Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: ajdarvevo

Sniejder if istiyoruzzz

if i var zaten lw olarak

@ajdarvevo

CAM olarak istiyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: ajdarvevo

Sniejder if istiyoruzzz

if i var zaten lw olarak

@ajdarvevo

CAM olarak istiyoruz

Aynen fizik çok kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 200K pack açtım çıkan en iyi adam Emenike ve Lacazette. 2.000 eden adam bile cikmadi

• İSA_1 kullanıcısına yanıt
    İsa hocam if auba iyi midir? SIF costa alıcaktımda onun yerine if aubalı almanyamı kursam
  • Costa hangi kartla daha verimli olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burakozcan12

Costa hangi kartla daha verimli olur ?

hunter yada hawk

@Burakozcan12
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burakozcan12

Costa hangi kartla daha verimli olur ?

Hunter

• quote:

Orijinalden alıntı: maykıl ovın

İsa hocam if auba iyi midir? SIF costa alıcaktımda onun yerine if aubalı almanyamı kursam

ikiside farklı tarzlarda auba seri ama work rate batırdılar bu sene onun medium-low oldu,costa güçlü ben costa lı kurardım yanına hızlı forvet aguero,sturridge felan.

@maykıl ovın
  • quote:

Bende var pc de pahalı ama if auba 3 skill ve 70 phy olmasi dezavantaj ama tabiki 95 pace 83 shoot 81 dribling çok iyi yapıyor

Defans arkasına kosulari çok iyi, ama bire bir de kolay top kaptiriyor

Sif Costa 2m civarı kesinlikle aşırı pahalı Costa Sif yerine if auba ve robben almak mümkün gibi

Az ekleme ile

• İSA_1 kullanıcısına yanıt
    http://www.futhead.com/15/squads/12371535/ şu kadroyu düşünüyorum hocam ramos ve toure eklicem coin olunca ikili forvetli nasıl bir kadro öenerebilirsin bana zaten costa agüerodan hızlı sprint speed olarak hızlanması az ama ikili forvet denemek isterim
  • Lanet olsun böyle oyuna ya bıktım artık vallahi bak ya. Arkadaş div1 e kadar herşey takır takır gidiyorum oyuncular canavar gibi. div2 de sürekli tittle ile div1 çıkıyorum herşey burda başlıyo oyuncular haltallaşıyo saçma sapan haraketler saçma sapan goller saçma sapan paslar saçma sapan penaltılar duvarları yumruklamaktan ellerim yara oldu 2 aydır durum hep aynı ne zaman div1 e çıksam aynı şey oluyo galibiyet bile alamıyorum yemin ederim 10 maçta ancak 3 puan çıkarabiliyorum. Sinirden ağlayacağım artık ya. Kötü oyuncu kesinlikle değilim kadromda gayet iyi. napıcam ne edicem bi akıl verin allah aşkına akıl hastası olucam ya yedeklere bronz koydum rating 79 a düştü gene fayda etmiyo allah rızası için bi taktik verin şu konuda lanet olsun bu momentuma ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkjn -- 24 Ocak 2015; 16:54:11 >
  • Bende auba robben düşündümde costa videolarını ilzeyince daha mantıklı gibi sanırım costa hem 1.85 e gidiyo şuan dahada düşücektir sif sanchez costa bale kullanıcam ileride hocam beğenmezsemauba robbenide denerim illaki ama sağol tavsiyen için hocam
  • Sif Costa aşırı pahalı olmasa bende direk Costa derdim ama Sif Costa iki if auba fiyatına ve Winter Update de aubanin St card gelmesi bekleniyor sezon boyu St oynadı diye work rate uptade ediliyor mu bilmiyorum ama St kart için m/l haksız olur bence

• IF Auba'dan daha iyi forvet yok oyunda emin ol.
    öyle work rate ile olcak is degil, M/L gayet iyi. ona bakılırsa İbra da M/L.
    Robben + Auba her halükarda daha iyi. ama karar senin, ben sadece görüşümü söyledim.
  • Hocam aubada 1.8 costada 1.8 pc deyim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reyiz -- 24 Ocak 2015; 17:02:17 >
  • Sipaly kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam costayı bu hafta alıp deniyip beğenmezsem geçicem auba robbene
  • aynen öyle yaparsın. ama Auba'yı kullanınca forvet nedir onu anlayacaksın :D
    gerci bende Costa'nın SIF'unu denemedim ama. deneyeceğimi de sanmam
  • quote:

Bende auba robben düşündümde costa videolarını ilzeyince daha mantıklı gibi sanırım costa hem 1.85 e gidiyo şuan dahada düşücektir sif sanchez costa bale kullanıcam ileride hocam beğenmezsemauba robbenide denerim illaki ama sağol tavsiyen için hocam

Ben bale benzema griezman Sif olanı denedim ronaldo haric verim alamadım, bale nin istatistik lerine bakıyorum markette ve bana rakip gelenleride hatirliyorum pek beğenmedim acikcasi

Sif Costa hakkını verirmi bilemem ama çünkü fifa da adettir Overall yükseldikçe Sif toty totm olsun oyuncunun nif ile özel kartı arasindaki fark hissedilmez

http://www.futhead.com/15/players/40116/pierre-emerick-aubameyang/compare/14-40970/

Costa phy olarak oyundaki en sağlam oyuncu

93 strenght var adamda yikilmiyor

Dediğim gibi şu istatistik lerin hakkını vericek ise ve asiri pahali olmasa Costa tercih sebebi olurdu

• quote:

Hocam aubada 1.8 costada 1.8 pc deyim ben

Auba 1m kadar düştü 2-3 gün önce Costa dün akşam almak istedim 2m du en dusugu ama Winter uptade nedeni ile auba yi toplayan traderler olabilir

Sezon boyu St oynadı Dortmund da ve takımda ayakta kazan nadir isimlerden di 80 nif St gelir ise manyak olur :)

• Aynen öyle geçen sene auba lewandowski döşüyordum havadan yerden
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.