Şimdi Ara

İpad mini retina 64 gb 799 TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
923
Cevap
22
Favori
32.038
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafaagungor

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-sifir-jelatinli-apple-ipad-mini-retina-64gb-193102503/detay

bi de ihtiyactan satılık yazmıs :D

İlan açan açana, Biri de dizmiş 10 15 tane, dükkan gibi satış yapıyor, ürünler 64 GB'tır falan 1100 lirayı da yapıştırmış

• Vatandan gecen hafta indirimle ekran karti aldim ve siparis sacma sapan iptal edildi..parayi bir hafta calistirdilar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce yazdım millet toptan mağazalardan almış, buna müsaade eden vatan bilgisayar ın ayıbı, saçmalığı

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaagungor

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-sifir-jelatinli-apple-ipad-mini-retina-64gb-193102503/detay

bi de ihtiyactan satılık yazmıs :D

İlan açan açana, Biri de dizmiş 10 15 tane, dükkan gibi satış yapıyor, ürünler 64 GB'tır falan 1100 lirayı da yapıştırmış

ben limiti taksite çevirme amaçlı dört tane aldım hiç ilan falan da açmadım. büyük ihtimalle önce eşe dosta sonra da forumdakilere aldığım fiyattan veririm :) ihtiyactan yazması fena :D kesin forumdan biridir

• Theologist kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok garanti bugün etkinleştirmemle başlamış gözüküyor. Ayrıca Approved in all EU countries + TR yazıyor barkod altında.
  • Arkadaşlar uygun fiyatlı kaliteli kılıf önerisi olan var mı:)
  • J. Marston kullanıcısına yanıt
    Benim jelatinin bir kısmını yırtmış barkod yapıştırmışlardı. Rusya'dan toplamışlar başka açıklamasını bulamıyorum, sizinki oradan gelenlerden biri olmayabilir tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: J. Marston

Bu ipad mini'lerin ekranı, uygulama logoları vs ipad'lere göre daha soluk nedense. iPad 4 var, logolar canlı canlı. Mini'de soluk.

başka aynı tespitten yapan var mı?

Hocam sızın dedıgınız bence mını İle mını retina nın cozunurlugu ust seviyede aır aır 2 den farkı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ShaG

O normaldir hocam. Benim iPad 3'ten bile daha cansız duruyor mini retinanın renkleri. Ama çok kafaya takılacak bir durum değil. 800 lira 64gb mini retina için çok iyi bir fiyat. Param olsa kesin alırdım.

Beyler sız emin mısınız mını retina nın ekranı aır lardan farkı yok kı boyle cansız falan diyorsunuz anlam veremedim

• catik kullanıcısına yanıt
    Air'la yan yana hiç bakmadım retinanın ekranına, ama iPad 3'le arasında fark olduğu belli. Ama çok belirgin bir fark değil. Dediğim gibi, alacak adamı vazgeçirmeyecek bir fark.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

quote:

Orijinalden alıntı: ShaG

O normaldir hocam. Benim iPad 3'ten bile daha cansız duruyor mini retinanın renkleri. Ama çok kafaya takılacak bir durum değil. 800 lira 64gb mini retina için çok iyi bir fiyat. Param olsa kesin alırdım.

Beyler sız emin mısınız mını retina nın ekranı aır lardan farkı yok kı boyle cansız falan diyorsunuz anlam veremedim

Air ekranı Mini Retina' dan daha iyi çünkü daha büyük.
    Tek fark bu
  • tüm gün wifi açık şekılde kaç saat gider şarjı bu cihazın
  • AnqelTR kullanıcısına yanıt
    aynen çok iyi..

ben de aldım bir tane saat 16 gibi.. 10-15 tane falan kalmıştı ki,vatanın en büyük mağazası sanırım ankaradaki. yarın faln biter heralde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: superstarr1907

tüm gün wifi açık şekılde kaç saat gider şarjı bu cihazın

Kızım sabah 11:00 de başlıyor oynamaya, arada toplasan 3 - 4 saat mola verse, ertesi gün akşamına (16:00 gibi) kadar şarj etmeden kullanıyor.
  • Lg g3 üm olmasaydı alırdım düşünmeden. Boş yere masrafa girmeyim şimdi
  • ipad mini retina ve ipad 4 (retina)

Fotodan fazla belli olmuyor bu dediğim. Ama ipad mini retina'da renkler daha soluk. Böyle bir haber de çıkmıştı hatta. Link:http://iyasam.com/retina-ekranli-ipad-mini-ekran-kalitesi-ipad-aire-gore-daha-dusuk-cikti/

Tabiki ipad mini retina vs ipad air durumunu bilmiyorum. Belki de yeni nesil air ipadlerde renkler bu şekildedir. Elimde air yok.

İpad mini retina 64 gb 799 TL

İki cihaz da 7.1.1 ve son parlaklıkta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J. Marston -- 19 Aralık 2014; 22:18:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Devamı gelecek büyük ihtimal, Rusya'daki kaos bize yaradı. Çok daha ucuza getirmiştir Vatan Rusya'dan. Tahminim 600 TL civarı.

devamı yokmuş hocam benim zeki arkadaş bitane de satmak için almaya gitmiş vatan ümraniye ye adam kalmadı demiş yarın falanda yokmuş devamı ama ümraniye için konuyor eleman diğer mağazalardan haberi yokmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wiru5

İzmir'de magazalarda var mı,gören duyan ?

İzmirde baktığım bütün stoklar bitmiş bakmayın boşuna :/

Edit: Torbalıyı bilmiyorum tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ray Kurzweil -- 19 Aralık 2014; 22:24:34 >
  • Tabletler alındığına göre gelelim kılıf tavsiyelerine. Sıcak fırsatlar ahalisine yakışacağı şekilde F/P kılıfları önereceğim. 100 - 200 TL'lik kılıflar bize gelmez :)

Aşağıdaki kılıf gerçekten harika. Fiyatı mükemmel. Öncelik bunu değerlendirin;

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Spigen-Hadbook-ipad-Mini-White//Tabletler-Cevre-Birimleri/Tablet-PC-Aksesuarlari/iPad-Mini-Aksesuarlari/urunno=0000000618588

Aşağıdaki kılıf da güzel bir seçenek. Harika bir indirim söz konusu ve ekran koruyucu hediyeli. Kargo da bedava olsa daha iyi olacakmış :)

http://www.hepsiburada.com/liste/dark-iflip-ipad-mini-360-donebilen-siyah-kilif-ekran-koruyucu-hediyeli/productDetails.aspx?productId=bs41598&categoryId=60000818

• quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

Tabletler alındığına göre gelelim kılıf tavsiyelerine. Sıcak fırsatlar ahalisine yakışacağı şekilde F/P kılıfları önereceğim. 100 - 200 TL'lik kılıflar bize gelmez :)

Aşağıdaki kılıf gerçekten harika. Fiyatı mükemmel. Öncelik bunu değerlendirin;

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Spigen-Hadbook-ipad-Mini-White//Tabletler-Cevre-Birimleri/Tablet-PC-Aksesuarlari/iPad-Mini-Aksesuarlari/urunno=0000000618588

Aşağıdaki kılıf da güzel bir seçenek. Harika bir indirim söz konusu ve ekran koruyucu hediyeli. Kargo da bedava olsa daha iyi olacakmış :)

http://www.hepsiburada.com/liste/dark-iflip-ipad-mini-360-donebilen-siyah-kilif-ekran-koruyucu-hediyeli/productDetails.aspx?productId=bs41598&categoryId=60000818

Kılıflar güzelmiş ozelıklede Dr daki ama siyahı olaydı iyidi :)

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.