Şimdi Ara

İpad mini retina 64 gb 799 TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
924
Cevap
22
Favori
32.033
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rusya'dan gelmiş bunlar.

Kutunun arkasında birinci dil Rusça ve Rusya için öncelikli üretilmiş ürünler.

2 Sebebi var Rusya'dan gelmesinin, biri Ruble'nin çakılması, ikincisi Rusya'nın satmasını engellemesi.
  • ANKARA'da arayan arkadaşlarım için;

Keçiören'deki mağazada son 2 tane siyah renk kalmış arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Arkadaşlar neden ucuz olduğunu buldum.

Rusya'dan gelmiş bunlar.

2 Sebebi var Rusya'dan gelmesinin, biri Ruble'nin çakılması, ikincisi Rusya'nın satmasını engellemesi.

rusya için üretilen ürünün kutusunda neden türkçe açıklama da bulunur ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Arkadaşlar neden ucuz olduğunu buldum.

Rusya'dan gelmiş bunlar.

rusya için üretilen ürünün kutusunda neden türkçe açıklama da bulunur ki.

Rusça Türkçe ve İngilizce var. İngilizce var diye İngiltere veya Amerika için üretilmiş diyemeyiz ki? Birinci dil Türkçe olsaydı o zaman Türkiye için üretilmiş sonucu çıkardı ama ikinci dil Türkçe.

• Mağazalardan hala alınabiliyor mu ? Bu ürün fiyatının düşük olmasının belli bir sebebi var mı (kusur vb.) yoksa bildiğimiz sıcak fırsat mı ?

• İzmir'de magazalarda var mı,gören duyan ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Mağazalardan hala alınabiliyor mu ? Bu ürün fiyatının düşük olmasının belli bir sebebi var mı (kusur vb.) yoksa bildiğimiz sıcak fırsat mı ?

Rusyadan geri dönüş sebebi olabilir.
    https://eksisozluk.com/entry/47651052

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Hocam mını 2 bu retina zaten 3un tek farkı parmak ızı tanıması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  İpad mini retina 64 gb 799 TL

bi sıkıntı yok gibi
  • şimdi onayladı

İpad mini retina 64 gb 799 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Gebze mağazayı aradım, ayıramayız dediler. 1 saat sonra aradım bitti dediler.

ÜMraniye'den Gebze'ye geliyorum normalde. Servisten Bostancı'da indim. 17:04'te aradığımda stokta 5-6 tane var dediler. 17:32'de gittiğimde sonuncuyu başkası aldı. Gözümün önünde alınca üzüldüm. Üstelik mağazaya kadar koşmuştum. Servisten de inmiş oldum, Gebze-Harem'e binmek zorunda kaldım. Ki 6 ya da 7. minibüse ite kaka anca binebildim.

Pendik'i aradım, bitti dediler. Maalesef alamadım. 1,5 sene önce Mini 32'de de benzer kampanya olmuştu. Her yerde 1000 küsürken Vatan'dan 831'e almıştım. 9-10 ay bir daha o fiyatlara indiğini görmedim. Biraz da bu yüzden üzüldüm, 64 GB bedavaya gitti resmen.

hocam ümraniyeden alsaydınız ya arkadaşa iş çıkışı akşam 7 gibi aldık sadece beyaz vardı , kaç tane kaldı dedim 6 tane daha var dedi haftasonu da devam ediyormuş bu fiyata ama kalırsa ve devamı gelirse dedi .

• quote:

Orijinalden alıntı: J. Marston

Bu ipad mini'lerin ekranı, uygulama logoları vs ipad'lere göre daha soluk nedense. iPad 4 var, logolar canlı canlı. Mini'de soluk.

başka aynı tespitten yapan var mı?
  • engg E kullanıcısına yanıt
    Devamı gelecek büyük ihtimal, Rusya'daki kaos bize yaradı. Çok daha ucuza getirmiştir Vatan Rusya'dan. Tahminim 600 TL civarı.
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    Benim kutuda birinci dil Türkçe. İkinci ve üçüncü dil Rusça. Nasıl olacak şimdi?
  • quote:

Benim kutuda birinci dil Türkçe. İkinci ve üçüncü dil Rusça. Nasıl olacak şimdi?

İkincil Üçüncül dil nasıl Rusça oluyor? İngilizce olmak zorunda kutularda nerede satılırsa satılsın diye biliyorum. 2. Rusça ise 3.nün Rusça olması çok saçma, neden olsun iki defa?
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    O normaldir hocam. Benim iPad 3'ten bile daha cansız duruyor mini retinanın renkleri. Ama çok kafaya takılacak bir durum değil. 800 lira 64gb mini retina için çok iyi bir fiyat. Param olsa kesin alırdım.
  • quote:

quote:

İkincil Üçüncül dil nasıl Rusça oluyor? İngilizce olmak zorunda kutularda nerede satılırsa satılsın diye biliyorum. 2. Rusça ise 3.nün Rusça olması çok saçma, neden olsun iki defa?

İlk dil Türkçe. İkinci dil Rusça'ya benzeyen saçma sapan bir yazı :) Üçüncü dil Rusça.
  • J. Marston kullanıcısına yanıt
    İngilizce yazmayan Apple hiç aklıma yatmadı, garanti falan sorgula, bir yamuk olmasın
  • Arkadaşlar siteye girmiyor. Ürün bu fiyata üstelik 64gb bir de teşhir değil ise kesin kaçırılmayacak bir fırsat bu. Fakat siteye girmediği için goremiyo3um heralde yağmalandı sanırım. 2 aylık 5s imi satıyorum. Bugün anlaştık aslında tam alacağız 1.550 den anlaştık el sıkıştık adam ben 1500 getirdim ama ona göre demesin mi sonra. Belki 1.500 e verirsin fakat böyle yalan dolan ve saçma bir şey yaptığı için vermedim ona. Kısacası satılmış olsaydı bugün bu ipad î kaçırmazdım heralde. Tabi siteye de girmiyor orası ayrı bir konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 19 Aralık 2014; 21:49:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.