Şimdi Ara

Yeni passat aldık. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
671
Cevap
8
Favori
21.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim çok teşekkür ederim. Izliyorum sadece o tarz yorumları superb değerlendirdim tabiki ancak dsg açısından Skoda ve seatin vw nin pisliğini toplaması ve Superbin bu yaz kasa değiştirecek olmasi yüzünden Eledim. Dediğin gibi arka farlar led önleri de tamamlayacak bir xenon veya mercek olsa güzel olurdu.

Airarmada ben geçen sene bizim c maxı Samsundan tokata plakasız getirdim. Normalde plaka siz olmuyor ancak tutanak hazırladım ve su motor numaralı vs. Araci şu tc li kişi plakasız teslim almak istedi mesuliyet onda diye şeklinde fatura da olduğu için sıkıntı olmuyor.

Veysel abi teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 20 Aralık 2014; 20:56:41 >
  • volkswagen pass at şahsi oynama
  • quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Hocam konuyu tam okumadım kredi çekerek mi aldınız aracı?

Yok hocam peşin aldık.

Iyi dilekleriniz için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Kardeşim çok teşekkür ederim. Izliyorum sadece o tarz yorumları superb değerlendirdim tabiki ancak dsg açısından Skoda ve seatin vw nin pisliğini toplaması ve Superbin bu yaz kasa değiştirecek olmasi yüzünden Eledim. Dediğin gibi arka farlar led önleri de tamamlayacak bir xenon veya mercek olsa güzel olurdu.

Airarmada ben geçen sene bizim c maxı Samsundan tokata plakasız getirdim. Normalde plaka siz olmuyor ancak tutanak hazırladım ve su motor numaralı vs. Araci şu tc li kişi plakasız teslim almak istedi mesuliyet onda diye şeklinde fatura da olduğu için sıkıntı olmuyor.

Hayırlı olsun çok güzel araba konforlu maşallahı var
    Fakat , şuanda elinde el bombası var plakasız , aracın kaydı yok,mtvsi yok bunu teslim eden bayiyede helal olsun ,ne diyim.
    Çekin aracı otoparka plaka çıkana kadar çıkartmayın allah korusun işin içinden ne bayi çıkar ne siz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airarmada -- 20 Aralık 2014; 20:59:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

quote:

Kardeşim çok teşekkür ederim. Izliyorum sadece o tarz yorumları superb değerlendirdim tabiki ancak dsg açısından Skoda ve seatin vw nin pisliğini toplaması ve Superbin bu yaz kasa değiştirecek olmasi yüzünden Eledim. Dediğin gibi arka farlar led önleri de tamamlayacak bir xenon veya mercek olsa güzel olurdu.

Fakat , şuanda elinde el bombası var plakasız , aracın kaydı yok,mtvsi yok bunu teslim eden bayiyede helal olsun ,ne diyim.
    Çekin aracı otoparka plaka çıkana kadar çıkartmayın allah korusun işin içinden ne bayi çıkar ne siz

Teşekkür ederim

Dediğiniz gibi sıkıntılı cikmadan sigorta ve kasko yapildi
    . Bizim sitenin kapalı otoparkına çektim 1 ocakta tescil yapılacak işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 20 Aralık 2014; 21:51:30 >

• öncelikle hayırlı uğurlu olsun rabbim kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin
    yalnız anlayamadığım şu liste fiyatlarına bakıyorum sizin gibi şahsi indirim yada başka pazarlık yapanlar fiyatları kaça kadar çekebilir bilemem ama çıkardığı sorunlar dillere destan olan dsg
    sadece şanzıman için 12 700 tl fark istemeleri.
    valla hem bu kadar dsg farkı verip ''acaba benimki ne zaman kitleyecek '' diye sürekli kaygı duyan , birde tüm bunlar için çoğunlukla da aylarca sıra bekleyen kadirşinas milletimiz için doğuş oto birde plaket vermeli diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baha_81 -- 20 Aralık 2014; 21:33:45 >
  • Hayırlı olsun kardeşim kendim almış kadar sevindim. Güle güle, keyifle binersiniz inşallah.

• hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Hayırlı olsun kardeşim kendim almış kadar sevindim. Güle güle, keyifle binersiniz inşallah.

Teşekkür ederim abi Allah razı olsun

• anahtarlar trent modelindede öylemi acaba?2 hafta daha sonra almıs olsanız mtv vergisinden kurtulurdunuz ama şans aracı iyi bulmussunuz...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

quote:

Teşekkür ederim

Dediğiniz gibi sıkıntılı cikmadan sigorta ve plaka takıldı. Bizim sitenin kapalı otoparkına çektim 1 ocakta tescil yapılacak işte.

Şimdi sizin araç 2014 mü 2015 mi olacak..

• quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

anahtarlar trent modelindede öylemi acaba?2 hafta daha sonra almıs olsanız mtv vergisinden kurtulurdunuz ama şans aracı iyi bulmussunuz...

Trendline bayide vardı ama inanin hiç bakmadım aynı olması lazım çünkü trendline da anahtarsız çalıştırma.

Ben özellikle 2014 aldım aracı da trafiğe 1 ocakta çıkaracağız henüz tescil yapılmadı. O yüzden vergiden yırttık

@tttnet abi araç 2014 olacak ama 2015 trafiğe çıkışlı. Yoksa aynı araç için nişanı bekleyecektim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 20 Aralık 2014; 21:50:14 >
  • quote:

quote:

anahtarlar trent modelindede öylemi acaba?2 hafta daha sonra almıs olsanız mtv vergisinden kurtulurdunuz ama şans aracı iyi bulmussunuz...

Trendline bayide vardı ama inanin hiç bakmadım aynı olması lazım çünkü trendline da anahtarsız çalıştırma.

Ben özellikle 2014 aldım aracı da trafiğe 1 ocakta çıkaracağız henüz tescil yapılmadı. O yüzden vergiden yırttık

@tttnet abi araç 2014 olacak ama 2015 trafiğe çıkışlı. Yoksa aynı araç için nişanı bekleyecektim.

peki arac sizin garajdamı bekliyor yoksa dogustamı? doguş bir sorun cıkarmıyorsa super))

• quote:

quote:

quote:

peki arac sizin garajdamı bekliyor yoksa dogustamı? doguş bir sorun cıkarmıyorsa super))

Bizim müdür bayide kalması yönünde ısrar etti ama ben götürmek istedim arabayi. Passata talep inanılmaz yıkanırken bile bizim arabayi boş bırakmadılar Teslim edilen kadar bekledim başını

• sanırım boşline değil hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.
  • Hayırlı olsun.
    Audi, BMW filan alsaydınız demiycem.
    Zaten birisine Passat alacağına A4 al deyince Audi VW'nin alt markası o kadar para verilir mi diyolar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bizim müdür bayide kalması yönünde ısrar etti ama ben götürmek istedim arabayi. Passata talep inanılmaz yıkanırken bile bizim arabayi boş bırakmadılar Teslim edilen kadar bekledim başını

şimdi b7 b5.5 kasası olanlar çamur atmaya başlarlar..))dostum şu an alınabılecek yarım altın degerindeki aracı almışsın alırkende satarkende zararsız satılabılen tek araç benim gözümde...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lacano

quote:

Orijinalden alıntı: Emirio

Öncelikle hayırlı olsun fakat sınıfının sadece satış lideri olabilir

Kardeşim Allah rızası için lütfen böyle şeyler yazmayın inanın insanın hevesini kursağında bırakıyorsunuz. Yanlış anlamayın lütfen sadece size söylemiyorum bir çok arkadaş aynı şeyi yapıyor. Adam heves etmiş beğenmiş almış, buraya konu açmış iyi niyetli olarak belki birilerinin merak ettiği bir şeyler vardır diye... Tamam passat belki sınıfının en iyisi olmayabilir ancak ülkemizde bir çok kişinin bende dahil olmak üzere sevdiği bir araç...

Aynen kardeşim bi araca onbinlerce belki yuzbinden fazla para verip boyle yorumlar almamak istemesi standart Bir Turk icin gayet normal

Bu yuzden yapmayalim bence.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.