1 m açtımen iyi çıkan sif rakitic ve sanchez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

quote:

SIF Diego Costaya parayı bağlıycam 2.081.00 e var şuan 2m altına insin alıcam 3-4 güne 2.6me çıkar diye düşünüyorum

2.081 alsaydım ya şuan buy now 2.175 e çıktı bile hocam satışta adamım var satılsa kapacam ya valla 2.8 rahat çıkar totw den sonra

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

quote:

2.081 alsaydım ya şuan buy now 2.175 e çıktı bile hocam satışta adamım var satılsa kapacam ya valla 2.8 rahat çıkar totw den sonra

telaş başladı bunlarda buyları silecekler birazdan

• arkadaşlar hani oyuncu gol attıktan sonra sahada iki kolunu sallayarak deli dana gibi koşuyor ya onu nasıl yapıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dahakathekiller7

quote:

quote:

quote:

Ps4 tavan yapti fiyatlar 3 mil var kar ne yapmami onerirsiniz(:??

Kimsenin bi fikri yokmu????3 mil coins var platform ps4 nasil kar ederim

Hocam muhibbi hocamiz yazmış bir kaç mesaj önce. 1 tane sif costa al 2milyon altına ;)

Hocam sif costa sif sanchez satip girmeye degcek bi yatirim midir kisa vade için

Hocam bu isler hep risk ;) bende 4 tane sif sanchez var birisini satip almayi düşünüyorm.

• SIF costa oldu 2.2m oha ya benim para gelene kadar 30 dk da 2.6ya çıkcak
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun kendi paketinizden çıkan oyuncunun keyfi çok başka oluyor umarım verim alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liez07

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

Az önce karşıma mısırlı bu herif geldi 75.dk skor 3-3 . 1e1 gole giderken quit atip çikti. Maalesef ki puanda gelmedi

Edit ; s.image

Vayy benim kadronun aynısı kopya çekmiş

• quote:

SIF costa oldu 2.2m oha ya benim para gelene kadar 30 dk da 2.6ya çıkcak

Aynen hocam satilmadi sanchezler costanin fiyati uçuyor.

• dostum %40 kâr getirecekse elinde ki kartlar hiç sıkıntıya girme bozma işini boşver costa'yı. senin beklentin önemli burada.

yani bir yerden kâr etmek isterken diğer taraftan da zarar etmemek lazım yada çok az zarar etmek lazım.

elinde nakit olsa hiç düşünme costa al derdim, ama elinde sanchez var bir nakite dönme hareketin olacak, sen o hareketi yaparken costalar dahada yükselir, aldığın fiyatlardan da sanchez'den edeceğin kârı edememe durumun olur. o yüzden hiç kafanı bulandırma kartına sahip çık. ben bu sanchez'den şu kadar kazanacam lan de kazan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhibbi -- 27 Ocak 2015; 14:29:15 >
  • quote:

quote:

SIF costa oldu 2.2m oha ya benim para gelene kadar 30 dk da 2.6ya çıkcak

Aynen hocam satilmadi sanchezler costanin fiyati uçuyor.

2.095m e aldım sif costa bakalım , Hayırlısı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbi

dostum %40 kâr getirecekse elinde ki kartlar hiç sıkıntıya girme bozma işini boşver costa'yı. senin beklentin önemli burada.

yani bir yerden kâr etmek isterken diğer taraftan da zarar etmemek lazım yada çok az zarar etmek lazım.

elinde nakit olsa hiç düşünme costa al derdim, ama elinde sanchez var bir nakite dönme hareketin olacak, sen o hareketi yaparken costalar dahada yükselir, aldığın fiyatlardan da sanchez'den edeceğin kârı edememe durumun olur. o yüzden hiç kafanı bulandırma kartına sahip çık. ben bu sanchez'den şu kadar kazanacam lan de kazan :)

Anladm hocam, haklisiniz dusununce gercekten. Ikiye katladi bile sanchez aldigimdan beri ama ben upgrade gelecegi gun cok cok yukseklere firlayabilecegini dusunuyorum. Bekleyelim bakalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sherwooden3416

Asian Cup için kadro öneriniz var mı ?

buyur kadroda 6 tane korea li oyuncu var kur başla

http://www.futhead.com/15/squads/19276181/

@sherwooden3416
  • quote:

Orijinalden alıntı: dahakathekiller7

quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbi

dostum %40 kâr getirecekse elinde ki kartlar hiç sıkıntıya girme bozma işini boşver costa'yı. senin beklentin önemli burada.

Anladm hocam, haklisiniz dusununce gercekten. Ikiye katladi bile sanchez aldigimdan beri ama ben upgrade gelecegi gun cok cok yukseklere firlayabilecegini dusunuyorum. Bekleyelim bakalim.

Hocam sif costa icin robbeni 1300 den satim 2 gun once 1000 almistim ve suarezi 750 almistim onn da 1000 ne sattim costa yi alicagm az sonra

• Bu if clichy ve if eriksen elimde kaldı ya satamıyorum
  • bu ps4 için bahsettiğiniz costa ve sanchezin yükselmesi durumu pc için de geçerli olacak mı acaba? Silver ticaretini fahiş fiyat yükselmelerinden dolayı bıraktım bu aralar Tüm paramla bi tane SIF Costa bi tane de SIF Alexis aldım...

Yani bi messi alacak kadar param olsun diye uğraşıyorum iki aydır..Yarım messi alacak seviyeye geldik TOTY furyasında ama işler birden kesatlaştı...10k kar edecem diye 400k lık adamlara para bağlamaktan sıkıldım...

Ne dersiniz arkadaşlar bi costa + bir alexis = bir messi denklemi gerçek olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Bu if clichy ve if eriksen elimde kaldı ya satamıyorum

Bende şu Bamford almıştım haftanın oyuncusu elimde patladı 150den çıkardım ne gelirse 100 k zarar edicez gibi ama costa 2.6lara gelirse kaparız açığı
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.