Şimdi Ara

359. dönem (mayıs 2015) Kısa Dönem,Uzun Dönem ve Yedek subay aday adayları (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.744
Cevap
29
Favori
116.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kabacali

Arkadaşlar ben transkriptsiz gittiğim için diploma notunu 0 girdiler 1/31 Mart tarihleri arası düzeltme yatptıra bilirsiniz yazıyor verdikleri kağıtta düzeltme yaptırtmasam sizce sıkıntıya düşermiyim ?

Yedek subaylık istiyorsanız çıkma ihtimalini düşürür. Onun haricinde bir sıkıntı yoktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladım hocam ilginiz için teşekkür ederim :)
  • Gözlük kullananlar için ekstra birşey gerekiyor mu? Gatada muayene olmak vs? Ben sadece doldurulan kagida yazmistim numarami. Askeri hastanede muayene olmadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • makiferol M kullanıcısına yanıt
    Gözlüklü diye nereye yazdi . Ben yazip yazmadigini da bilmiyorum islem bitti tek bi tane kagit verdiler onda da mezun oldugu okul sevk tarihi vs onlar yaziyor.

• Ben gözlük kullanıyorum beni göz için askeri hastaneye sevk ettiler orda tekrar muayene oldum konttollerden sonra askerliğe elverişlidir denildi :)
  • Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt
    Ben 3 numara gözlük kullanıyorum. Hastanede muayene olurken sorduğumda herhangi bir sıkıntı olmaz dediler. Tecil bozdururken de aynı gözlük olayını oraya sordum. Onlar da birşey olmaz dediler. Hiçbir not düştüklerini görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kental kullanıcısına yanıt
    Ben de oyle düşünüyorum. Zaten teslim olunca asker numara yaptigimi dusunse al tak derim beyni döner o numarali gozlukle anlar numara yapmadigimi.

• 359. Dönem Mayıs 2015 Celbi Kısa Dönem - Yedek Subay Aday Adayları'na çağrımız ;

Bildiğiniz üzere '' MAYIS 2015 '' ayının 11-14 mayıs tarihleri arasında '' KISA DÖNEM '' çıkıcak
    arkadaşlarımızın ve 2.gruba kalan olursa 17-19 Haziran tarihleri arasında yine '' KISA DÖNEM ''
    çıkıcak arkadaşlarımızın son olarakta '' MAYIS 2015 YEDEK SUBAY '' olarak seçilen ;
    arkadaşlarımızın bu grup vesilesi ile birbirimizi tanımak , arkadaş olmak belki askerlik ortamında
    bu arkadaşlığı dostluğa dönüştürmek için kurulmuş bir grup sayfasıdır..

Aklınıza takılan her türlü soru/sorular sorabilir , bilgi alabilir , sohbet edebilir , bilgi verebilir ve ,
    dömemimiz hakkında görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Grubumuza çağrımız tamamen ne kadar çok olursak o kadar çok arkadaşlık kurulur ve en kötü
    gruptan 3-4 arkadaşımızla aynı acemi/usta birliklerinde görev yapmayı belkide garantilemiş
    oluruz.

Dipnot : Mayıs döneminde gidicek herkezi birleştirmektir amaç ..

Grup sayfa adresi :https://www.facebook.com/groups/424700297698952/
  • Arkadaslar su 1-31 mart olayiyla ilgili subeyi arayan yada giden var mi.. gitmemiz gerekmiyo galibada kesin bilgi edinen var mi

• fztmehmet35 F kullanıcısına yanıt
    Dostum ben 27 subatta basvurumu yaptim. Gorevli kadina sordum tekrar gelmeme gerek var mi diye hayir yok bundan sonra edevlettten yerler aciklaninca sevkini onaylayip sulus belgeni alip teslim olacaksin dedi.

• 1-31 Mart tarihlerinde verdiğin bilgilerde degisiklik olursa onları düzeltmek için gelirsin demişti bana ordaki memur

• Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt
    kağıdın altında yazmışlar herkese 1-31 martta gelin diye ya o kafa kurcaladı ama banada aynı demişti memur başka işlem yok e devletten sonucu bekle diye.. bişey yapmamıza gerek yok o zaman eyvallah kardeşim
  • Arkadaslar bir sorum daha olacak :) ben tecil ederken diplomam yoktu gecici mezuniyetle yaptim islemi.. tecili bozdurdum subatta islemler yapildi diploma falan istenmedi.. demem gerekiyo muydu ben gecici mezuniyet vermistim daha once diploma vermedim falan diye

• MAYIS ta gidecekler... yedek subay olarak yapmayı düşünen var mı
  • Ben varım komando evet yedek subay evet, iibfliyim mayısta uzun dönem çıkma ihtimali yüksek diyorlar

• yedek subay: evet
    komando: hayır
    meslek: elektrik müh.
  • Yedek subay: Evet
    Komando: Hayır
    Meslek: Gıda Mühendisi
  • Yedek subay: Evet
    Komando: Evet
    Bölüm: Matematik
  • yedek subay : hayır
    komando : hayır
    bölüm: işletme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Evet beyler ben de araniza katildim. Sabah 8 de kartal askerlik şubesine gittim kimseler yoktu ilk girdim son gun olmasina ragmen bombostu nerdeyse. Daha onceden tum evraklarim tam oldugundan tecil bozdurma islemim 10 dakikada bitti kadin da şaşırdı hatta yds simav sonucuna kadar herseyin tam dedi. Insallah meslekci yedek subay olarak yaparim.

Evet ben 27 aralıkta başvurmuştum 10 bilemedin 15 dakikada tecil bozdurup işlemlerim tamamlanmıştı.

-----------------------------------------------------------------------------------
    yedek subay : hayır
    komando : hayır
    bölüm: işletme

Düşük derece miyop var bende ama memur muayeneye gerek görmedi

25 nisan sınıflandırma şubeden de 25 nisan denilmişti ama asal 24 nisana çekmiş haydi hayırlısı hepimiz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garsiya10 -- 4 Mart 2015; 1:06:41 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.