Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bale'i kullandım çok veirm aldım çok iyi şutu ve fiziği var griezmann ve benzemayı bende denedim griezmanndan hiç verim alamaıdm benzemada orta geldi robben biraz zayıf geldi bana costayıda isteme sebebim fiziğiydi zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

quote:

Orijinalden alıntı: maykıl ovın

Bende auba robben düşündümde costa videolarını ilzeyince daha mantıklı gibi sanırım costa hem 1.85 e gidiyo şuan dahada düşücektir sif sanchez costa bale kullanıcam ileride hocam beğenmezsemauba robbenide denerim illaki ama sağol tavsiyen için hocam

Ben bale benzema griezman Sif olanı denedim ronaldo haric verim alamadım, bale nin istatistik lerine bakıyorum markette ve bana rakip gelenleride hatirliyorum pek beğenmedim acikcasi

Sif Costa hakkını verirmi bilemem ama çünkü fifa da adettir Overall yükseldikçe Sif toty totm olsun oyuncunun nif ile özel kartı arasindaki fark hissedilmez

http://www.futhead.com/15/players/40116/pierre-emerick-aubameyang/compare/14-40970/

Costa phy olarak oyundaki en sağlam oyuncu

93 strenght var adamda yikilmiyor

Dediğim gibi şu istatistik lerin hakkını vericek ise ve asiri pahali olmasa Costa tercih sebebi olurdu

Biri güç mü dedi
    http://www.futhead.com/15/players/918/adebayo-akinfenwa/

• quote:

Orijinalden alıntı: maykıl ovın

http://www.futhead.com/15/squads/12371535/ şu kadroyu düşünüyorum hocam ramos ve toure eklicem coin olunca ikili forvetli nasıl bir kadro öenerebilirsin bana zaten costa agüerodan hızlı sprint speed olarak hızlanması az ama ikili forvet denemek isterim

aynen ramos ve toure alırsan çok iyi bir kadro olur ama ben lb clichy derim.......sen bu taktikle iyi oynuyorsan bu şekil kur,2 li forvet dersen sana hangi taktik uyarsa o şekil kurarız 41212,41212-2,442,442-2,4312

@maykıl ovın

• 433 (4) taktiginin artılarını eksilerini ileri uc oyuncuların LW,RW kullanımı CM'ler vs.Bu taktigi aşina olan arkadaşlar bilgi verebilirmi?Kendim yıllarca 41212 ve 352 oynadım ama bu sene 433(4)güzel hybrid skill takımlar cıkıyor veya bu türevlerde bu taktik hakkında tüyolar verebilecekler varmı?
  • İsa kardeşim, bana bir bundesliga kurarmısın. Bütçem 5,3M ps4 teyim. Formasyon istediğin gibi yapabilirsin. Şimdiden teşekkürler.
  • İSA_1 kullanıcısına yanıt
    Hocam valla bu taktikle iyi gidiyor ama biraz değişiklik istemiyorda değilim sanchez ve silva elimde şuan onlar kalıcak upgrade zamanına kadar 4-1-2-1-2 taktiğiyle 14te iyidimde bu sene pek uymadı kanat sistemi iyi oluyo sana uyan bir çift forvet kur sen olsan hangisini kurardıysan lbdede clichy var zaten değiştire değiştire oynatıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: revolver

İsa kardeşim, bana bir bundesliga kurarmısın. Bütçem 5,3M ps4 teyim. Formasyon istediğin gibi yapabilirsin. Şimdiden teşekkürler.

Neuer
    Piszcek Boateng Benatia Alaba
    Schweinsteiger/Lahm
    Götze İlkay
    Robben Lewa/IF Aubameyang Ribery/Reus

Bu kadroyla çok etkili oldum hocam öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isoleite736

fifa da en pahalı formalar hangileri acaba?

Ben bunları kullanıyorum yeni buldum müthişler gerçekten. Pahalı biraz.

Millonarios FC | Liga Postobon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkjn -- 24 Ocak 2015; 18:06:52 >

• Piyasa şuanda ps4 te çıldırmış gidiyor düşer öi yoksa oyuncuları bekletmeden alalım mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkjn

quote:

Millonarios FC FORMASI

dostum hangi ligde bu takım nasıl bulabiliriz formaları

• quote:

Orijinalden alıntı: Chemicals

Piyasa şuanda ps4 te çıldırmış gidiyor düşer öi yoksa oyuncuları bekletmeden alalım mı ?

Dün aldığım IF Vidal 100K artmış. İki üç gündür sürekli yükseliyor fiyatlar. Sonumuz hayır olsun valla
  • bence zayıf hocam. atağı hele hele..
    orta saha güzel de kalanını ben begenmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aTaKaNuA

quote:

Orijinalden alıntı: volkjn

quote:

Millonarios FC FORMASI

dostum hangi ligde bu takım nasıl bulabiliriz formaları

liga postobon hocam takımın adını yazdım zaten

• Zamanında 65K'larda seyreden if Lacazette 300K'lardan gidiyor. Vay be, depolayacaktım o zamanlar :(
  • volkjn kullanıcısına yanıt
    En pahalı sembol hangisi hocam peki? Geçenlerde 10kya İtalya 2.liginde bir takımın gördüm. A ile başlıyordu yanlış hatırlamıyorsam ismi. Çok ilginç, dikkat çekici gördüğünüz semboller neler?

Edit: Mesajı yazarken girip bakayım dedim ne kadar olmuş diye, 200 coinse aldım buy now ile Takım adı Avellino

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pedrik -- 24 Ocak 2015; 18:24:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sif costa ne zaman alınmalı 1.85e gördüğüm oluyor acaba alsammı salı happy hour gelirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: revolver

İsa kardeşim, bana bir bundesliga kurarmısın. Bütçem 5,3M ps4 teyim. Formasyon istediğin gibi yapabilirsin. Şimdiden teşekkürler.

arkadaşın verdiği kadro güzel sendede iyi coins var o yüzden bu kadroyu kur derim.

http://www.futhead.com/15/squads/18585383/

yada ribery ve robben bu taktiklede etkili olur.

http://www.futhead.com/15/squads/18585797/

@revolver

• bar3 B kullanıcısına yanıt
    öyle birşey yok hocam.. ben defalarca coinsimi sıfırladım paketle.. hiçbir zaman son paketlerimden para eden oyuncu çıkmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly

bence zayıf hocam. atağı hele hele..
    orta saha güzel de kalanını ben begenmedim.

haklısın. o kadar para harcayıp o hucum hattı olmayacaktı

http://www.futhead.com/15/squads/18586493/

şunu kurayım

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.