Şimdi Ara

Bir ayakkabıya verdiğiniz en büyük para nedir? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
4
Favori
5.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence, bot hariç 200 lirayı geçipte parasını hakeden ayakkabı yok.
    en sıkıntı çektiğim zamanlar ayakkabı aradığım zamanlar. bir kere artık ayakkabılar neredeyse 2 tip olmaya başladı, farklı tasarım göremiyoruz. bunkarda genelde ya sivri burun ya da yüksek tabanlı-yüksek tabanlı gibi görünen ayakkabılar. (ha birde yarım daire şeklinde ayakkabı ucu olanlar var, tam rezillik) ayağım taraklı olduğu için ayağıma tam oturan bir ayakkabı bulamıyorum, bulduklarımda anormal pahalı oluyor ve param olsa dahi çıldırmak pahasına almıyorum, aramaya devam ediyorum. psikolojik sınır 200 liradır, üstüne büyük konuşmayayım ama çıkmam.

bana göre güzel ayakkabı modelleri;

Bir ayakkabıya verdiğiniz en büyük para nedir?

• 200 den fazla çıkmaz onuda minimum 2 yıl giyerim.
  • 225 tl ozentilikle lacoste almıştım almaz olaydım 3 kere giydim ayak buyudu mundar oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 220 verdim adidas dragon mu ne içim yanıyor hala

• Bot 140

Ayakkabı 90 120
  • 155tl ye harika bi nike almistim ailede ilk kez ben 100+tl para ayakkabiya vermistim aldiktan 3gun sonra calindi o gun okula gitmedim hungur hungur aglamistim

• 265 tl .Timberland almıştım.Suan 130 tl ye aldigim new balance giyiyorum.Tavsiye ederim 1 yildir giyiyorum daha açılma yirtilma olmadi.

• 300 tl harley davidsin

350 tl nike air max

250 tl dc shoes
  • walla 1-2 hafta önce şu botu aldım. 749 tl

genelde 300 tl ortalama oluyor aldığım ayakkabılar

ama şu bir gerçek ki 100-150 tl civarı ayakkabılar yeterli düzeyde. üstüne verilen paralar ziyandan başka bişey değil. tabiki özel bir amaca hizmet etmiyorsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salamander19 -- 21 Aralık 2014; 0:01:16 >
  • 130 lira vermiştim nike icin, şimdi eski kalite yok nikede

• 129 tl, 2 sene önce aldım altı delik ama hala giyiyorum
  • 315 ama yarisi hediye ayrica 150 ye nike almistim 2_3 yil giymistim onu bulsam 2 tane alirdim cok para

• 179

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Air max i iki hafta önce 250tl ye aldım

• 90 liraya bot almıştım 4 yıldır giyiyorum zerre yıpranma yok. Demek ki yıllarca giymek için israfa gerek yokmuş. Siz kaç yıl giymeyi düşünüyorsunuz? 16 yıl falan mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 230 veya 270 tl vermiştim 2011 yılında. Lacoste marka ve çok şıktı. Bu yaza kadar kullandım ve sonunda eskidi. Ona benzeyen başka bir lacoste ayakkabı aldım 200 liraya. O kadar para vermeme rağmen ayakkabılar rahat değil. Ayakkabıcıda kalıba koydurmadan giyemedim.

• 200 TL Greyder Bot. Taş gibi içi yünlü
  • 170. Şuan nike air alicam maks 140 veririm

• quote:

Orijinalden alıntı: yılanlıdağ

harley almıştım 200 tl ye çok acıdım beş para etmez.Ağır,altı çok kayıyordu.Ayakkabıya verilen paraya acımam ayak sağlığı önemli ama harley fiyaskoydu resmen.Yds aldım çok memnunum.

Aynen YDS aldım ben de 169 TL verdim. En çok para verdiğim buydu. Gayet memnunum.
  • 400 Euro
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.