Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.866
Cevap
154
Favori
719.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: versamaxx

Arkadaşlar ana ekranda bir sonraki namaz vaktine kalan süreyi gösteren program widget'ı var. Program korunan uygulamaların içerisinde olmasına rağmen vakitler geri kalıyor. Sorunun çözümünü bilen var mı? Daha önceki S3'de bu sorun yoktu.

Bendede yapıyor.arada bi ezanvakti programının ayarlarına girip vakitleri güncelliyorum.öyle yaptığım sürece sorun olmuyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba ;

Bir ay önce aldığım ürünümü nakit sıkışıklığım nedeniyle satmak istiyorum.Biliyorum burası konusu değil ama 780 TL'ye pazarlıksız bırakabilirim ürünü.Ürün beyaz renktedir ve oldukça temizdir.Fatura kutu ve aksesuarları ile birlikte vereceğim.

Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: thunderstruck7

Cihazı aldım az önce ilk izlenimlerim iyi fakat 2 tane olu piksel var cihazda. Bir tanesini su an göremiyorum bile. Canımı sikmadi değil ama yinede o kadar göze batmiyor. Sizce gidip degistirsemmi ? Yani bir tanesini su an bulamıyorum bile

Çok gözükmüyorsa kullanımda problem yaratmaz ama Ölü pixeller zamanla ilerleyebiliyor. Hani değiştirebilirsiniz iyi olur.. peki ilk açılışta orda kontrol etmediniz mi?

Hocam küçücük birşey hic anlamadım vallahi. Neyse değiştirdin cihazı. Bununda yaninda ekranla plastik kısımda açıklık varmış gibi geliyor ama psikolojik galiba karanlığa soktum ışık sızması göremeyince dert etmedim. Gozlerim bana oyun oynuyor paranoyak oldum azıcık

• Telefon için f/p iyi olan mikrofonlu kulaklık önerebilir misiniz.

• Mesaj güme gitmiş

Beyler bende kardeşime alıcam bu telefonu grafiği yüksek oyun performansından bahsedebilir mi kullananlar?

Cevap yazarken alıntılarsanız yada adımı mesaja eklerseniz sevinirim.
  • Kardeşim goruslerin ve tavsiyelerin için TSK ederim telefonu kvk turkcellden aldım bi sıkıntı var Wi-Fi ile baglandigim halde YouTube de video seyredirken yarıdan sonra yüklemiyor donuyor. YouTube guncelledim bu seferde hic çalışmadı. Guncellemeyi kaldirdim. Uygulamalari yöneten YouTube önbelleği temizledim AC kapa bi halt değişmedi anlayacağınız. Google chrome dan gayet başarılı izleniyor. Bi çözümün varsa bu konuda yardimini bekliyorum. Bir de yukledigim resimde bazi uygulamaları kırmızı gösteriyor sebebi nedendir.
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

• quote:

Orijinalden alıntı: zeMRez

Mesaj güme gitmiş

Beyler bende kardeşime alıcam bu telefonu grafiği yüksek oyun performansından bahsedebilir mi kullananlar?

Cevap yazarken alıntılarsanız yada adımı mesaja eklerseniz sevinirim.

N.O.V.A 3 tarzı oyunları oynayamaz..

• Arkadaslar bir sorum olacak. Bende bugun g7 alarak araniza katildim. Simdilik hersey normal gibi. Hizindan oldukca memnunum. Yalniz google haritalar actigimda arka arkaya bir kac defa programi kapatti ve uzgunum mesaji verdi telefon. Bunu yasayan baskasi varmi?

• quote:

quote:

Cihazı aldım az önce ilk izlenimlerim iyi fakat 2 tane olu piksel var cihazda. Bir tanesini su an göremiyorum bile. Canımı sikmadi değil ama yinede o kadar göze batmiyor. Sizce gidip degistirsemmi ? Yani bir tanesini su an bulamıyorum bile

Çok gözükmüyorsa kullanımda problem yaratmaz ama Ölü pixeller zamanla ilerleyebiliyor. Hani değiştirebilirsiniz iyi olur.. peki ilk açılışta orda kontrol etmediniz mi?

bende de aynı sorun var pttavm'ye mail olarak gönderdim inceleyip dönecekler bana 2 ölü piksel bendekide bi geliyo bi gidiyo sıkısmıs piksel sanki
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1889000/3b37e76b-58cb-4d6d-bd5a-80e1626d6f8d.jpg

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1889000/77089a86-38c0-437a-903b-591fed45ddfe.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcoban_gs -- 22 Ocak 2015; 16:50:58 >

• high speed dirt kullanıcısına yanıt
    Xiaomi piston 2 forumda bir arkadaşın yorumu vardı sennheiser cx300 den iyi dedi. Ben cx300 kullanıyorum ve bundan iyisini tahmin edemiyorum bile. Sanal pazar semerste orjinalini bulabilirsiniz

• quote:

quote:

quote:

Hocam küçücük birşey hic anlamadım vallahi. Neyse değiştirdin cihazı. Bununda yaninda ekranla plastik kısımda açıklık varmış gibi geliyor ama psikolojik galiba karanlığa soktum ışık sızması göremeyince dert etmedim. Gozlerim bana oyun oynuyor paranoyak oldum azıcık

Değiştirmekle en iyisini yapmışsınız. Işık sızması yoksa dert etmeyin. İyi günlerde kullanın inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: showtime3737

http://tr.aliexpress.com/item/Huawei-Ascend-G7-C199-Case-New-Fashion-Slim-PC-Back-Cover-Aluminum-Metal-Frame-Case-No/32265383620.html
    Linkteki üründen sipariş verdim ben gelmesini bekliyorum

Kardeş ürun gelince bi resim falan paylasırmısın

• quote:

quote:

quote:

quote:

Değiştirmekle en iyisini yapmışsınız. Işık sızması yoksa dert etmeyin. İyi günlerde kullanın inşallah

Amin hocam cümlemize. Ama hiçbir aksesuar almadım. Çinden imak şeffaf silikon kılıf aldım. Yarında temperli cam gelecek. Bir süre stok kılıfla idare edeceğim. Beğendiğim kılıf burada 17 lira +kargo, çinde 8 lira. Bizde öğrenciyiz hani birde bende öyle bir huy var ucuzu varken gidip kazıklanmak koyuyor

• quote:

Xiaomi piston 2 forumda bir arkadaşın yorumu vardı sennheiser cx300 den iyi dedi. Ben cx300 kullanıyorum ve bundan iyisini tahmin edemiyorum bile. Sanal pazar semerste orjinalini bulabilirsiniz

Teşekkürler hocam dediğiniz ürünü inceleyecegim.

• Ben de bugün telefona deri kapaklı kılıf ve ekran jelatini aldım toplam 30 TL tuttu.

• versamaxx V kullanıcısına yanıt
    Uygulama ayarlarında sistem saati ile senkronize et gibi bir ayar var mı, ayrıca mobil veriyi kullanmasına da izin verdiniz mi bir kontrol edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibiza tdi

quote:

Orijinalden alıntı: showtime3737

http://tr.aliexpress.com/item/Huawei-Ascend-G7-C199-Case-New-Fashion-Slim-PC-Back-Cover-Aluminum-Metal-Frame-Case-No/32265383620.html
    Linkteki üründen sipariş verdim ben gelmesini bekliyorum

Kardeş ürun gelince bi resim falan paylasırmısın

paylaşırım elbette kardeşim ama daha elime ulaşmadı ürün.
    bu kadar uzak mıydı çin :)

• Arkadaşlar bugün telefonu kardeşime aldık, birlikte gelen Turkcell özellikli romu güncelleme yaparak kaldırdım. Kardeşim car x racing oyununa girmeye çalışınca maalesef car x racing durdu hatasını alıyorum, telefon bu oyunu kaldıramadığı için mi bu hatayı alıyorum?
  • Bu da benim pil performansım.ilk defa sarj bitirdim telefonda.tek kelimeyle mukemmel .
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kutsal Libido -- 22 Ocak 2015; 19:39:01 >

• @micropod hocam şu radyo aktifleştirmeyi bizede öğret lütfen Linkte göstersen olur Forum biraz canlanır sayende..
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.