Şimdi Ara

Media Markt 1 TL ve Bedava kargo ürünler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
5.067
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: laider

Neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Orijinalden alıntı: pxcnsRy

quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Orijinalden alıntı: pxcnsRy

quote:

Orijinalden alıntı: Mütercüman

quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

sıradan çinko karbon piller... 1 tl bile etmez.

ücretsiz kargoyla daha iyisi varsa yazda bilelim

+1 a101 ve bimde eften püften markaların 2 tanesi 1 lira zaten. gidip almanıza değmez. 2 tane aldım kenarda dursun.

Bimdeki piller gayet kaliteli 4 tanesi 1.5 tl..

duracell 1 yıl giderken a101 pilleri 3 gün gitmiyor.

Bimdeki pili dene bir de..

Markası nedir hocam ?

• Yemin ediyorum efsane baslik. Eksi sozluge acalim da geyik olsun aksam aksam. Aga bu nedir yahu :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım bu pili satan adam kargo parasını da ödüyor zararına satıyor belli nasıl bir dümen dönüyor bilen var mı? Kesin pili imha etmesi daha pahalıdır. Ondan bence, üstüne para verecek adamlar neredeyse
  • Çevre bilincinin geliştiği bir ülkede böyle başlık açsanız başınıza yıkarlar. Adam belki de ihtiyacı olmayan bir ürünü sırf KARGO BEDAVA diye sipariş ediyor! Forumda bunu duyuran şahıs da KARGOSU BEDAVA OLAN BAŞKA UCUZ ÜRÜN VARSA SÖYLE diye rest çekiyor. Yani ben bugün 50 kuruşa tedavülden kalkmış para satsam, adam sırf "iyi lan, kargo bedava, ayağıma gelecek" diye sipariş verecek.

Değerli arkadaşım, kargo SANA bedava ama insanlığa bir maliyeti var her taşıma işleminin. Havaya zararlı gazlar salınmıyor mu? Ekonomimiz değerli kaynakların hiçbir katma değer yaratmayacak işler için kullanılmasından zarar görmüyor mu? Sabit kölelik ücretiyle çalışan kargo işçisinin senin bu gereksiz siparişini taşımak için iş yükü artmıyor mu? Hiç mi düşünmüyorsunuz bunları?

Eskiden bir laf vardı böyle tipler için, "beleş mezar bulsa içine girer yatar" diye. Şimdi de "beleş kargo bulsa içine s..ar taşıtır" demek lazım sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkelios -- 21 Aralık 2014; 22:04:01 >

• Pilden başka ne var 1 liraya acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkelios

Çevre bilincinin geliştiği bir ülkede böyle başlık açsanız başınıza yıkarlar. Adam belki de ihtiyacı olmayan bir ürünü sırf KARGO BEDAVA diye sipariş ediyor! Forumda bunu duyuran şahıs da KARGOSU BEDAVA OLAN BAŞKA UCUZ ÜRÜN VARSA SÖYLE diye rest çekiyor. Yani ben bugün 50 kuruşa tedavülden kalkmış para satsam, adam sırf "iyi lan, kargo bedava, ayağıma gelecek" diye sipariş verecek.

Değerli arkadaşım, kargo SANA bedava ama insanlığa bir maliyeti var her taşıma işleminin. Havaya zararlı gazlar salınmıyor mu? Ekonomimiz değerli kaynakların hiçbir katma değer yaratmayacak işler için kullanılmasından zarar görmüyor mu? Sabit kölelik ücretiyle çalışan kargo işçisinin senin bu gereksiz siparişini taşımak için iş yükü artmıyor mu? Hiç mi düşünmüyorsunuz bunları?

Eskiden bir laf vardı böyle tipler için, "beleş mezar bulsa içine girer yatar" diye. Şimdi de "beleş kargo bulsa içine s..ar taşıtır" demek lazım sanırım.

Bende aynı fikirdeyim. Ben sipariş vermedim bu yüzden.

Ancak bu durum da ayrı bir toplumsal problem.

koskoca çinden 50 kuruşa bedava kargolu ürün alanlar da mevcut bu sitede...

Firmalar bu şekilde daha çok kazanıyor, reklam yapıyorlar. Adam 1 liralık ürün için siteye giriyor 1000 TL'lik alışveriş yapıyor veya "siteye ayağı alışıyor"

Ayrıca DİP NOT: forum başlığı da SICAK FIRSATLAR, jenelika penguenlerini koruma yöntemleri değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

Yemin ediyorum efsane baslik. Eksi sozluge acalim da geyik olsun aksam aksam. Aga bu nedir yahu :))

Bekliyorum haa....

Bi de oradan bana selam gondersene hocam

• Kaç Taksitle Aldın.?
  • 1 liralık ürünü sipariş verip de bir de taksite böldüren bir zihniyet hayret ya. ben olsam utanır söyleyemem, bu kadar basitlik olmaz. Yaşına veriyoruzdur inş.
  • INOVASYON kullanıcısına yanıt
    1-insanların çinden 1-2 dolarlık ürün almalarının amacı burada aynı ürüne 20 tl vermemek.. hatta ben zaman zaman 50tl isteyenleri bile görüyorum..aynı ürüne 20 tl verip, kazık yiyip alarak ekonominin düzeleceğine inanıyosanız devam edin kargo şirketleri çatır çatır kazıklarken, ben bedava kargolü ürün için onların ekonomisini ya da çalışanların durumunu mu düşenecem ? ne kadar çok iş olursa o kadar eleman alırlar, hiç meraklanmayın..

2-Media Markt 1 TL ve Bedava kargo ürünler diye konu başlığı açmışsınız, ne link var ne de ürünler..31 aralığa kadar tüm ürünlerde kargo bedava zaten, peki 1 tl ye başka ürünleri var mı ? bu konuyu açma amacınız nedir ?
  • Harbiden çok utanyorlar :)

Zaten bu bilinç yüzünden 12 taksit yerine 5 taksiti tercih etmişler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

1-insanların çinden 1-2 dolarlık ürün almalarının amacı burada aynı ürüne 20 tl vermemek.. hatta ben zaman zaman 50tl isteyenleri bile görüyorum..aynı ürüne 20 tl verip, kazık yiyip alarak ekonominin düzeleceğine inanıyosanız devam edin kargo şirketleri çatır çatır kazıklarken, ben bedava kargolü ürün için onların ekonomisini ya da çalışanların durumunu mu düşenecem ? ne kadar çok iş olursa o kadar eleman alırlar, hiç meraklanmayın..

2-Media Markt 1 TL ve Bedava kargo ürünler diye konu başlığı açmışsınız, ne link var ne de ürünler..31 aralığa kadar tüm ürünlerde kargo bedava zaten, peki 1 tl ye başka ürünleri var mı ? bu konuyu açma amacınız nedir ?

Benim duyduğum pil hacı, diğer ürünleri de sen araştır bul
    Ayrıca sen araştırmasan da olur, doğa çevre ve penguen söz konusu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

Neden?

süpersin ya, gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: INOVASYON

Bizim arkadaş iki tane kalem pil aldı

1 TL'ye 5 Taksit

Bedava Kargo :)

İtiraf et o arkadaşın TuVNeRa değil mi?
  • INOVASYON kullanıcısına yanıt
    sorun o zaten sen ürünler demişsin, bak çoğul ek kullanmışsın.. 1 tl ye başka ürün yok
  • bim de satılan alkalin beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

sorun o zaten sen ürünler demişsin, bak çoğul ek kullanmışsın.. 1 tl ye başka ürün yok

Hacı bu konu için ArGe yapmak lazım ama işte o penguenler ve kutupayıları asıl mesele oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

quote:

Orijinalden alıntı: INOVASYON

Bizim arkadaş iki tane kalem pil aldı

1 TL'ye 5 Taksit

Bedava Kargo :)

İtiraf et o arkadaşın TuVNeRa değil mi?

Müneccim mübarek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

bim de satılan alkalin beyler

Turkiye kendi pilini tekrar uretmeye baslayana kadar kullanacagim tek pil Bimin PowerB pilidir.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.