Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.866
Cevap
154
Favori
719.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mhl kablo ile televizyona bağlayan varmı, yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alikevicius

Bu kilit ekranında gelen resimleri nerede bulabiliriz. Bazıları çok güzel oluyor. İnsanın duvar kağıdı yapası geliyor.

kilit ekranındayken saati yukarı doğru itin orda ileri işareti ve kalp resmi var.İleri işaretiyle fotoğrafları değiştirirken beğendiklerinizide kalp işaretine dokunarak kaydedebilirsiniz...
  • Bir ipucu daha;dosya yöneticisinden istediğiniz klasöre basılı tutup masaüstüne kısayol oluşturabilirsiniz..
  • thunderstruck7 kullanıcısına yanıt
    Psikolojik mi bilmiyorum da yüksek olduğu aşikar 2 nin altında normal denilsede ne kadar düşük okadar iyi. İphone'nin yüksek olması yada olmaması önemli değil ki zaten milletin çoğu bundan bihaber ve sırf desinler diye alıyorlar.SAğol deniyeyim bahsettiğiniz programı
  • siyah g7 ile aranıza katıldım

o değilde bu telefonda ekranı çif tıklama ile uyandırma var mıydı ?
  • MiD_NiGhT kullanıcısına yanıt
    sol altta 123 tuşuna uzun bas ordan ekrana gelir klavyeyi nasıl kullanmak istediğin bidakine reset atmak zorunda kalmazsın =)
  • Dark Brotherhood kullanıcısına yanıt
    ayarlar > akıllı yardım > hareket kontrolü > çift dokunma
  • bu arada arkadaşlar bende 2 gün önce silver g7 ile aranıza katıldım ilk şarj sürelerini batarya azalınca buraya atıcam şimdilik süper gidiyo
  • 720p 267 ppi Resmen çöp 999 tl demisler bide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefona aşık olcam , hız , pil , resim

foto düzenleme modu efsana hakkı bulut gibi resmi mi brad pitt yaptım

@xxxmetexxx2

saol hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Brotherhood -- 27 Ocak 2015; 15:22:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

720p 267 ppi Resmen çöp 999 tl demisler bide

Kullandınız mı acaba ki böyle bir yorum yapabiliyorsunuz
    Alıp kullanan bir kişi bile cihazdan memnuniyetsizlik yaşamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

Yorumlari okuyunca kendimden utandim 3g ile sarj suresi 6 saat diyorlar yuhh wifi ile 10 saati bulur bu benim kiytirik s4 en fazla 2.5 saat ekran suresi verir 3g de 267 ppi dusuk degilmi ya pixelleri sayiyormusunuz ? Ekran kalitesi iyiyse hemen alicam vericem telefonu

• beyler ilk sayfadaki önerilen ayarlar , uygulamalar dışında öneri yapacak var mı ?

akıllı kapak için nasıl bir kılıf almak lazım ayrıca ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Brotherhood -- 27 Ocak 2015; 15:37:25 >
  • quote:

quote:

quote:

Yorumlari okuyunca kendimden utandim 3g ile sarj suresi 6 saat diyorlar yuhh wifi ile 10 saati bulur bu benim kiytirik s4 en fazla 2.5 saat ekran suresi verir 3g de 267 ppi dusuk degilmi ya pixelleri sayiyormusunuz ? Ekran kalitesi iyiyse hemen alicam vericem telefonu

Durduğunuz kabahat

• quote:

quote:

quote:

Hocam ben iPhone 6 dan geçiş yaptım, piksel sayma gibi birşey söz konusu değil, tabii iPhone'un ekranı gibi bir ekran beklentim olmadı ama, iPhone 6 dan sonra hiçbir rahatsızlığım olmadı ekran konusunda.
    23 saat'e yakın kullanımda şarj seviyem %78'e düşmüştü hocam, daha ne olsun Bu kullanımın (ekran kullanımı) %34'ü 3G - WiFi ile nette sörf, oyun, video ve müzikti.
    Ben yıllarıdır iPhone kullanıyorum, tek sıkıntım appstore gibi bir storeun olmaması ki bunun cihazla alakası yok tamamen android kaynaklı. Crakli uygulamalara direkt erişim elde edebileceğim kaynağın az olmasıydı ki onları da buldum, direkt playstoredan download eder gibi, crackli uygulamaları download edebileceğim 2 store buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fofer -- 27 Ocak 2015; 15:47:58 >

• kaynak verebilimisin bende muzdaribim

• quote:

Orijinalden alıntı: zeMRez

kaynak verebilimisin bende muzdaribim

Buradan verirsem banlanırım hocam Telefon şuan yanımda değil, akşam pm atarım.
  • Tamamdır teşekkürler şimdiden
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam ben iPhone 6 dan geçiş yaptım, piksel sayma gibi birşey söz konusu değil, tabii iPhone'un ekranı gibi bir ekran beklentim olmadı ama, iPhone 6 dan sonra hiçbir rahatsızlığım olmadı ekran konusunda.
    23 saat'e yakın kullanımda şarj seviyem %78'e düşmüştü hocam, daha ne olsun Bu kullanımın (ekran kullanımı) %34'ü 3G - WiFi ile nette sörf, oyun, video ve müzikti.
    Ben yıllarıdır iPhone kullanıyorum, tek sıkıntım appstore gibi bir storeun olmaması ki bunun cihazla alakası yok tamamen android kaynaklı. Crakli uygulamalara direkt erişim elde edebileceğim kaynağın az olmasıydı ki onları da buldum, direkt playstoredan download eder gibi, crackli uygulamaları download edebileceğim 2 store buldum.

3000 mah ın hakkını veren ilk akıllı telefon :)

• quote:

quote:

quote:

ppi değeri yüksek iphone 4'ten geçtim pixel sayma gibi bi durum yok hatta 2 adet ölü piksel cıktı degisime verdim 2.gün zar zor farkettim ölü pikselleri 300 ppi'den sonrası faso fiso zaten ekranı 5 incte tutsalardı 297 ppi olacaktı ama böylede gayet iyi

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.