Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.866
Cevap
154
Favori
719.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fabrika ayarlarina donmeyi dene hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknosizm

fabrika ayarlarina donmeyi dene hocam.

Fabrika ayarlarına da döndüm

• S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Whatsai arka planda kilitledim yine ayni seyi yapti.. peki degisim isteme sansim var mi.. nasil bi yol izleyeyim

• mhrbibrhm M kullanıcısına yanıt
    Benim telefonum yurt dışı cihazıydı o yüzden garantiye göndermedim hocam ne gibi bi işlem yaparlar bilmiyorum. İlk önce tamir etmeye çalışacaklardır olmaz ise yenisini verirler muhtemelen.

Edit: Telefonu nerden aldınız ve ne kadar oldu alalı çok kısa bir süre olduysa belki değişimde talep edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Soylu -- 8 Ocak 2015; 16:44:58 >
  • @BILGILI hocam jelatin ve silikon kabı Balıkçıoğlundan hangi dükkandan ve ne kadara aldınız öğrenebilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhrbibrhm

Whatsai arka planda kilitledim yine ayni seyi yapti.. peki degisim isteme sansim var mi.. nasil bi yol izleyeyim

benim eski samsung cihazimda da vardi bu olay. fakat cihazdan olmuyo bu tarz seyler genelde. servise versende bisey yapilmayacaktir. hattini degistirmeyi deneyebilirsin. 3g deki anlik kopmalar bu tarz dusumlara sebep olabilir. sonrasinda tekrar baglanti yakalayinca mesajlar ard arda gelir. bunun bulunduğun yerde hattin iyi cekmesiyle fln alakasi yok. 3g de anlik kopmalar her zaman olmaktadir. benim simdiye kadar kullandigim her cihazda oldu bu olay.

• teknosizm T kullanıcısına yanıt
    İsyerimde telefon iyi cekmiyor. Ancak evde wifi de de ayni sey var. Ayrica gec gelme durumu yok. Ben whatsapi ne zaman acarsam o zaman geliyor. Ayrica facebookta da var benzer durum.uygulamaya giriyorum tepede 3 bildirim var. Ama bildirim paneline(telefonun) gelmemis bisey.. yani sadece bir uygulamanin sikintisi degil bu. Hergun bu durumu yasiyorum. Nadir olan bir durum da degil...

• quote:

İsyerimde telefon iyi cekmiyor. Ancak evde wifi de de ayni sey var. Ayrica gec gelme durumu yok. Ben whatsapi ne zaman acarsam o zaman geliyor. Ayrica facebookta da var benzer durum.uygulamaya giriyorum tepede 3 bildirim var. Ama bildirim paneline(telefonun) gelmemis bisey.. yani sadece bir uygulamanin sikintisi degil bu. Hergun bu durumu yasiyorum. Nadir olan bir durum da degil...

evde wifi da da olabilir bu tarz kopmalar hocam. ben sirf bu sorun yüzünden zamaninda modemi değiştirmiştim ve düzeltmistim. ben servise vermeni tavsiye etmiyorum. hicbisey yapilmayacaktir versende. cihazsiz kaldigin yanina kar kalir. keske degistirseler bende isterim ama maalesef durum bu

Mobil veri ve wifiyi kapatip baska cihazdan kendime msjlar gondereyim.interneti actigimda uygulamaya girmeden bildirimler helirse bu tez çürümüş olur mu yoksa kopma baska bi olay midir

Servise versende bişey yapmaz diye bişey olamaz yani en azından ben böyle bir şeyi kabul etmem. Zaten aynı şikayet ile 4 kere üst üste götürünce yenisini vermek zorundalar. Ayrıca anlık kopmalarla alakası yok öyle olsa biraz geç gelir ama arkadaşın dediği telefona bazen 10 dk hiç dokunmasın 10 dk görmez whatsappdan yazılanı. Ne zaman güç tuşuna basarsa o zaman ekrana geliyor mesajlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Servise versende bişey yapmaz diye bişey olamaz yani en azından ben böyle bir şeyi kabul etmem. Zaten aynı şikayet ile 4 kere üst üste götürünce yenisini vermek zorundalar. Ayrıca anlık kopmalarla alakası yok öyle olsa biraz geç gelir ama arkadaşın dediği telefona bazen 10 dk hiç dokunmasın 10 dk görmez whatsappdan yazılanı. Ne zaman güç tuşuna basarsa o zaman ekrana geliyor mesajlar

peki

• quote:

Ayarlar bildirim yineticisine girin ve ayarlar korunan uygulanalara girin istediğinz uygulamayi açın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoythoyt -- 8 Ocak 2015; 17:41:05 >
  • quote:

Mobil veri ve wifiyi kapatip baska cihazdan kendime msjlar gondereyim.interneti actigimda uygulamaya girmeden bildirimler helirse bu tez çürümüş olur mu yoksa kopma baska bi olay midir

hocam ben senin iyiligin icin ugrasiyorum ama biraz gercekci olmak lazim. burayi hala amerika veya avrupa ulkesi sananlar var. samsung sony huawei gibi firmalarin bi cogunda calisan muhendisinden mudurune tanidiklarim var ve bu islerin az cok nasil yurudugunu biliyorum. Derdini anlatana kadar cihazsiz kalirsin. sonunda da cihazina yazilim atilir ve geri gonderilir. biraz onceki yazimda acikca yazdigim gibi bende isterim degistirmelerini ama bu boyle yurumuyor. Bu tarz sorunlarin ispatlanmasi bile basli basina bir dert. Neyse son olarak sunlari bi kontrol eder misin

1) ayarlar-kablosuz-gelismis ayarlar-uykuda iken kablosuzu acik tut (her zaman secili olmali) ve dusuk baglantilardan kacinin secenigini kapat ve kablosuz optimizasyonunu kapat

2)ayarlar-kablosuz ve aglar bolumunden diger -mobil aglar-daima acik mobil verileri etkilestir secenegini ac.

3) bildirim yoneticisinden whatsapp uygulamasinda bildr yerine izim ver secenegi secili olsun

bunlardan baska yapilacak bisey yok. evdeki wifi baglantisi için ise uzun sure modemi kapatma sonra internet saglayicini ara ve kopmalar gorup gormediklerini sor. orda saati dakikasina kadar gorebiliyorlar.
    birde modem ayarlarindan kanal degistirmeyi dene. baska cihazda sorun yasamaman bu cihazda yasamayacagin anlamina gelmiyor. bazi modemler bazi cihazlarda sikinti cikarabiliyor. umarim cozersin sorununu

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Samsungta son çıkan telefonlarda sıfırlanamıyordu ama sayacı arttırmadan root yapılabiliyordu.S5 i sattıktan sonra dosya çıktıysa bilmiyorum.Ama eski telefonlarınki mesela note 2 sıkfırlanıyordu diye hatırlıyorum.
    Bunda sayaç yok ama bundada kilidi kapatsak bile öyle bir durum yani phone relocked gibi belli eden bir durum olabilir.
    Gerçi çokda önemli değil.Telefonu düşürmedikten sonra problem çıkmaz gibi geliyor,düşüncede zaten garanti dışı kalıyor.

İnşallah bundan sonrada servislik bir durum çıkmazda böyle bir durum sıkıntı olmaz. Herhalde yazılım atma gibi bir durum olmadığı sürece onlar önemsemez bu durumu bana göre kaldıki ben samsungda bile root atıp o şekilde servise veripde sonradan bir sorun olmadan geri aldıklarını biliyorum.

Phone relocked yazıyorsa bootlader kilidi o şekilde kapalı gözüküyorsun eğer bence o bile yeterlidir önemli olan ne şekilde olursa olsun bir şekilde kilidin kapalı gözükmesi.

• hoythoyt kullanıcısına yanıt
    Zaten korunuyor hocam.arka plan verileri ekran kapandiktan sonra calisma bildiri oruna hepsi acik

• Merhaba
    25 günlük G7 kullanicisiyim
    Genel olarak telefondan memnunum arayüz, kasa, pil (yogun kullanimda 48 saati rahat çikariyor) 10 numara.
    Sorunum ise;
    Metroda yolculuk ederken tünelden çiktiktan çok sonra bile hat (tcell) çok geç geliyor internet haliyle daha geç baglanti sagliyor. Yani yanimdakinin telefonu daha eski olmasina ragmen (T20, huawei üretimi) hem hat (tcell) hem de 3G daha çabuk görünür olup web sitesi ya da uygulamaya daha çabuk baglaniyor.
    Sebep telefon mu yoksa operatör mü bilemedim. Birde sinyal çubuklarinin üstünde hep (E) ibaresi var (3G ya da H) yok. Sürekli Edge den mi baglanti saglaniyor acaba?
    Ayrica wifi de iken kopma oluyordu ayarlardan Kablosuz optimizasyonunu kaldirdim düzeldi ancak arasıra da olsa kopuyor.
    İlginiz için Tesekkürler
  • Bu arada Mate7 için Android 5.0 ocak sonlarına doğru verileceği haberi söylenmiş. Sanırım polonyadan sonrada dağıtımı baslancak .

Bakalım bundan sonra G7 için bir tarih verilecek mi. Mate7 aldıktan sonra G7 içinde ayni şekilde hızlı bir şekilde gelir diye tahmin ediyorum.

• Kendi şehrinde g7 siyah rengi bulamayanlar için n11 sitesinde birkaç satıcı siyah seçeneğini eklemiş bilginiz olsun. Satıcıların daha önce yaptıkları satışları kontrol etmeden ve siyahın ellerinde olduğunu kesin olarak öğrenmeden sipariş vermeyin tabi siz
  • mhrbibrhm M kullanıcısına yanıt
    ayarlar kısmındaki güç tasarruf modunu "normal" olarak ayarlarsanız bildirimler anında gelmeye başlar.
  • kuralkan K kullanıcısına yanıt
    boyle durumda filmi tamemen cıkarıp koli bandına yapstırın tamamen kaplayın bezle ustunden gecin sonra bandı cekin sıfır gibi olucaktır,tekrar uygulayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atak-1 -- 8 Ocak 2015; 19:34:21 >
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.