Şimdi Ara

Yeni passat aldık. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
671
Cevap
8
Favori
21.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S60ı da incelediyseniz passatla karşılaştırabilir misiniz kısaca? S60 alma düşümcemiz var ama passatı da beğendik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun kardeşim. Araç incelemeleri devam edecek mi? Onu merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mangalay

DSG'de sorun olmazsa her anlamda kullanıcısını tatmin edecek, keyifle binilip yol yapılacak bir araç.

Hayırlı olsun

Dsg riskini bilerek aldım vw de çalışırken servis araci olarak kullandığım caddy tdi dsg 130 bindeydi.

Bunu gibi birkaç örnek görünce 160 binde dsg golf 7 görünce ki bunlarda hiç kavrama değişmemiş bizde kararttık gözümüzü

@nejoz abi teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 20 Aralık 2014; 13:21:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Orijinalden alıntı: of dead

Hayırlı olsun kazasız belasız diyelim uzun yol yaptıktan sonra detaylı bir inceleme bekliyoruz.

Teşekkür ederim incelemeyi en kisa zamanda konuya eklerim :)

@lacano hocam teşekkür ederim takılmayın. Önemli değil. Bir aracın sınıfında satış lideri olmasındaki tek etken 2. El değeri zaten. Motoru, kalitesi, tüketimi genişliği bunlar faktör değil.

Hocam bu arada hayırlı olsun demeyi unuttuk, kazasız belasız kullanın inşallah. Bazı testlerde aracın ses yalıtımının iyi olduğu söyleniyordu sizin ilk gözleminiz ne oldu gerçekten ses yalıtımı başarılı mı ?

• Gittim inceledim gerçekten kaliteli ve güzel araç. Hayırlı olsun. Allah kazasız,belasız binmeyi nasip etsin.
  • Hayırlı olsun Enes. Allah kaza bela vermesin.

İstanbula bekleriz.
  • hayırlı olsun.Güle güle eskitin.Güzel araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Hayırlı olsun kardeşim. Araç incelemeleri devam edecek mi? Onu merak ettim.

Abi teşekkür ederim. incelemeler devam tabiki ancak forumda paylaşmama kararı aldım. Yöneticiler sürekli konuya müdahale ediyor,yaşımdan dolayı saygısız yorumlar geliyor. Eğer takip etmek istersen incelemeleri düzenlenli olarak pm atarım

@rbctechnic dsg den en ufak korkum yok. Garanti uzatma ben almadım bayinin hediyesi. Eğer olmasaydı almazdım zaten garanti uzatma

• Oncelikle hayirli olsun Allah kaza bela vermesin masallah cok guzel arac gecen gun highline gordum yolda uzun uzun baktim :) Bu arada bos yorum yapan arkadaslar, insan heves etmis parasini bastirmis almis kimseye laf dusmez , madem begenmeyip igneliyorsunuz daha iyisini alin siz koyun o zaman.

• Hayırlı olsun...
  • hayırlı olsun fotoğraf koymak iyi cesaret Toros klasik araba olarakmı duruyor?
  • Lacano kullanıcısına yanıt
    ersah00 kullanıcısına yanıt
    Anro kullanıcısına yanıt
    Yalıtım olarak çok iyi. Dizel motorlu olduğunu arkadaki tdi yazısından anlarsınız o derece

Volkan teşekkür ederim. Bu yaz niyetim var inşallah geleceğim

@ersah00 hocam bir cesaret koyduk Allah'ın izniyle olmaz birsey

Toros ise klasik sayılır :) 93 yılında sıfır alınmış 130 Binde henüz babamdan üniversite hediyesi :) seviyorum bayagi gözüm gibi bakıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 20 Aralık 2014; 13:39:58 >
  • Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

*+2 veya +3 yıllık garanti uzatma Passat için ne kadar dı?
  • Teşekkür ederim

@panther teşekkür ederim. Yeni passatın garanti uzatma fiyatına bakmadım açıkçası. Ancak öğrenince söylerim size.

• Hayirli ugurlu olsun.

Kendim bu tasin altina girmeyecek olsamda ornek vereyim: arkadasimin polo 1.6tdi 90hp lik dsg arabasi suan 93 binde hala kavrama degistirmedi. Adam arabayi araba gibi kullaniyor yapmadigi sey kalmadi, anlamadik hala neden kavrama sorunu vermedigini. :D insallah sizinki de buna benzer olurda sorunsuz kullanirsiniz.

Uzun suredir dusunuyorum vw in yeni kasalari veya makyajlilari epey calisilmis, kafa yorulmus arabalar. Bence bu seri passat alarak akillilik yapmissiniz.

Bende alacak olsam Comfortline alirdim, fakat motor tercihim 1.4 tsi 150hp duz vites olurdu, yilda yaptigim km sizinki kadar olsada..

Tekrar hayirli olsun.

• Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Orijinalden alıntı: Emirio

Öncelikle hayırlı olsun fakat sınıfının sadece satış lideri olabilir

Sınıfındaki araçlardan tek eksik yani fiyatı ancak 508 latitude gibi araçlar da 100 binin üzerinde.

Ben passata karar verene kadar tüm d sınıfı araçları inceledim. Sonuç passat.

İşte olay burada bitiyor, sizin için sonuç passat. Bu malesef bir aracı sınıfının lideri yapmıyor. Her kullanıcının araçtan aradığı belli kriterler vardır, sizin kriterlerinizi passat karşılamış almışsınız, hayırlı olsun.

@Lacano

Eleştirinizde haklısınız hocam, fakat kimse yoğurdum ekşi demesede gerçeklik çizgisinden de çıkmamalı.

• Biz 2011 yılında kendi aracımıza +2 yıllık ek garantiyi 1.500 TL gibi bir rakama yapmıştık. O zaman EREL'den almıştık +1 yıllık garanti hediye vermişlerdi. Genel olarak 5 yıl garantili bizim araç.

Enes bence passata yapın max fiyat şimdi 2.500 TL olmuştur. +1 garanti de verirler sana zaten.
  • Teşekkür ederim. Benim fikirlerim babam için önemli tabiki ancak kendisi dizel istedi. Tarkan bahsettim ben benzinli ile rahat edemem deyince birsey demedim.

Şu an çok mutlu senelerdir istediği arabayi aldı. :)

Dsg için bende sizin gibi çok örnek gördüm. Umarım sorun çıkmaz :)

Ekskalibur teşekkür ederim

• Anro kullanıcısına yanıt
    Emirio kullanıcısına yanıt
    Fiyatı bilmiyorum ama bayinin hediyesi

@emirio haklısınız tabi. Benim için iyi ancak yukarıda söylediklerimi passatı inceleyen herkes söylüyor.

Ben gerçeklik çizgisinden çıkmadığımı düşünüyorum. B8 gerçekten kalite genişlik ve motor seçenekleri olarak başarılı. Çoğu markanın veremediğini vermek bile başarıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 20 Aralık 2014; 13:59:06 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.