Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: farti

Beyler benim telefon w10 güncellendi fakat parola kısmında yazdım ve dondu açılmıyor telefon ne yapcam tepki vermiyor.?

Telefonu ses kısma ve güç tuşları ile yeniden başlatın anladığım kadarı ile paroladan kastınız sim şifresi.

Cihaz tekrar açıldığında sim şifresi geldiğinde sağ alttaki kısımdan iptal deyin ve ayarlar>sistem>phone kısmında aşağı kaydırarak sim security özelliğini kapatın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 11 Nisan 2015; 13:24:20 >
  • 10 dakikadır bekliyorum uygulamaları yüklemesini. fazla sürdü sanki hocam bu sefer
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzinsan

10 dakikadır bekliyorum uygulamaları yüklemesini. fazla sürdü sanki hocam bu sefer

Sıfırladıktan sonra bekletiyorsa normal biraz daha bekleyeceksin, sonra gelecek.

• Kamera sorununu birtek ben yaşamadım değil mi çozumunu bilen varsa anlatabillirse sevinirim %3 sarjla eve yetişebildim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expiremeTR

Arkadaşlar ben şimdi sadece gdr2yi kurmak istiyorum ancak insiderde direk w10 guncellemesi gözükmekte gdr2 diye bir şey yazmıyor pdf indirdim normal telefon guncellemesini aratıyorum ordada ya hata veriyor yada çok uzun suredır kontrol ediyor gdr2 yi nasıl alacağım ?

Fast seçin insider'den.Yükleyin çıkan güncelleştirmeyi.O GDR2 olacak.Telefon GDR 2 olduktan sonra silin insider programını telefondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmantemiz01

Kamera sorununu birtek ben yaşamadım değil mi çozumunu bilen varsa anlatabillirse sevinirim %3 sarjla eve yetişebildim :D

Kamera sorunu bendede var. Lumia camera kullanmak en iyisi
  • Bi şu sıfırlama yöntemini deneyip sonuçları yazayim buraya nolacak bakalım son durumda

• W10 kurmadan sadece gdr2yi nasıl kurabiliriz bilgisi olan var mi?

• Uygulamaları yüklemesi çok uzun sürüyor sanki hata verebiliyor ben mi yanlış birşey yapıyorum.

• İnsider bi güncelleme daha buluyor güncelleme taratıyorum telefonunuz güncel diyor bu ne oluyor peki yaşayan var mı bunu hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

quote:

Orijinalden alıntı: farti

Beyler benim telefon w10 güncellendi fakat parola kısmında yazdım ve dondu açılmıyor telefon ne yapcam tepki vermiyor.?

Telefonu ses kısma ve güç tuşları ile yeniden başlatın anladığım kadarı ile paroladan kastınız sim şifresi.

Cihaz tekrar açıldığında sim şifresi geldiğinde sağ alttaki kısımdan iptal deyin ve ayarlar>sistem>phone kısmında aşağı kaydırarak sim security özelliğini kapatın.

O şekilde yeniden başlattım telefonu direk sıfırlama yaptım fakat o özelliği kapatmadım bir sorun olmaz herhalde.

• Gdr2 ile gelen yenilikler neler?
  • açıkca söyleyebilirim ki 2 yıllık WP hayatımı sonlandırmaya karar verdim
  • Rawden kullanıcısına yanıt
    hocam o şarj olayını yaptım da hiçbir hareket olmadı telefonda pc yede bağladım yine hiçbir hareket yok.%70 e yakın şarjı vardı iyice sıfırlanmasını bekleyip 1 gün öyle bi şarj edicem bakalım.
  • Hard reset attım telefona ne ayarlar var ne wifi menüsü açılıyor mağaza yok nasıl iş anlamadım ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

tüm işletim sistemlerini kullanan birisi zaten bu saydığı özelliklerin ve arayüzün çöp olduğunu anlar diye düşünüyorum. windows sadece pazarda can çekişiyor.. not any chance

Yahu arkadaş sen arayüzü sevmiyorsun diye ben de sevmemek zorundayım. Bireysel görüşlerinizle maşallah sizden başkasının beğenisine gerek kalmıyor. Bir tek sizin beğenileriniz önemli...

ben size sevmemelisiniz diye birşey söylemedim. Ancak fanboyluktan çıkıp, objektif şekilde baktığınızda androidde daha özgürsünüz.

Ben çok büyük heveslerle Lg L9 umu satıp, lumia 920 aldım. Ciddi para harcadım severek kullanmaya başladım ancak gün geçtikçe kamera haricinde bir artı göremedim. Küçük ekran, kalın ve kaba çerçeve, menu geçişleri, uygulamaları sanki windows 98 kullanıyormuş havası verdi ve kısıtladı beni, içimi daralttı. Sonra dünyaları vererek aldığım 920'mi 10 gün uğraştıktan sonra 350 tl ye satabildim. Gittim bir ton para verip Lg G2 aldım, bir üst modeli çıktı, hatta haftaya G4 çıkıyor, ancak hala çok stabil, hızlı, incecik çerçevesinden dolayı da çok kibar duruyor elde..

şimdi ciddi manada tarafsız olursak kimse bana windows phone u savunmasın arkadaş..

Ha gittim babama lumia 625 aldım o ayrı. Menusunda koca koca rehber, vs simgeleri var kaba kaba. Basıp alo diyor adam. Onun için ideal. Bana bir daha hediye gelse yüzüne bakmam, açık sözlülüğüm için üzgünüm. tabi karşıt düşüncelere de çok derin saygı duyarım.

güzel forumlar, esen kalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Lapidus -- 11 Nisan 2015; 13:28:31 >

• Spartan üzerinde favori sistemi çalışmıyor denmişti, normal şekilde çalışıyor bir sıkıntı yok.

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

• quote:

quote:

quote:

tüm işletim sistemlerini kullanan birisi zaten bu saydığı özelliklerin ve arayüzün çöp olduğunu anlar diye düşünüyorum. windows sadece pazarda can çekişiyor.. not any chance

Yahu arkadaş sen arayüzü sevmiyorsun diye ben de sevmemek zorundayım. Bireysel görüşlerinizle maşallah sizden başkasının beğenisine gerek kalmıyor. Bir tek sizin beğenileriniz önemli...

ben size sevmemelisiniz diye birşey söylemedim. Ancak fanboyluktan çıkıp, objektif şekilde baktığınızda androidde daha özgürsünüz.

Ben çok büyük heveslerle Lg L9 umu satıp, lumia 920 aldım. Ciddi para harcadım severek kullanmaya başladım ancak gün geçtikçe kamera haricinde bir artı göremedim. Küçük ekran, kalın ve kaba çerçeve, menu geçişleri, uygulamaları sanki windows 98 kullanıyormuş havası verdi ve kısıtladı beni, içimi daralttı. Sonra dünyaları vererek aldığım 920'mi 10 gün uğraştıktan sonra 350 tl ye satabildim. Gittim bir ton para verip Lg G2 aldım, bir üst modeli çıktı, hatta haftaya G4 çıkıyor, ancak hala çok stabil, hızlı, incecik çerçevesinden dolayı da çok kibar duruyor elde..

şimdi ciddi manada tarafsız olursak kimse bana windows phone u savunmasın arkadaş..

Ha gittim babama lumia 625 aldım o ayrı. Menusunda koca koca rehber, vs simgeleri var kaba kaba. Basıp alo diyor adam. Onun için ideal. Bana bir daha hediye gelse yüzüne bakmam, açık sözlülüğüm için üzgünüm. tabi karşıt düşüncelere de çok derin saygı duyarım.

güzel forumlar, esen kalın

Sana Windows'u savunan yok zaten, kafanızı biraz kaldırıp bakarsanız 8.1 i dahi nasıl gömdüğümüzü görürdünüz ancak tek bildiğiniz sadece laf atmak, sataşmak olduğu için "Fanboyluktan çıkıp" gibi bir şey söyleyebiliyorsunuz. Kimi fanboyluk ile suçladığınıza biraz bakın sonra bi ara tartışırız Windows üzerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 11 Nisan 2015; 13:30:42 >

• Hocam hard reset atmadannönce spartan yok du ama yapı yumarası 13524.26 idi yanlış hatırlamıyorsam. Şİmdide hard reset attım ayarlar yok mağaza yok mesajlar yok telefon yok ne yapıyım anlamadım ?
  • 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.