Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar bugün sandisk 16 gb sd kart aldım ama 15 gb gösteriyo telefon sizde aynı sorun varmı yoksa kartta mi bi sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seboist34 -- 8 Ocak 2015; 20:49:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkada?lar eski konudan hatyrlayanynyz vardyr, 21 aralykta telefonu dü?ürmü? ekranyny kyrmy?tym. 22 Aralykta kargoya verdim 23 Aralykta Teleservice'deydi cihaz. O zamandan bu zamana hala bir ses seda yok online takipte cihazyn onaryma alyndy?yny görüyorum ama herhangi bir fiyat bilgisi verilmemi?. Merakla bekliyorum bakalym 20 i? gününü geçecek mi :)
  • cihazın siyahı epttavm ye gelmiş 920 tl
  • Benim restart sorunuma bi çözüm bulabilen yok sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: hoythoyt

Benim restart sorunuma bi çözüm bulabilen yok sanırım

Sizin sorununz büyük ihtimal servislik olmadı huawein kendi sitesinden Orjinal romunu kurup tekrardan bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykrdrk

Merhaba arkadaslar cihaz Türkiye'ye ilk girdigi andan beri takip içindeyim fakat maddi açidan müsait olmadigim için bu ay anca alacagim. Kafamda ki son soru isareti müzisyenim ve facebook üzerinden ögrencilerimle ders videolari paylasiyorum. Video kayitlarinda ki ses ve görüntü performansina onay verirseniz bu hafta sonu direk alacagim. Tesekkur ederim simdiden herkese :)
    quote:

Orijinalden alinti: cagataykrdrk

Merhaba arkadaslar cihaz Türkiye'ye ilk girdigi andan beri takip içindeyim fakat maddi açidan müsait olmadigim için bu ay anca alacagim. Kafamda ki son soru isareti müzisyenim ve facebook üzerinden ögrencilerimle ders videolari paylasiyorum. Video kayitlarinda ki ses ve görüntü performansina onay verirseniz bu hafta sonu direk alacagim. Tesekkur ederim simdiden herkese :)

Hocam bulundu?unuz çevredeki telefon satan yerleri biraz dolanyp test cihazy bulabilirseniz onunla bi deneyip kendiniz karar verin. Ben amatörce çekti?im video ve ses kayytlaryndan oldukça memnunum.

• ben telefonumu n11 üzerinden Goldtelefon(Gençpa) adlı satıcıdan aldım 949 tl cihazda ölü piksel vardı gittim satış yerine sirkecide hemen değiştirdim şimdi ise siyahı gelmiş düşünmeden tavsiye ederim hatta alırsanız benden bahsedin bi arkadaş almış ölü piksel varmış anında değiştirmişsiniz bizde de öle sorun olursa halledersiniz diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: micropod

build.prop kurcalarken farkettim bizim lcd'nin backlight %78'e ayarlanmış. Max gücünün %78'ini kullanıyor yani :P

Az daha kısmayı denicem bakalım nolcak :D

Bootloaderi eski haline döndürebiliyormuyuz. Yazılımı yeniden yükleyince root sıfırlanıyor ama bootloader açık kalıyor.
    quote:

Orijinalden alinti: grolof

quote:

Orijinalden alinti: micropod

build.prop kurcalarken farkettim bizim lcd'nin backlight %78'e ayarlanmis. Max gücünün %78'ini kullaniyor yani :P

Az daha kismayi denicem bakalim nolcak :D

Bootloaderi eski haline döndürebiliyormuyuz. Yazilimi yeniden yükleyince root sifirlaniyor ama bootloader açik kaliyor.

Hocam bugün öğlen xposed i yükledim fakat çalıştıramadım yüklediğim modüller hiçbir tepki vermiyor neden olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trk.krynk -- 8 Ocak 2015; 22:09:25 >

• Arkadaslar Siyah g7 almak istiyorum bendeki beyazi satacam bu yüzden siyah ile takas edebilirim veya elden satıp siyah alabilirim.

800 e verecem nakit almak isteyen olursa kulaklık hic kullanilmadi 13 günlük cihaz.Ozelden iletisim kurabilirsiniz.

• sim kart orjinal mi kesilmiş mi?o da etkiliyor bazen.
  • seboist34 S kullanıcısına yanıt
    Herkeste öyle hocam sıkıntı yok.

• video cekimi...
  • aviregal kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi hocam,tek mikrofon mu cift mikrofon modunda mi cektiniz

• quote:

Orijinalden alinti: amlodis

Gayet iyi hocam,tek mikrofon mu cift mikrofon modunda mi cektiniz

dostum buradaky yorumlar ve yardymla?ma ba?ka sitelerde yok ...burada ögrendim tek mikrofon moduna getirmi?tim öyle çektim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: seboist34

İyi akşamlar arkadaşlar bugün sandisk 16 gb sd kart aldım ama 15 gb gösteriyo telefon sizde aynı sorun varmı yoksa kartta mi bi sorun var.
    quote:

Orijinalden alinti: seboist34

Iyi aksamlar arkadaslar bugün sandisk 16 gb sd kart aldim ama 15 gb gösteriyo telefon sizde ayni sorun varmi yoksa kartta mi bi sorun var.

boyutu tam olarak göremezsiniz, üreticiler 1 gb y 1000 mb olarak hesaplar, i?letim sistemleri ise 1 gb y 1024 mb olarak. böyle olunca depolama azmy? gibi gözükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

video cekimi...

Süper vallahi,

Herşey tek tek geliyor..

• Arkadaşlar gmail e gelen maillerin aninda iletilip bildirim ekraninda gorulmesini nasil sağlıyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

video cekimi...

Süper vallahi,

Herşey tek tek geliyor..

valla oyun oynamayan biri olarak bu telefon işimi görüyor 64 luk hafıza kartınıda taktım....ohh miss..

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

@BILGILI hocam jelatin ve silikon kabı Balıkçıoğlundan hangi dükkandan ve ne kadara aldınız öğrenebilir miyim ?

dükkan ismi aklımda değil ama 10 tl verdim şeffaf silikon arka kılıf jelatin almadım. ön için demperli cam aldım yukarıda da ikinci sipariş sorunlu oldu firma yenisini gönderiyor. aslında ZORE ankara mamak toptancı BALIKÇIOĞLU çarşısında da yeri var bulursunuz
    hemen bütün g7 aksesuarları ZORE ben rastlantı sonucu başka yerden aldım casper t7 kılıfı ararken sorup aldım

10 tl üstü para verilmez

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.