Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.866
Cevap
154
Favori
719.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oturan adam

varsayılan olarak Sd seçince sd kart cihaz hafızası gibi görünüyordu galiba belki ondan karıştırıyorsunuz

Aynen belirttiğiniz gibiymiş hocam, oldu teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: Ottiman

Arkadaşlar problemim var. Whatsapptan gönderdiğim mesajlar anında gitmiyor karşı tarafa ve outlook uygulamasında tüm ayarlarım normal olmasına rağmen, ben uygulamaya girip yenileme yapmadan mailler gelmiyor.

Otomatik Senkronizasyonu açtınız mı?

Otomatik senkronizasyon ne işe yarıyor hocam?

• abartılacak bir yani yok. arkadaş iade etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbuurockk

Arkadaşlar birde telefonu aldım,içinde gelen sarzi kullandim ilk şarz edisimde uzun bir süre şarz etmelimiyim

Yok. İstediğiniz vakit takın, çıkarın hiç önemli değil. Sadece şarjı telefon kapanana kadar kullanmayın. Mümkünde %10 a geldiğinde şarja takmaya özen gösterim.
  • Günaydın arkadaşlar. Gecen telefonunun uyku modunu devreye girme süresini 10dk ya ayarlamistim gecici. Sonra tekrar 30sn ye ayarladim ama ekran acik kaliyor neden olabilir?( kapatip sctim teli degismedi)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün itibariyle bende beyaz renk ile aranıza katıldım. cihaz gerçekten on numara bayıldım.
  • makusla06 kullanıcısına yanıt
    Benim tv de wifi özelligi yok on dan aparat alacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

quote:

Arkadaşlar problemim var. Whatsapptan gönderdiğim mesajlar anında gitmiyor karşı tarafa ve outlook uygulamasında tüm ayarlarım normal olmasına rağmen, ben uygulamaya girip yenileme yapmadan mailler gelmiyor.

Otomatik olarak mail bildirimlerini alırsınız. Eğer senkronizasyon kapalı ise gelen mailleri mail uygulamasına girip el ile yani manüel olarak alabilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

Tamam oraya girince yalnizca cihaz,,yüksek doğruluk,pil tasarrufu cikiyor onlari diyosunuz demi

Evet işte o seçeneklerden pil tasarrufu olanı seçin sorun kalmaz.

Evet dediginizi anladim fakat işte ben daha o kısma gelmeden "konum erişimi" bolumundeki "konumuma eriş kismimin kapali durmasini istiyorum.böyle olunca alttaki kisimlarda otomatik olarak kapali kaliyo.bu şekilde bi ayar mumkun değil mı peki

Hayır mümkün değil.

• quote:

Arkadaşlar birde telefonu aldım,içinde gelen sarzi kullandim ilk şarz edisimde uzun bir süre şarz etmelimiyim

Bu soru için konunun ilk sayfasında bulunan Lityum pilleri kullanım kuralları adlı yazıyı mutlaka okuyun. Orda g7 de kullanılan lityum pilin daha uzun omurlu olması için dikkat edilecek hususlar ve lityum pillerin nasıl bir yapıya sahip olduğu yazılmaktadır.

• swiftkey de yazı ve sayılar aynı anda çıkması gibi özellik varmı??
  • Arkadaşlar bu cihazda çift sim var mı ? İnternette bakıyorum bir sitede var diyorlar ötekinde yok diyorlar kafam karıştı Cihazda da 2 tane giriş gördüm inşallah vardır
  • Merhaba arkadaşlar
    Dün G7'nin gri olanını alarak aranıza katıldım. Hakkımda hayırlısı... Telefon gerçekten malzeme kalitesi ve verdiği hissiyat yönünden çok iyi. Tek kötü yanı aşağıdaki o koca boşluğa kapasitif tuşların yerleştirilmemiş olması.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Otomatik olarak mail bildirimlerini alırsınız. Eğer senkronizasyon kapalı ise gelen mailleri mail uygulamasına girip el ile yani manüel olarak alabilirsiniz.

Sadece mailler için mi geçerli hocam? Whatsup, twitter, facebook bildirimleri içinde geçerli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: thunderstruck7

Arkadaşlar bu cihazda çift sim var mı ? İnternette bakıyorum bir sitede var diyorlar ötekinde yok diyorlar kafam karıştı Cihazda da 2 tane giriş gördüm inşallah vardır

Cift sim yok hocam, biri SD card, diğeri de SIM card için.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sadece mailler için mi geçerli hocam? Whatsup, twitter, facebook bildirimleri içinde geçerli mi?

Evet sadece mailler için geçerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: fbsrkc06

swiftkey de yazı ve sayılar aynı anda çıkması gibi özellik varmı??

Malesef yok ama söyle bir kısayol var : klavyenin sol en alt köşesindeki swype işaretinden parmağını basılı tutarak 5 rakamına sürukleyince karşına rakamlar bölümü çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

Merhaba arkadaşlar
    Dün G7'nin gri olanını alarak aranıza katıldım. Hakkımda hayırlısı... Telefon gerçekten malzeme kalitesi ve verdiği hissiyat yönünden çok iyi. Tek kötü yanı aşağıdaki o koca boşluğa kapasitif tuşların yerleştirilmemiş olması.

Hayırlı olsun , iyi günlerde kullanın. Bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi telefonu aldınız. Alt boşluk içinde " bu kadar kusur kadı kızında da olur" demişler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: pckolik17

Dün itibariyle bende beyaz renk ile aranıza katıldım. cihaz gerçekten on numara bayıldım.

Size de hayırlı olsun inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: tuning07

Günaydın arkadaşlar. Gecen telefonunun uyku modunu devreye girme süresini 10dk ya ayarlamistim gecici. Sonra tekrar 30sn ye ayarladim ama ekran acik kaliyor neden olabilir?( kapatip sctim teli degismedi)

30 saniye sonra ekran kapanır. Sonra tekrar uyandırmak zorunda kalırsınız. Eğer yine 10 dakka sonra kapatıyorsa siz ellemeden o zaman yine 10 dakikaya alıp daha sonrasında 30 saniyeye tekrardan alıp yeniden başlatın.

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.