Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.976
Cevap
226
Favori
1.188.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilde başlangıç kadrosu öneriniz var mı? Ucuz bir kadro? 15,000 filan coins biriktirebildim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinerfru

Mobilde başlangıç kadrosu öneriniz var mı? Ucuz bir kadro? 15,000 filan coins biriktirebildim...

http://www.futhead.com/15/squads/19243889/

buyur 13.750 tutuyor
  • Teşekkürler hocam. Bundan sonra coins için al sat mı yapayım? Yoksa online turnuva mı önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinerfru

Teşekkürler hocam. Bundan sonra coins için al sat mı yapayım? Yoksa online turnuva mı önerirsiniz?

ben o konularda tecrübesizim burdaki deneyimli abilere sor onu
  • Asian Cup için kadro öneriniz var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün TOTY Neuer'i 3.5 M ye sattım bugün 4.5m ye gidiyor noluyor bu fiyatlara yahu Bundan sonra hep uçacak mı bu fiyatlar.. Şimdi bir haftalığına tatile gidiyorum ardından geldiğimde mi kursam kadromu yoksa şimdi mi fiyatlar nasıl değişir sizce bir haftada beklemeli miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chilekesh-13

quote:

Orijinalden alıntı: kuchiki5

quote:

Orijinalden alıntı: voltage78

quote:

Orijinalden alıntı: chilekesh-13

quote:

Orijinalden alıntı: buraqka

asian cupı ofllineda ikinci kez kazanan var mı ? coins mi veriyor yoksa paket mi ? ona göre oynayacağım.

3 kere kazandim hem 5.000.hem paket veriyoR. Paket unsale.

3 kere. offline da 5000+gold pack ha ?

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

aynen. hem paket hem de coins veriyor. ama 5000 değil 2500 coins.

Pardon hocam ben online okumuşum Gece gece. Ben onlineda aldim 3 kere 5.000 coins artı premium gold pack verdi. Paket unsale dediğim gibi.

arkadaş bilmeden atıyorsun demiş. ben de kazandığımı ve coins artı gold pack aldığımı belirtmek için yazdım. yoksa 2500-5000 çok fark yok.

• Lories kullanıcısına yanıt
    ps4 fiyatları uçmuş durumda.. dün robben 1m ye aldım bugün 1.3 olmuştu.. totyde 3 m ye giden messi şimdi 6 m nin üzerine çıkmış durumda.. tots dönemine kadar bu artış sürecek heralde.. coins fiyatları dip yapınca oyuncu fiyatları tavan yaptı
  • Kyle Walker ve Filipe Luis'e hangi chemistry card basmalıyım??
  • Arkadaş dün uçurum gibi fiyatlara oha larla uyanıyoruz.

Bu sabah kalkıyoruz üstüne yüzde 30 daha gelmiş noluyor aga bu coins şirketleri neden piyasayı bu kadar uçuruyor sürümden mi kazanmak istiyorlar ne yapıyorlar.
  • Üstad, şimdi sana birkaç sorum var....

1- Elimde 40 adet SIF Godin vardı TOTY de topladığım... Dün 5 ini sattım kaldı 35... Ortalama 65'ten toplamıştım, şu an 130... Fiyatı uzun zamandır stabil ve piyasada upgrade beklentisi var... Diğerleri düşerken düşmüyor, yükselirken de azar azar yükseliyor...

2- Evvelki gün ortalama 770 K dan topladığım 12 adet SIF Sanchez var... İki önce fiyatı 690 a geriledi, fakat bugün yine 870'i gördü... Sanchez için de piyasada çok ciddi upgrade beklentisi var... Upgarede gelecek ve fiyatı minimum 1500K olacak diyenler var...

3- Bir de SIF Isco ya da upgrade gelecek diyenler var...

Godinleri elimde tutup upgrade mi beklemeliyim, yoksa %100 kar seviyesine ulaşmışken satıp başka bir oyuncuya mı yatırmalıyım?

Yatırım yapılacak oyuncu kim olmalı?

Upgradeler hakkında fikrin ya da duyumun var mı?
  • pogba 2300k 1200k zarar unutamiyom
     FIFA Ultimate Team [Eski KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

ps4 fiyatları uçmuş durumda.. dün robben 1m ye aldım bugün 1.3 olmuştu.. totyde 3 m ye giden messi şimdi 6 m nin üzerine çıkmış durumda.. tots dönemine kadar bu artış sürecek heralde.. coins fiyatları dip yapınca oyuncu fiyatları tavan yaptı

yükselişin nedeni kapatılan hesaplar arkadaşlar, elde kalan hesaplarda ki kartları da bu çeteler veya gruplar normal satış fiyatlarından alıp astronomik rakamlardan açıyorlar (diğer kullanıcılarda yani biz -ahanda yükselmiş deyip onlar gibi fiyatlardan açıyoruz ve fiyat yükseklerde kalıyor haliyle).

düşüş olması için piyasada daha çok kart olmalı, daha çok kart için paket açılmalı. yine EA bu konuya el atacaktır. Tavsiyemdir, önümüzde ki günler gereksiz yüksek rakamlı paketler gelecektir, tatlı çarşamba, güzel perşembe vb. :D

bence idarelik kadrolar kurup düşüşü bekleyin.

Bizim forumda da anlamıyorum kullanıcılar türk polisi gibi olay bittikten sonra olay yerine geliyorlar :D
    fiyatlar ne güzel düşmüştü zamanında toplamadınız, şimdide yükselmiş haliyle pahalıdan almayın sakın 2. bir darbe yemeyin şu oyundan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mmeehhmet

Gençler ut de hep deplasmanda oynuyorum bu neden kaynaklanıyor stat falan değiştirdim hâlâ aynı.

Internet bağlantın ve hızınla alakalı bır durum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lories

Dün TOTY Neuer'i 3.5 M ye sattım bugün 4.5m ye gidiyor noluyor bu fiyatlara yahu Bundan sonra hep uçacak mı bu fiyatlar.. Şimdi bir haftalığına tatile gidiyorum ardından geldiğimde mi kursam kadromu yoksa şimdi mi fiyatlar nasıl değişir sizce bir haftada beklemeli miyim?

Buyuk tradelerların elınde mılyarlık coınler var ve ne yapacaklarını şaşırdılar...

Fiyatlar her dk artıyor cok ılgınc bır yıl yaşıyoruz..Yıllardır ılk defa karsılasıyorum buda coının ucuz olmasıyla alakalı...Son 5 yıla oranla oyuncu fıyatları 2 hatta 3-4 katına çıktı bır cok oyuncuda.Coınde aynı sekılde 3 de bır oranında fıyatlarla satılıyor..Oynayanın cebınden aynı para cıkıyor yıne:)..

200K alıp oynatmayacagım oyuncular 600-700K larda gezıyor...Illakı bır yerde tıkanacak bu ıs ve aşağıya da guzel bır sekılde ınecek gıbı...Ancak ea forumlarında bır soylentı vardı max prıce olayı 15m nın uzerıne alınma durumu gercekleşirşe işte ozaman asla dusmez fıyatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbi

yükselişin nedeni kapatılan hesaplar arkadaşlar, elde kalan hesaplarda ki kartları da bu çeteler veya gruplar normal satış fiyatlarından alıp astronomik rakamlardan açıyorlar (diğer kullanıcılarda yani biz -ahanda yükselmiş deyip onlar gibi fiyatlardan açıyoruz ve fiyat yükseklerde kalıyor haliyle).

düşüş olması için piyasada daha çok kart olmalı, daha çok kart için paket açılmalı. yine EA bu konuya el atacaktır. Tavsiyemdir, önümüzde ki günler gereksiz yüksek rakamlı paketler gelecektir, tatlı çarşamba, güzel perşembe vb. :D

Bizim forumda da anlamıyorum kullanıcılar türk polisi gibi olay bittikten sonra olay yerine geliyorlar :D
    fiyatlar ne güzel düşmüştü zamanında toplamadınız, şimdide yükselmiş haliyle pahalıdan almayın sakın 2. bir darbe yemeyin şu oyundan :)

Bıtanecık kardesım merhaba...

Yazdıklarına dıbıne kadar katılıyorum.. Banlanen accountlar arzı dusuyor oncekı yıllarda bırcok buyuk oyuncuda yaşanmıstı...Guzel bır noktaya degınmıssın ortagım

• if Elia nasıl deneyip hakkında yorum yapabilecek varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbi

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=102043521

şuna bi bakar mısın üstad...

ne yapacağıma emin olamadım, hepsini satıp elimde 20 M nakitle düşüş mü beklesem acaba?

• Yaw boş boş konuşmayın arkadaş 45 tane clichy zaten o fiyata yoktu yazdım önce ilk maddede.Birşey anlatmak için bu forumda niye 40 defa yazmak gerekiyor?

Oyunun başlarında böyle bir olay yaşadık dedim.Demek ki oyunun başlarında dikkat ediyorlardı.Gözünüzle okuyun şunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

Yaw boş boş konuşmayın arkadaş 45 tane clichy zaten o fiyata yoktu yazdım önce ilk maddede.Birşey anlatmak için bu forumda niye 40 defa yazmak gerekiyor?

Oyunun başlarında böyle bir olay yaşadık dedim.Demek ki oyunun başlarında dikkat ediyorlardı.Gözünüzle okuyun şunları.

130a bir sürü görmüştm Almamistm 1 gün sonra 140a almistim. isteyen 140 civarina 500 tane bile alirdi hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.